Jump to content

DiegoPL

Users
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About DiegoPL

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. to jak ja chce wziąć multiroom to też nie będę miał co liczyć na 24/6 ?
 2. Wysłałem dziś wiadomość przez icok i dołączyłem skan upoważnienia i dostałem odpowiedź, że zgłoszenie jest w realizacji i teraz mam czekać na wiadomość, że sprawa zakończona czy już mogę korzystać z upoważnienia ?
 3. Witajcie, złożyłem wypowiedzenie, mam familijny max hd z eovboxem pvr, chciałbym dokupić jeden multiroom to mam szansę na umowę 24/6 i zjechanie z czynszu za dekoder ?
 4. Wtedy trzeba załączyć skan z wnioskiem i podpisem ?
 5. To w takim razie cesje sobie odpuszczam, ale te upoważnienie z chęcią bym złożył. Przez ICOK nie mogę tego wysłać ?
 6. Witajcie, telewizja w domu jest na moją mamę i przez to ja sam nie mogę nic załatwić bo musi być mama, a mama jest średnio zorientowana w dekoderach umowach i pakietach, chciałbym zrobić cesję na siebie, żebym mógł wszelkie formalności załatwiać osobiście, ale nie wiem czy CP dopuszcza cesje ?
 7. Witajcie mam obecnie familijny max hd i evoboxa, zostały 4 miesiące do końca umowy, chciałbym teraz przejść na ten pakiet za 60 zł z racji tego, że już nie ma familijnego max hd i do tego dobrać pakiet hbo i wziąć multiroom, normalnie takie coś kosztuje 95 zł przy umowie 24, ile mogę ugrać w duku ? 15/3 ? A i jaki dekoder do multiroomu sie dostaje ?
 8. Witam, mam obecnie familijny max hd + evobox więc płacę miesięcznie 60 zł z kosztem najmu evoboxa. Widzę, że teraz nie ma tych pakietów co kiedyś, więc po rozeznaniu oferty chciałbym złożyć wypowiedzenie i przez DUK przedłużyć umowę na ten pakiet za 60 zł + pakiet HBO 20 zł czyli mam 90 zł miesięcznie, evoboxa już mam więc zostaje ale chciałbym jeszcze dobrać multiroom na jeden dekoder, na co mogę liczyć w duk przy takim myku ?
×
×
 • Create New...