Jump to content

BODEK510

Users
 • Content Count

  644
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BODEK510

 1. To teraz chyba już nie będziesz miał 🤣🤣
 2. Ja korzystam od ponad 2 lat, na laptopie nigdy nie miałem problemu, a oglądam większość czasu po za granicami kraju, kiedyś trzeba było zmieniać IP, teraz już nie. Problem miałem z aplikacją Ipla.
 3. Przepraszam, że nie pisałem ale po nocy byłem zmęczony. Wczoraj rano działały już wszystkie kanały.
 4. Dekoder Opticum X300 , Smart HD+, karta opłacona do 19.01.2019. Parę minut temu dzwoniłem kolejny raz, po raz czwarty ponowione uprawnienia i prawie dobrze, jest już TVP1, 2, TVN,7, TVN24 itd, nie ma Polsatu i reszty kanałów od tej platformy oraz kanałów promocyjnych Kuchnia+, Domo+ itp. Do pracy mam na popołudnie więc czekam, może pojawi się reszta kanałów.
 5. Dekoder był nie używany przez 1,5 miesiąca. Oczywiście zakodowane kanały. 3 razy dzwoniłem na infolinię z prośbą o ponowienie sygnału i dalej to samo. Kanały niekodowane z Hot Birda i Astry działają. Dzisiaj spróbuję przerzucić kartę do innego dekodera. Może coś pomoże.
 6. BODEK510

  Pogoda

  Pada śnieg, pada śnieg ..........i zaraz topnieje, temperatura 0, ale zaczyna się ochładzać. Na noc dają -3, będzie ślizgawka na drodze.
 7. U mnie od piątku na 3 numerach Plusa kody Ipla 7 dni. Wcześniej były czapeczki z daszkiem, torby, raz parasol (niestety nie wygrałem), a tak to kody Ipla.
 8. Wczoraj miałem 7 dni Ipla, zero punktów i dzisiaj esemesy o wygranej🤣
 9. Ja nic nie podawałem, w TL są 3 punkty a pierwszą nagrodę odbierałem w Zamościu.
 10. Czy też dostajecie info z graliga, o konkretnym punkcie Plusa, gdzie możecie odebrać wygrany gadżet? Ja na dwóch numerach mogę odbierać fanty tylko w jednym punkcie w Tomaszowie Lubelskim. Do wygrania kody na 7 dni Ipla, nie gram 😞.
 11. BODEK510

  Pogoda

  Na Roztoczu 6 stopni i po trzech tygodniach suszy, pada deszcz.
 12. U mnie na 3 numerach czapeczki z daszkiem. Wczoraj były kody na 7 dni, o 22:00 z zerowym stanem miałem 1261 miejsce na jednym numerze. 🤣
 13. FNX2472CL5 Ipla 7 dni, termin ważności do 17 listopada😀 TJXY65CL5 do 20 listopada
×
×
 • Create New...