Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka formułka, która wiele wyjaśnia:

Po 6 miesiącach pakiet w ofercie elastycznej możesz modyfikować w trakcie całej umowy.

Możesz wybierać z poniższych wariantów:

 

- Familijny HD za 39,90 zł/mies.

- Rodzinny HD za 19,90 zł/mies.

 

Zawierasz umowę na pakiet Familijny HD za 39,90 zł/mies. Aby płacić 19,90 zł/mies. należy zmienić go na pakiet Rodzinny HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiem że obecną umowę na Rodzinny HD mogę zmienić na Familijny HD w ofercie elastycznej i będzie ona traktowana jako zupełnie nowa umowa a stara wygaśnie? Jak z długością i miesiącami bezpłatnymi biorąc pod uwagę obecny status mojej umowy? Mogę wytargować np. 15 lub 18 miesięcy czy jednak będę musiał mieć 29 jak obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialem sie dowiedziec co nalezy zrobic i ile mniej wiecej by to kosztowalo. Z góry dziekuje za odpowiedzi i przepraszam za taka "rozprawke". Sprawa wyglada nastepujaco:

 

Umowa zostala podpisana 6.12.2007 z dekoderem Echostar DSB-717. Cena 37.90 miesiecznie. Po paru latach umowa przeszla na czas nie okreslony i tak trwa do dzis. Aktualnie 39.90 za miesiac. Antena to 60cm. Aktualnie chcialem sie tym zajac aby odnowic umowe i jednoczesnie dodac MR.

I teraz nachodza pytania:

1. Czy musze wysylac jakies wypowiedzenie aby podpisac nowa?

2. Czy aktualna antena (60cm) wystarczy do MR ?

3. Jak wyglada sprawa z dekoderami?

4. Jaka oferte moge najlepsza dostac? (miesiace) - mysle nad Familijnym MAX HD lub MAX HD z dodatkami

5. Warto czekac o swiat na lepsza oferte czy w moim wypadku to nic nie da?

 

Jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy po wysłaniu wypowiedzenia uda się wyrwac umowę 12/3 z wymianą dekodera HD 3000 na HD 6000? Czy wymiana taka byłaby darmowa oraz czy płaci się za kuriera, jeśli tak, to ile? I czy wiecie może, czy zazwyczaj wysyłają dekodery nieużywane, czy może ze zwrotu od abonentów? Mój obecny pakiet to Rodzinny<->Familijny i chciałbym pozostać przy takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dzwoniła do mnie ostatnio przemiła pani, nakłaniając na przedłużenie umowy i podała interesującą ofertę: umowa na 15 m-cy na Max HD, w tym przez 6 m-cy Film HD, Sport HD gratis (przez te 6 m-cy cena 39,9 zł czyli to co płacę teraz), cena po 6 m-cach 49,9zł lub dodatkowo +10zł za każdy pakiet, z wymianą dekodera na ESI-88. Ale później już nie mogła jej znaleźć bo się okazało (?), że to jakiś musiał być błąd :D No ale tak czy inaczej przy wypowiedzeniu powinienem dostać lepiej bo liczę na Max HD, Sport HD, Film HD 69,9 z umową 12/5 lub ew. 15/5 czyli norma. Z tego co czytałem tutaj nie ma szans na wymianę na ESI-88 przy 5 m-cach gratis :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

obecnie płacę 89,9zł/m mam ECHOSTAR HDS-400E plus multiroom umowa kończy się w grudniu wypowiedzenie wysłane dzwonią już 3 raz a ja wydziwiam :-). Co mogę uzyskać najlepiej? potrzebuję dobrać jeszcze jeden multiroom i wymienić dekoder główny na Sagemcom ESI-88, kompletnie nie zależy mi na ipli, HBO GO i VOD.

proponują m iSagemcom ESI-88 i dwa dodatkowe multi room,y w pakiet Familijny max HD + FILM HD + SPORT HD + CINEMAX HD + HBO HD + HBO GO + VOD + ipla mix umowa na 15 miesięcy 3 miesiące gratis po 3 miesiącu rezygnuję z VOD i będę płacił 94,90zł od 4 miesiąca trwania umowy do końca. czyli 3x0 + 12x94,90 = 1138,8 i 1138,8/15 = 75,92zł/mc

lub wszystko to samo ale umowa na 12 miesięcy 3 gratis z tym że nie mogę wyłączyć VOD i miesięcznie 99,90zł i w te "darmowe" 3 miesiące płacę po 5 zł czyli 3x5 + 9x99.90 = 914,17 i 914,17/12=76,17zł/mc

można jeszcze coś wywalczyć? może obnżkę ceny a zabranie VOD, HBO GO i ipli??

bo szczerze szału nie ma z tą umową, bo jako nowy klient biorąc Premium na 24 mc. plus dwa multiroomy i 6 mam gratis po 6 rezygnuję z VOD i wychodzi 6x0 + 18x99,9 =1798,2 i 1798,2/24=74,9zł/mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dekoder HD5500s w ofertach dla obecnych abonentów będzie dostępny za 1zł od minimalnego zobowiązania na pakiet Familijny HD i za 49zł (tak jak HD5000 i HD6000) przy minimalnym zobowiązaniu na pakiet Rodzinny HD.

Od minimum pakietu Familijnego HD HD5500s można dobrać jako dekoder dodatkowy (Multiroom HD) za 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy jak już mam umowę w cyfrowym polsacie na jednym dekoderze a chciałbym zawrzeć kolejną na inny mój dekoder w pre-paid to jestem traktowany jak nowy klient?

 

Aby mieć kanały HBO to muszę mieć minimum pakiet Familijny Max HD jaką najkorzystniejszą umowę można dostać w takiej konfiguracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Mam pakiet familijny hd w multiofercie, ponieważ do telewizji dostałem kartę sim wraz z numerem, na który dostaję jakieś tam minuty. Teraz chciałbym wiedzieć czy jest możliwość podwyższenia pakietu na familijny max hd i zmianę dekodera na HD7000 lub Sagecoma ESI88 z dyskiem ? Czy przy takim abonamencie nie będe musiał płacić czynszu za dekoder ? Oczywiście umowa trwa do września przyszłego roku i nie chciałbym aby uległa ona przedłużeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dekoder HD5500s w ofertach dla obecnych abonentów będzie dostępny za 1zł od minimalnego zobowiązania na pakiet Familijny HD i za 49zł (tak jak HD5000 i HD6000) przy minimalnym zobowiązaniu na pakiet Rodzinny HD.

Od minimum pakietu Familijnego HD HD5500s można dobrać jako dekoder dodatkowy (Multiroom HD) za 49zł.

 

Rozumiem, że dekoder jest tylko na udostępnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...