Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zibi-s. Chyba w końcu pogadamy....Dzwoń na 222 127 128 i zdecyduj się na ofertę: umowa na 24 miesiące, pierwsze 12 miesięcy za 4,90, później za 19,90. Jest też opcja 12/5 czyli umowa na 12 miesięcy - pierwsze 5 bez opłat Familijny HD a później albo Rodzinny HD za 19,90 albo Familijny HD za 39,90. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też po negocjacjach. Tak jak się spodziewałem nie poszło w pierwszym kroku, ale generalnie miła konsultantka, ogarnięta - po przedstawieniu mojej propozycji obiecała telefon za godzinę i przy drugim telefonie uzyskałem co chciałem.

 

Teraz miałem Premium [5x0, 7x89,9]. Chciałem się pozbyć tylko HBO bo po prostu nikt w domu tego nie ogląda, a kosztuje coś koło 1/4 całej kwoty jaką płacę. Udało się uzyskać "standard" 15/5 [MaxHd, Sport HD, Film HD, Cinemax HD] - 5x0 + 10x59,9 zł. Dodatkowo IPLA i VOD na 5msc gratis. Umowę miałem do stycznia, nowa wchodzi w październiku.

 

Także ogólnie jestem zadowolony, udało się obniżyć rachunek i to dosyć szybko, wypowiedzenie wysłane we wtorek, umowa przedłużona wczoraj. Pomyślnych negocjacji dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem umowe do listopada, ale w wakacje wypowiedzenie i efekty nastepujące:

 

aneks do umowy i nowa od września ( a wiec 3 miechy do przodu niejako) i 15/5 z czego 5 miesiecy familijny hd za [beep] a poźniej rodzinny hd za 19,90zł co wybiore lub familijny za te 39zł

De facto umowa wychodzi na 12 miesiecy - liczac te 3 miesiace ktore mi zostały do konca umowy. jestem bardzo zadowolony, jedyne co mnie troche martwi to promocyjny dostep do kanałow sportowych. ale mysle ze nie usuna ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojadroga może ty wiesz coś na ten temat lub chociaż przypuszczenia. Sam mam obecnie Rodzinny HD i te kanały mam gwarantowane ale w tej sytuacji nie wiem czy przedłużać umowę jeśli będę je miał jako promocyjne. Wtedy ten pakiet traci sens, bez sportowych polsatów, Bez Polsat Film, News, History i NatGeo Wild. Nie chcę się wpuścić w maliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz to sam ocenić, czy lepiej pozwolić umowie się przedłużyć na okres dodatkowy z utrzymaniem dotychczasowej ceny i z gwarancją kanałów, które po aneksie przestaną być dla Ciebie gwarantowane, czy jednak aneksować na nowych zasadach (bez gwarancji Twoich ulubionych kanałów i po okresie podstawowym umowa na czas nieokreślony z wyższą stawką abonamentową).

Nie mam żadnych przecieków kiedy, jak i co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak już wcześniej pisałem obecnie mam pakiet RodzinnyHD za 14,90zł, dekoder HD5000 umowa na 18 miesięcy (wypowiedzenie wysłane).

 

Dzisiejsze negocjacje z CP i oferta:

 

1. Jak już wcześniej pisałem obecnie nie ma szans na RodzinnyHD za 14,90 zł (jedyna opcja to wycofanie wypowiedzenia - wtedy obecna umowa zostanie na dalsze 12 miesięcy,

 

2. MiniHD za 4,90 zł, umowa na 18 miesięcy

 

Z uwagi na to, że zastanawiam się nad ofertą smart dom (internet za 50% ceny jako drugi produkt, umowa na 24 miesiące), gdzie warunkiem jest posiadanie abonamentu na tv za min. 49,90 zł propozycja CP:

 

1. Pakiet FamilijnyMAX HD za 49,90 zł, umowa 24 miesiące w tym 8 miesięcy gratis (bez wymiany dekodera - zostaje HD5000), multiroom na 2 dekodery za 15 zł płatne tak jak umowa 24/8,

2. Pakiet FamilijnyMAX HD za 49,90 zł, umowa 24 miesiące w tym 6 miesięcy gratis (wymiana dekodera na Sagem Esi-88), multiroom na 2 dekodery za 15 zł płatne tak jak umowa 24/6,

 

Można dobrać moduł WiFi za 10 zł.

