Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakie można wynegocjować warunki przedłużeniowe na Familijny HD + pakiet Sportowy?

Czy jest szansa żeby płacić średnio za taki pakiet w granicach 30 zł?

Przejrzałem forum kilka stron wstecz ale nie widziałem podobnych ofert do mojej stad pytam

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem wiadomość że będzie się ze mną kontaktował Konsultant odnośnie przedłużenia mojej umowy. Możecie podpowiedzieć czy jest szansa wymienić główny dekoder ( mam M.R) na moduł , a HD 3000 na HD5000/s ? Da radę do tego negocjować długość nowej umowy, ponieważ przy obecnej ofercie raczej bym pozostał to cena jest chyba nie do ruszenia . Czy dysk do dekodera można na własność zakupić w póżniejszym terminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nie przesyła żadnej informacji o otrzymaniu wypowiedzenia umowy. Wypowiedzenie takie powinno się wysyłać zwykłym listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. I to właśnie to potwierdzenie w postaci żółtej kartki zwanej potocznie "zwrotką" jest dla ciebie informacją, że CP odebrał twoje wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nie przesyła żadnej informacji o otrzymaniu wypowiedzenia umowy. Wypowiedzenie takie powinno się wysyłać zwykłym listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. I to właśnie to potwierdzenie w postaci żółtej kartki zwanej potocznie "zwrotką" jest dla ciebie informacją, że CP odebrał twoje wypowiedzenie umowy.

A nie lepiej zanieść pismo o wypowiedzeniu umowy do APS-u, gdzie od ręki dają na piśmie potwierdzenie wpływu i przyjęcia takiego pisma przez CP? :read:

Słowem, szybko oraz bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

A efekt ten sam. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzwonili do mnie Z CP i moga mi tylko zaoferowac Tablet z lte, a mnie interesuje zestaw tablet+ laptop za 64.95 w smart dom. Obecnie place za tv 74.95 plus lte 30zl, jak moge zrobic zeby otrzymac ten zestaw co mnie interesuje. Umowa na internet konczy mi sie w kwietniu. Jest mozliwy aneks do umowy zebym otrzymal tablet i laptop i placil te 64.95?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak umowa kończy mi się 22 listopada, wypowiedzenie złożyłem już w lipcu (z dopiskiem że wypowiadam z ostatnim dniem obowiązywania umowy), a do tej pory dzwonili do mnie w ten sam dzień z nową ofertą w lipcu i potem cisza... nie wiem co robić, czy jeszcze zadzwonią czy samemu trzeba się zgłosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie mam pakiet MiniHD i do końca umowy 10 miesięcy, mogę w tym momencie zadzwonić do DUK i wynegocjować lepsze warunki? Chciałbym pakiet RodzinnyHD za 14,90 i moduł WiFi, jest na to szansa czy lepiej poczekać i wysłać wypowiedzenie pod koniec umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiły zmiany dostępności dekoderów w telewizyjnych ofertach utrzymaniowych:

Wyłączone zostały oferty z opcją dekodera do usługi Multiroom HD za 49 zł (dekodery HD 5000 i HD 6000). Oznacza to, że obecnie do tej usługi dostępne są tylko dekodery za 29 zł (MINI HD 2000, HD 3000 oraz HD 5500s).

 

@picken - do pakietu Rodzinnego HD nie dostaniesz modułu Wifi w ramach umowy, ale możesz go sobie kupić w APS-ie za 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak umowa kończy mi się 22 listopada, wypowiedzenie złożyłem już w lipcu (z dopiskiem że wypowiadam z ostatnim dniem obowiązywania umowy), a do tej pory dzwonili do mnie w ten sam dzień z nową ofertą w lipcu i potem cisza... nie wiem co robić, czy jeszcze zadzwonią czy samemu trzeba się zgłosić?

Spróbuj przez ICOK tam jest coś takiego jak wybierz ofertę dla siebie i wypełniasz formularz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozbyłem sie cyfrowego polsatu jakos specjalnie nie zatrzymywali dostałem telefon po wypowiedzeniu oferte 5/15 miesiecy za darmo familijny max hd potem familijny hd a interesowała mnie oferta 5/12 ale jak twierdzi pani nie ma takich ofert wiec podziekowała mi i tak po 6 latach koniec przygód :D:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...