Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, teściowi kończy się umowa w CP (zawarta na okres 29 msc). Ma obecnie Familijny Max HD + Film HD + Sport HD +

Cinemax HD, za co płaci bodaj 69,99 zł miesięcznie. Wypowiedzenie wysłane. Czeka teraz na telefon. Pytanie do was na co może liczyć ze strony CP w podobnej cenie? Chodzi o pakiety jakie oferują, okresy umów i promocyjne początkowe miesiące. Dzięki, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem babci. 12/5. 64,90 za Familijny MAX z Cinemaxem, Filmem i Sportem + Multiroom. Średnio wychodzi mniej niż 44zł/mc. Było 64,90 za stary Familijny HD z dodatkami, a więc bez części kanałów tematycznych i bez Cinemaxa (który i tak zresztą staruszkom się nie przyda…). Nie mniej jednak oferta bardzo dobra, cena więcej, niż korzystna. Niech na stare lata chociaż sobie pooglądają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Premium i płacę 109,90 zł i do tego mam drugi dekoder multiroom za 0 zł . Umowa kończy mi się za pół roku i pytanie czy mogę liczyć na jakieś miesiące darmowego abonamentu oraz obniżkę abonamentu Premium do kwoty 89,90 ?

@kolos22,też mam Premium (płace 94,90 w tym 5 zł. za esi) i moja umowa kończy się w maju.

Tydzień temu (w trakcie zamawiania PPV) konsultant zaproponował mi przedłużenie umowy z tym co mam teraz na kolejne 15/5 free, zniesienie opłaty dzierżawnej za esi i w dalszym ciągu darmowy multiroom, za 79,90 :D

Za fulla to całkiem przystępna cena :D

 

Pisałem o tym tutaj: viewtopic.php?f=7&t=28170&start=330

 

btw. teraz trochę żałuje, że nie skorzystałem.

 

-------------------------

Ja dzisiaj przedłużyłem babci..../

Dobre !!! 10/10 :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeczytałem parę waszych postów i ciekawi mnie dlaczego dostajecie takie korzystne umowy.

Ja zadzwoniłem do BOK pani zaoferowała mi umowe na 24 miesiące pakiet familijny MIX HD za 49,90 (taki jak mam) 6 misięcy gratis sport HD i film HD.

Dekoder segemcom is88 za 43zł i opłata miesieczna za dekoder 5zł i to jest oferta dla stałego abonenta bo dla nowych abonentów jest dekoder za złotówkę i nie ma opłaty miesięcznej..

A wszystko dlatego że mam wzięty internet w usłudze smartdom i mają mnie gdzieś bo jak wyślę rezygnacje to stracę rabat 50% na internet.

Poradźcie co robić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, teściowi kończy się umowa w CP (zawarta na okres 29 msc). Ma obecnie Familijny Max HD + Film HD + Sport HD +

Cinemax HD, za co płaci bodaj 69,99 zł miesięcznie. Wypowiedzenie wysłane. Czeka teraz na telefon. Pytanie do was na co może liczyć ze strony CP w podobnej cenie? Chodzi o pakiety jakie oferują, okresy umów i promocyjne początkowe miesiące. Dzięki, pozdrawiam!

Twój teść może liczyć na pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59.90 zł (jakby chciał multiroom - 64.90 zł), umowa na 12 miesięcy, w tym 5 pierwszych gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w czw przedłuzyłem umowe po wyslaniu wypowiedzenia. Dzwonili i proponuja 29msc w tym 8 za free. Moja propozycja 15msc w tym 5 darmowych pakiet familijny hd. W tym czas mam czas na decyzje czy zostaje na familijnym hd czy przechodze na rodzinny hd. Według mnie dobra oferta i konsultant odrazu przystał na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, teściowi kończy się umowa w CP (zawarta na okres 29 msc). Ma obecnie Familijny Max HD + Film HD + Sport HD +

Cinemax HD, za co płaci bodaj 69,99 zł miesięcznie. Wypowiedzenie wysłane. Czeka teraz na telefon. Pytanie do was na co może liczyć ze strony CP w podobnej cenie? Chodzi o pakiety jakie oferują, okresy umów i promocyjne początkowe miesiące. Dzięki, pozdrawiam!

Twój teść może liczyć na pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59.90 zł (jakby chciał multiroom - 64.90 zł), umowa na 12 miesięcy, w tym 5 pierwszych gratis.

Teść zaakceptował ostatecznie następujące warunki: pakiet bez zmian, nowy dekoder z nagrywarka (chyba 320 GB), umowa 12/3, i przez te 3 miesiące dostęp do ipli i VOD. Po 3. okresie rozliczeniowym płacić będzie za to 65 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dwa dni temu złożyłem w APS-ie CP wypowiedzenie mojej aktualnej umowy, dzisiaj miałem już pierwszy telefon z DUK.

Propozycja dla mnie: umowa na 15 miesięcy, w tym 5 gratis, pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD po pięciu miesiącach za 69,90 zł.

Dodatkowo Multiroom gratis na całą umowę, a także VOD (Katalog VOD, czy jakoś tak) też gratis na całą umowę.

Opłaca się to? Aktualnie mam to samo, w tej samej cenie, ale bez VOD. Aktualna umowa jest do 3 kwietnia br. Teraz, gdybym przedłużył to pozostałe miesiące zostaną anulowane, a nowa umowa wejdzie od 1 stycznia br.

Konsultantka ma zadzwonić do mnie za kilka minut.

 

Bardzo proszę o szybką odpowiedź!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po wszystkim. :D

Konsultantka zadzwoniła do mnie ponownie, jeszcze raz przedstawiła wyżej opisane przeze mnie warunki, no i się zgodziłem.

Pytałem też o abonament 59,90 zł, bo tu na forum czytałem, że też taki jest, ale konsultantka powiedziała mi, że wówczas nie miałbym Multiroom-u gratis. A na tym to mi akurat też zależy.

 

Tak więc, moja umowa z CP została dzisiaj ponownie (po raz drugi już) przedłużona. :) Nowe warunki wejdą mi już od 3 stycznia 2015 roku. Pozostały okres umowy (do 3 kwietnia 2015 roku) został mi anulowany. :)

 

Co ciekawe, konsultantka ta sama od siebie też dodała, że te okresy umów są tak naprzemienne, czyli raz na 12 miesięcy, potem 15 miesięcy, a potem znów może być na 12 miesięcy. W każdym przypadku oczywiście 5 miesięcy gratis. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti

 

Generalnie abo 59,9 jest za to co masz bez IPLI i VOD [ja mam właśnie ten pakiet]. Za multiroom płaciłbyś wtedy 5 zł czyli byłoby 5 miesięcy darmowych i potem 64,9 do końca umowy. Biorąc pod uwagę, że umowa skraca ci się o 3 miesiące to dobry deal. W ogóle, w przeciwieństwie do "N-ki" negocjacje z CP to jest bułeczka z masełkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...