Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam MiniHD za 4.90PLN. Umowa kończy się za 4 m-ce. Będę próbował Rodzinny HD za 9.90PLN nawet na 24m-ce.

Będzie ciężko za 9,90. O ile wyślesz wypowiedzenie to możesz otrzymać:

-umowa na 24 miesiące: pierwsze 12 miesięcy Rodzinny HD za 4,90 a później albo Mini HD za 14,90 (czyli Mini HD wychodzi średnio 9,90) albo Rodzinny HD za 19,90 (czyli Rodzinny HD wychodzi średnio 12,40 PLN).

Albo nic nie wysyłać i pozostać przez następne 12 miesięcy z Mini HD za 4,90 o ile masz kod umowy TKA-52 tak jak w moim przypadku .Ale ja najchętniej scedowałbym tę umowę za 4,90 wraz z dekoderem na kogoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na pakiet Ekstra w DVB-T, płacę 9,90 zł. Umowa do listopada, wypowiedziana dawno temu. Zadzwoniłem dziś z ciekawości i.... propozycja aneksu na 12 miesięcy z ceną 14,90 zł!!!! 50% podwyżki...

Jakiś dziwny ten CP.. Klient na wypowiedzeniu dostaje ofertę droższą niż ma dotychczas( np. ja mam Mini HD za 4,90 a oferują za 9,90).

A przecież przy doładowaniu kwoty 89,40 dla dekodera bez umowy wychodzi 7,45 PLN miesięcznie.

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... oru-ntc.cp

Toż to lepiej przejść na doładowania!

W DVB-T na doładowania przy płatności z góry za 12 miesięcy wychodzi 7,45 zł za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nic nie wysyłać i pozostać przez następne 12 miesięcy z Mini HD za 4,90 o ile masz kod umowy TKA-52 tak jak w moim przypadku .Ale ja najchętniej scedowałbym tę umowę za 4,90 wraz z dekoderem na kogoś :)

 

Ja waham się pomiędzy tym krokiem - pozostawienie umowy do zrolowania (obecne telefony, bez wypowiedzenia z ofertami droższymi, koniec umowy w grdniu) a pomiędzy rezygnacją z tego dekodera. Najwyżej jak będzie potrzebny, będę szukał ciekawej oferty CP - póki co, leży podłączony aczkolwiek nieużywany.

Sprzęt wymieniony na HD3000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsza propozycja po wysłaniu wypowiedzenia.(koniec umowy 4 stycznia).

15/5 anulowanie trzech miesięcy starej umowy plus 5 zł mniej za multiroom.

Pakiet MAX HD + FILM + SPORT + CINEMAX za 59.90 zł, Czynsz za dekoder 5 zł, multiroom 5zł dodatkowo przez 5 miesięcy ipla mix i pakiet VOD za darmo.

Konsultant podpowiedział, że nowe warunki są już dostępne 5 miesięcy przed końcem umowy więc warto wcześniej wysyłać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsza propozycja po wysłaniu wypowiedzenia.(koniec umowy 4 stycznia).

15/5 anulowanie trzech miesięcy starej umowy plus 5 zł mniej za multiroom.

Pakiet MAX HD + FILM + SPORT + CINEMAX za 59.90 zł, Czynsz za dekoder 5 zł, multiroom 5zł dodatkowo przez 5 miesięcy ipla mix i pakiet VOD za darmo.

Konsultant podpowiedział, że nowe warunki są już dostępne 5 miesięcy przed końcem umowy więc warto wcześniej wysyłać wypowiedzenie.

Jaką umowę miałeś dotychczas?
12/3 MAX HD 49.90 + czynsz 5.00 + multi 10.00 podpisana po rezygnacji kanału LOVE.

Moim zdaniem dobra oferta biorąc pod uwagę również wcześniejsze wypowiedzenie (Love) i ofertę.

 

Ostatecznie wziąłem bo choć celowałem w 12/5 to po lekturze forum widzę, że szanse miałem zerowe.

Jeżeli wierzyć w słowa konsultanta, że można negocjować już 5 miesięcy przed końcem to wyjdzie 6 miesięcy płatnych jak się uwinę z wypowiedzeniem w porę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Familijny max wypowiedzenie wysłane dzisiaj pierwszy telefon z ofertą. Umowa na 15mc w tym wyjątkowa promocja dla Pana 4mc Film HD + Sport HD + Cinemax płatne po 49zł po tym okresie 59zł. Przy wymianie sprzętu 2mc w promocji. To już nie dają darmowych miesięcy???? Czy baba była jakaś nierozgarnięta? Trochę mnie rozbawiła i podziękowałem narazie.

 

Najlepsza oferta jaką można dostać to chyba 12/5 (czyli umowa na 12 miesięcy/pierwsze 5 miesięcy gratis)

 

Zaraz! Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD+HBO HD za 69.90 zł na cały okres trwania umowy? Dobrze zrozumiałem, że taką dostałeś propozycje?

 

Mój szwagier ma coś takiego oraz dodatkowo multiroom, hbo go, ipla mix, filmbox live oraz pakiet vod i za to wszystko płaci właśnie 69,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mario1980, być może szwagier się przejęzyczył albo Cię wkręcił :>

taka "promocja" byłaby przełomowa i tak jak napisał @SatExpert, niech Ci szwagier poda kod tej atrakcyjnej oferty.

 

ja mam to samo co @Cezi, z tą różnicą że w układzie 12/5, multi za free ale o zdjęciu opłaty (5 zł.) za esi konsultant nawet nie chciał słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mario1980, być może szwagier się przejęzyczył albo Cię wkręcił :>

taka "promocja" byłaby przełomowa i tak jak napisał @SatExpert, niech Ci szwagier poda kod tej atrakcyjnej oferty.

 

ja mam to samo co @Cezi, z tą różnicą że w układzie 12/5, multi za free ale o zdjęciu opłaty (5 zł.) za esi konsultant nawet nie chciał słuchać.

 

Na pewno ma taką ofertę bo sam sprawdzałem na jego ICOK.

Ty też masz super ofertę 55,36 zł średnio i tylko bez VOD.

(z VOD wyszło by chyba 67,02 zł), więc przy tej ofercie, 69,90 nie jest czymś rewelacyjnym w dodatku przy umowie na 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę na 15 miesięcy/5 gratis Pakiet Premium po pięciu miesiącach płacę 89,90 rezygnując tylko z sVOD. Przez cały okres umowy mam w pakiecie IPLA mix oraz HBO Go. Bez wymiany modułu oraz bez multiroomu. Zostało złożone wypowiedzenie

 

Cezi

 

 

To tak samo jak ja. Poprzednio też miałam Premium 12/5 i teraz konsultant nie chciał już tak dać, a myślałam że to ja nie umiem się targować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...