Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś dostałem dwie propozycje przedłużenia umowy którą kończy się w grudniu po wysłaniu wypowiedzenia. Piersza to 15/3 Max hd plus 3 miesiące sport i film gratis wymiana dekodera na esi 88 za 29 zł plus 5 miesięcznie. Druga to 24/6 Max hd 6 miesięcy sport i film i ipala gratis dekoder esi 88 za 29 zł brak czynszu. Myślę że wybiorę tą 2 opcję zależy mi na dekoderze a nie chce więcej płacić niż 50 zł. Jak myślicie można cis więcej ugrać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dariusz.walowski34

oferuja mi pakiet familijny plus familijny max hd gratis przez 9 miesiecy potem mam wybrac ktory pakiet zostawie pytam bo nie wiem czy za wynajem na kolejna umowe placi sie miesiecznie za dekoder czy jest za darmo

 

oczywiscie dekoder juz mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się moja umowa z CP. Mam pakiet Familijny HD. Na co mogę liczyć jak zadzwonią. Czy da się uzyskać pakiet familijny + sport hd + film hd lub ewentualnie cinemax hd w cenie pakietu familijnego lub taniej? Będzie to moje drugie przedłużenie umowy, obecną miałem na 36 m-cy. Ewentualnie co jeszcze można ugrać?. Wypowiedzenie zostało wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie najlepiej jest złożyć zaraz po wykorzystanych miesiącach gratisowych. W swoim czasie będą dzwonić. Wtedy też istnieje możliwość zakończenia dotychczasowej umowy przed czasem i wejście w tzw. umowę przedłużeniową na nowych warunkach. Może to być nawet do pięciu miesięcy wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kończy mi się obecna umowa : Familijny MaxHD, SportHD, FilmHD + CinemaxHD. Wszystko to z multiroom-em za 5x0PLN/7X74,9PLN. Poprosiłem o ofertę przez icok. Oferta tak denna że aż nie chce się pisać. Po zmotywowaniu wypowiedzeniem: to co mam + VOD na głównym gratis przez całą umowę. 5x0PLN/10x74,9PLN. Warto? Ugrał ktoś coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na jednej z umów mam Rodzinny HD i do końca umowy około 20 miesięcy. Pytanie jest takie- czy jeśli chciałbym podnieść abonament z Rodzinnego HD na Familijny HD lub Max HD to rozumiem że dzwonię do BOK i zgłaszam taką chęć. Tylko co wtedy ze starą umową? Konkretnie czy jest wtedy możliwość zaneksowania starej i wzięcie nowej na powiedzmy 15 miesięcy czy będę jednak zmuszony wyrazić zgodę na umowę na 29 miesięcy? I czy w takim wypadku mogę liczyć na jakieś darmowe miesiące?

Przypominam że obecna umowa to Rodzinny HD na 29 miesięcy z czego do końca pozostało jakieś 20 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...