Jump to content

BODEK510

Users
 • Content Count

  663
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About BODEK510

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday December 18

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Roztocze Środkowe
 • Hobby
  Różne.

Metody kontaktu

 • GG
  32628887

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wczoraj wieczorem, zaobserwowałem ciekawą zależność w oglądaniu seriali na CP GO. Jeśli próbuję oglądać film lub serial przez lokalne IP, to wyskakuje smutna klatka filmowa i napis "brak materiałów do wyświetlenia", gdy zmienię IP na polskie wszystko wraca do normy, oprócz kanałów Disneya, które znikają z wykazu programów. Teoretycznie w Unii powinien być dostęp do wszystkich programów wykupionych w Polsce, ale w praktyce dzieją się cuda, albo wirus😀.
 2. CUD, normalnie CUD. Znowu można oglądać wszystkie seriale dostępne w CP GO. Ciekawe jak długo edit: jednak cudów nie ma i dostępu do seriali też już nie ma.
 3. Dzisiaj miałem telefon z działu reklamacji CP i niestety większość seriali jest dostępna tylko w pakiecie Filmy i Seriale za jedyne 15 zetów na miesiąc. Podobno weszło to od 18 marca. Mam jeden z droższych pakietów(bez rozrywki i sport Premium) a oni jeszcze chcą pieniędzy za oglądanie powtórek seriali.
 4. Ostatnio CP leci sobie w kulki z klientami. Na aplikacji Ipla miałem bezterminowy pakiet Ipla Mix, niestety aplikacja nie jest wspierana i przerzuca na Ipla,tv, a tutaj już niestety nie ma Ipla Mix. Za wszystko trzeba płacić.
 5. Mam to samo, dzwoniłem na infolinię i też posprawdzali że nie mam wykupionego dostępu do seriali i filmów. Na sugestię że wszystkie seriale miałem dostępne jeszcze tydzień temu, przekierowano mnie do działu technicznego, niestety nie pomogło czyszczenie ciasteczek, usunięcie sprzętu i w końcu zapisane zostało moje zgłoszenie jako reklamacja. A reklamacja wiadomo do 30 dni.
 6. Co się dzieje z serialami w cp go? Wyświetlają się opisy i smutny telewizorek z napisem " Brak materiałów do wyświetlenia"
 7. Dlaczego zniknął Disney Chanel z CP GO?
 8. @informatyk2017 co ma dostawca internetu z Holandii do serwerów na których działa Ipla? Jakoś HBO go działa bez problemów.
 9. Net 50/6, do 20 30 gadka szmatka na PSP 1 bez żadnych zacięć, od 20 40 lekkie problemy, a teraz jak piłkarze na boisku się znaleźli to buforowanie. To są jakieś ja ja.
 10. Dostałem koda w promocji, a tu takie szambo. Błąd 10101
 11. Sorry, ale skończył się urlop i nie ma mnie w domu, aż do następnych świąt. Evobox jest w Polsce.
 12. O to chodzi, że wprowadziła jakiś inny kod i nie pamięta. Gdyby to było w kraju to wygrałbym od nowa soft i po kłopocie, ale tuner jest w wiatrakowni,a ja nie mam że sobą kabla😞.
 13. Jak odblokować menu w dekoderze, właścicielka zapomniała pin?
 14. Mam podobnie, ale tylko na TVP2. Inne kanały lecą normalnie.
×
×
 • Create New...