Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich znawców CP.

 

Mój pierwszy post dotyczy kończącej się umowy 29.11.2014.

Nadmienię że do tej pory nikt się nie raczył skontaktować ze mną w celu jej przedłużenia, więc przez formularz poprosiłem o kontakt. Poprzednie to dzwonili pół roku przed zakończeniem, a jestem stałym klientem od 2008 lub 2009 roku, tak mi sie wydaje ze stałym ...

 

Obecnie mam Familijny Max HD - 49,90, dekoder HD 6000 i po długich rozmowach z przemiłą konsultantka stanęło na takiej ofercie :

 

Umowa 24 mc, 6 mc niepłatne, 18 mc po 39,90 - pakiet Familijny Max HD przez te 6 mc, poźniej Familijny HD, Sagemcom Esi 88 za 5 zł miesiecznie

 

Mam 2 pytania :

 

1. Czy to atrakcyjna oferta czy taki pic na wode i utrzymywac wypowiedzenie do konca, bo moze da sie cos jeszcze ugrac ? czytajac kilkanascie stron tego tematu odnosze wrazenie ze nie jest to najatrakcyjniejszy pakiet

2. Czy da sie zdjac ta oplate za dekoder, przyznam ze to mnie powstrzymuje, placenie czynszu za dekoder ( obecnie mam hd 6000 ), ale ten pomarancz jest odrazajacy dla mnie i chcialbym sprobowac cos innego, a sagemcom nie ma najgorszych opinii

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kończy mi się umowa na pakiet Familijny z multirumem płacę teraz 49,90. Zaproponowano mi umowę z takim samym pakietem i większą ilością kanałów (które mi nie są potrzebne) za 69 zł. Nie zgodziłem się bo po co mi skoro teraz wszystkich nie oglądam. A teraz dzwonili i zaznaczyłem że nie chcę oferty dłuższej niż 2 lata to zaproponowali mi na 9 albo 6 miesięcy 39,90 zł a potem 49,90 zł na 24 miesiące i muszę jeden dekoder wymienić na HD za 29 zł. Czy waszym zdaniem to dobra oferta? Czy mogę jeszcze coś utargować? I czy lepiej iść do punku może dadzą coś lepszego?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusiak22

Pewnie, że możesz. W wypowiedzenia napisz tylko, że wypowiadasz umowę z końcem okresu podstawowego. Ja tak zrobiłem, choć mam 7 miesięcy do końca umowy. Po 2 dniach od wysłania miła Pani zadzwoniła, że otrzymali i jeżeli chodzi o korzystną ofertę to skontaktuje się ze mną w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co sadzicie o takiej ofercie dodam ze mialem umowe 12/5 (do konca pazdziernika 5 darmowy miesiac)premium z opcja rozrywka ,ktora niby konsultanka mowila ze po 3 miesiacach moge wylaczyc okazalo sie ze jest to usl.podstawowa zlozylem reklamacje ,okazalo sie ze niemoga znalezc tej rozmowy :brawo: ,zwrocili mi 25 zeta(wolne srodki) za zaplacony abonament za rozrywke :lol2: w poprzednim miesiacu i dostalem oferte

24 m/w tym 6 m gratis

wymiana dekoderka 6000 na pvr 7000 z aktywacja 69 zeta bez czynszu

mulitiroom nadal za 0 zeta

familijny max hd,sport hd,film hd i cinemax hd

ipla mix i katalog vod przez cala umowe gratis

mozliwosc w kazdej chwili wlaczenia i wylaczenia hbo

 

 

dodam ze juz od 10 miesiecy nieplace abonamentu 2 wypowiedzonka w zwiazku usunieciem wedding tv i hbo sd i teraz kolejne 6 miesiecy za free co daje 16 miesiecy telewizji za free :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co ja wynegocjowałem (do końca umowy zostawało mi 5 miesięcy):

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax + Multiroom = 64,90zł

Umowa na 12 miesięcy (5 miesięcy gratis) - przez 5 gratisowych miesięcy Ipla MIX i Pakiet VOD (z możliwości wyłączenia)

 

Edit: Rzeczywiście pomyliłem się w kwocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co ja wynegocjowałem (do końca umowy zostawało mi 5 miesięcy):

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax + Multiroom = 54,90zł

Umowa na 12 miesięcy (5 miesięcy gratis) - przez 5 gratisowych miesięcy Ipla MIX i Pakiet VOD (z możliwości wyłączenia)

Chyba raczej 64,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Własnie zakonczylem negocjacje satysfakcjonujace dla mnie :

Dekoder zostaje ten co mam, HD 6000

Pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD = 49,90zł, po 5 mc jezeli nie zrezygnuje z dodatkowych pakietów, za kazdy po 10 zł.

Umowa na 12 miesięcy (5 miesięcy gratis).

Defacto po dokonaniu 2 platnosci ( po 6 miesiacach trwania umowy ), mozna juz dzwonic i podpisywac kolejna umowe z miesiacami niepłatnymi.

