Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie forumowiczom. :)

 

Dzięki śledzeniu tego wątku udało mi się przedłużyć umowę na warunkach 12/5. Do tej pory miałem Familijny HD (pierwsza umowa) z końcem umowy 20 kwietnia 2015. W listopadzie włączono mi promocyjnie na miesiąc MAX HD + Sport + Film + Cinemax z ofertą przedłużenia na fatalnych warunkach. Dostałem wtedy pierwszy telefon, podziękowałem i gdy konsultantka dostała twierdzącą odpowiedź na pytanie czy będę składał wypowiedzenia, zaoferowała mi Familijny HD na 15 miesięcy w tym 5 darmowych - odmówiłem. Wypowiedzenie wysłane przed świętami, przedwczoraj telefon i przedłużona umowa na warunkach 59zł MAX HD + Sport + Film + Cinemax na 12 miesięcy w tym 5 darmowych (3 miesiące starej umowy anulowane i kanały włączone od ręki), na 5 miesięcy Ipla Mix i katalog VOD. W nowej ofercie 1 miesiąc wypowiedzenia. Nie udało się jedynie wynegocjować zmiany dekodera (mam HD3000 na własność), w DUK mieli dostępny PVR7000 (podobno brak ESI 88), ale wtedy z 5 miesięcy darmowych robią się 3, opłata aktywacyjna chyba 49zł i abonament +5zł miesięcznie. U mnie już po ptakach, ale czy rzeczywiście nie da się wynegocjować nic więcej z wymianą dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam "poważną" rozmowę z CP na temat renegocjacji aktualnie obowiązującej umowy i to jeszcze w okresie ostatniego bezpłatnego miesiąca. Ciekaw jestem jej postępów, jak i samego finału. Oferta ma być niemal na maksa poszerzona.

Z zastrzeżeniem, że nie robię tego z zasady i na siłę. Ma ktoś jakieś sugestie? Lub doświadczenia na tej linii negocjacji?

Pochwalisz się co zaproponował DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę 12/5 (Rodzinny HD). Od dziś dokładnie 6 mies. do końca umowy. DUK bez żadnych ceregieli zaprosił mnie od jutra po umowę 15/5. Martwi mnie tylko Polsat Sport i Polsat Sport Extra, które w nowych warunkach nie są gwarantowane, a tylko dla nich płacę za CP. Są jakieś newsy na temat ich wyłączenia po planowanym przejściu na MPEG-4? Czy może wprowadzą wtedy wersje HD do Rodzinnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam "poważną" rozmowę z CP na temat renegocjacji aktualnie obowiązującej umowy i to jeszcze w okresie ostatniego bezpłatnego miesiąca. Ciekaw jestem jej postępów, jak i samego finału. Oferta ma być niemal na maksa poszerzona.

Z zastrzeżeniem, że nie robię tego z zasady i na siłę. Ma ktoś jakieś sugestie? Lub doświadczenia na tej linii negocjacji?

 

A jaką miałeś ofertę i co chcesz teraz mieć? Ja wychodzę z założenia, że i tak chcę pełną ofertę (a nie lubię zabaw we włączanie i wyłączanie pakietów itp.), więc od razu zaczynam rozmowy od tego, że chcę Premium, ale w dobrej cenie - nie gorszej, niż nowy abonent i maksymalnie dużo darmowych miesięcy. Poprzednio przedstawiali mi różne warianty, uciąłem rozmowę mówiąc, że chcę obecną zawartość pakietu Premium, w tym VOD, Iplę i 1xMR za darmo w cenie takiej, jak ma nowy abonent ale na umowie 12/5. Odpowiedzią było kilka sekund milczenia, potem sakramentalne "muszę zapytać kierownika", po 30 sekundach "oferujemy panu przedłużenie umowy na warunkach, które pan przedstawił".

 

BTW wczoraj złożyłem wypowiedzenie tej umowy 12/5 zgodnie z okresem umowy (prawie 5 miesięcy przed jej końcem ;) ). Ciekawe kiedy zadzwonią i z jaką propozycją :)

 

Edit: Obecna umowa 12/5 skróciła poprzednią (15/3) o 2 miesiące, więc liczę, że i teraz zadzwonią w miarę szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj składałem wypowiedzenie w APS. Facet pyta czy nie chciałem skorzystać z jakiejś oferty promocyjnej. A prawde mówiąc dzwonili przedwczoraj z ofertą pożal sie Boże- 29 mcy lub 24 mce, 9 mcy promka, a dalej to samo. Generalnie lipa i ponad 2 letnia umowa. Na śmierć zapomniałem o wysłaniu wypowiedzenia - rodzice używają CP, ale umowa jest na mnie. No i składam dokument rezygnacji, mówie ze oferty dostałem słabe- facet pyta co bym chciał. Jakiś czas temu dla siostry negocjowałem nową umowe: 15 mcy, familijny max hd film hd z cinemaxami . i 3xHBO na 6 mcy. cena srednia +/- 43 zł / mc. No i może bym wział MR. A pan na to, że jak sie zdecyduje teraz to mi to da za 45 zł/mc (z MR wliczonym). Ale że osób było kilka w kolejce, a nie miałem głowy nad tym myśleć to odpowiedziałem że zastanowie sie do jutra i podejme decyzje czy to wziąć. Usłyszałem że to oferta jednorazowa i albo sie decyduje albo nie dostane nic (z lekko szyderczym tonem). Więc szybko uciąłem- skoro tak, to trudno. Nie będe sie spinał. Wpisuj pan tą rezygnacje i najwyżej będą dzwonić z ofertami. Świat mi sie nie załamie z tego powodu. Co sądzicie o tej ofercie? Warto w ogóle sie nad tym pochyllić ? Zapewne przez DUK można to samo dostać bez kłopotu z aktywną rezygnacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...