Dopiero w dziale utrzymania klienta padły konkretne konkrety, na ogolnej linii to co proponowali nazwałem żenadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja w ofertach dla obecnych abonentów.

 

Dekoder HD 5500s, udostępniany jako dekoder dodatkowy do Multiroom HD jest dostępny w niższej cenie – 29 zł, podobnie jak dekodery MINI HD 2000 oraz HD 3000.

 

Dekoder HD 5500s, podobnie jak HD 5000 i HD 6000 jest dostępny w ofercie utrzymaniowej:

W ofertach na pakiet Mini HD i Rodzinny HD za 49 zł

W ofertach od pakietu Familijnego HD za 1 zł

 

Jako dekoder dodatkowy do Multiroom HD:

MINI HD 2000, HD 3000 oraz HD 5500s dostępne są za 29 zł.

HD 5000 i HD 6000, w cenie 49 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec mojego okresu podstawowego jest-był w kwietniu 2015r. Obecna-stara umowa była na okres 12/5 pakiet full z 1 multi.

Wypowiedzenie wysłałem 2 tygodnie temu i od razu był tel z DUK. Mieli sie kontaktować w grudniu bo teraz podobno nie było dobrych ofert. Dziś dzwoniłem do konsultanta biura obsługi 699 002 222 w innej sprawie - reklamacyjnej i przy okazji rozmowy zawarłem kolejna umowę full na okres 15/5 (stara umowa została zrolowana). Dodatkowo otrzymałem 2 multirum ale płatny 5 zł miesięcznie - 1 gratis. Multirum zostanie w ciągu 7 dni przywieziony przez kuriera - 44 zł do zapłaty (aktywacja i przesyłka) Wszystko w HD. Muszę tylko wyłączyć VOD po 5 miesiącu bo będzie płatny. Niestety dzierżawa dekodera głównego ES 88 pozostała 5 zł. Ale oferta myślę bardzo dobra. :brawo::brawo::brawo:

 

 

Reasumując warto wcześniej wysyłać wypowiedzenia bo maja ciekawe oferty. Taki Polsat mi się podoba. Zdeklasują NC+ i dobrze. :jupi:

I jasno widać że konsultanci też mają dobre pole manewru co do pakietów. Trzeba tylko spokojnie rozmawiać i przekonywać do swoich racji. 1 oferta była 29/8 ale po spokojnej merytorycznej rozmowie skończyliśmy na 15/5.

 

Można ? Można :jupi:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi się w kwietniu 2015 r. Nie mam złożonego wypowiedzenia. W tej chwili mam familijny HD. Spytałem się konsultanta o ofertę Familijny MAX HD, o ofertę umowa na 15 miesięcy w tym 5 miesięcy gratis. Powiedział że ona nie jest dla mnie dostępna i jedyne co może zaproponować to umowa na 15 miesięcy, przez pierwsze 4 miesiące pakiet Familijny MAX HD, pakiet film i sport w cenie 39,90 zł, potem cena 49,90 zł za sam Familijny MAX HD. Czy jest to dobra oferta? Jak wyrwać tą ofertę 5 miesięcy gratis w umowie na 15 lub 12 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie ,że warto wysłać wypowiedzenie ??? W domu umowa kończy nam się za 6 miesięcy (cyrograf podpisany na 29 ) , przed tą umową dość długo była bezterminowa. Gdy podpisywaliśmy umowę dostaliśmy pakiet premium na 5 miesięcy gratis ( znaczy się abonament płaciliśmy cały czas tylko kanałów było więcej ) . Obecnie Familijny HD , Sport HD , Multiroom SD za 54,90 zł miesięcznie. A tu czytam , że takie promocje oferują dla stałych :P Co można ugrać ? Jeszcze w kwestii dekodera SD , wystarczy podejść z nim do salonu aby wymienili na HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI przyszla pisemnie oferta( nie dzwonilem nie wypowiadalem, umowa do 17 grudnia) pakiet familijny max Hd sport Hd i film Hd przez 9 miesiecy za 39,90 potem 69,90 albo jak wylacze 2 pakiety to 49,90. Wysle wypowiedzenie i zobacze co dadza, bo i tak na 99% dobiore multiroom do nc+ tam mam silvera 6c+ i Hbo za 69.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja :

 

Umowa do Lutego 2015r

Dekoder : HD 2000 na wypozyczenie

 

Interesuja mnie w sumie 2 kanaly Polsat Sport i Polsat Sport Extra reszta dubluje sie z NC+ a kanaly HD PS i PSE sa 2 razy drozsze

 

Propozycja 1 : Pakiet Rodzinny HD (5m = 0zl ; pozostale = 19,90zl)

Propozycja 2 : Pakiet Rodzinny HD (3m = 0zl ; pozostale = 19,90zl) i mozliwosc wymiany dekodera na HD 5000 lub 6000 wcenie oplaty aktywacyjnej 49zl

 

Podpisywac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...