 

Co o tym sądzicie ? Można jeszcze coś ugrać :> Podobno promocja Smart dom dostępna jest do 29.09.2014r., tak więc czasu raczej mało na negocjacje hehe

Czy kolega się zdecydował na którąś z w/w opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj miałem telefon z CP z poniższymi propozycjami - dotychczasowa umowa na pakiet Familijny kończy się 20 grudnia - wypowiedzenie złożone.

Propozycja 1. Pakiet Familijny za 39,90 na 29 miesięcy - 7 miesięcy bez opłat - dodatkowo przez 7 miesięcy pakiety Max HD + Sport HD + Film HD oraz Ipla MIX gratis

Propozycja 2. Pakiet Familijny Max HD za 49,90 na 12 miesięcy - 5 miesięcy bez opłat - dodatkowo przez 5 miesięcy Sport HD+Film HD + Ipla MIX gratis

Propozycja 3. Pakiet Familiny za 39,90 na 15 miesięcy - 4 miesiące bez opłat - dodatkowo przez 4 miesiące akiety Max HD + Sport HD + Film HD oraz Ipla MIX gratis

 

Do każdej z propozycji dodatkowo 5 zł za dzierżawę dekodera płatne przez całą umowę - bez darmowych miesięcy. Obecnie posiadam dekoder HD 2000 z dodatkowym dyskiem - nie chcę nowego dekodera. Ten punkt zniechęcił mnie do zawarcia nowej umowy - narazie podziękowałem.

Czy jest szansa na zniesienie opłaty za dzierżawę dekodera przy pakiecie Familijnym ?

Proponowałem konsultantce opcje Familiny 12/5 za 39,90 z gratisowym Max HD+ Sport HD + Film HD oraz Ipla MIX przez 5 miesiący. Przełknąłbym już te 5 zł za dzierżawę - niestety usłyszałem, że nie ma takiej możliwości.

Chciałbym pozostać przy Familijnym z możliwie najkrótszą umową i bez zmiany dekodera - jakie Waszym zdaniem warunki mogę uzyskać ?

Czy w APS mogę dostać lepszą propozycję niż telefonicznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant ma z góry przygotowane promocje o określonych kodach. Im mniej korzystną sprzeda, tym większą dostanie prowizję.

Z powyższych ofert najlepsza wydaje się ta 12/5, bo najbogatszy pakiet na całą umowę, a średnia cena taka sama jak z samym familijnym na 15 miesięcy.

Ja osobiście samego familijnego bym nie chciał. Zauważ, że w nowych umowach większość kanałów SD posiadających kopie HD nie jest gwarantowana, a to prawie połowa familijnego. Może tak być, że pakiet ten straci wiele kanałów, gdy Polsaty Sport, Polsat Filmy, Discovery, Nat Geo itd. zostaną wyłączone w wersjach SD. W Max HD przynajmniej część z tych kanałów jest gwarantowana w wersjach HD.

W każdym razie obecne oferty są gorsze od tych co były rok temu. Na ostatnim przedłużeniu umowy dostałem 12/5 z familijnym Max HD + Film HD + Cinemaxy HD za 49,90 zł + 10 zł za multiroom, oraz Sport HD, Vod i HBO gratis przez 5 miesięcy. No i IPLA na całą umowę. Tak się jednak złożyło, że w ostatnim darmowym miesiącu wywalili kanały SD z oferty i rozwiązałem umowę, bo kolejnej 12/5 dać nie chcieli tylko 24/8.

W tej chwili korzystam ze SmartHD+, które w cenie 15 zł/miesiąc dorównuje prawie familijnemu HD, w pewnych aspektach jest lepsze np. TVN24 HD i paczka multi+, a w pewnych gorsze np. brak kanału o zwierzętach. Jednak ogólnie polsat nie ma nic porównywalnego w takiej cenie, a tym bardziej nie daje nieparowanej karty.

 

Jeśli chodzi o APS, to raczej lepszych warunków nie zaproponują niż telefonicznie. Z reguły nawet nie mają dostępu do ofert 12/5, choć mogę się w tej kwestii mylić. Jednak u każdego operatora czy to TV czy komórkowego jest tak, że oferty on-line, czy telefoniczne są bardziej atrakcyjne, bo operator płaci mniejszą marżę telemarketerowi niż APSowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mariusz5891

 

Witam. Z przedstawionych ofert zdecydowałem się familijnyMAX HD, umowa na 24/8 + multiroom (2 dodatkowe dekodery) + moduł pod warunkiem przystąpienia do programu smartdom, tj. dodatkowo internet za 35 zł (50%) i telefon - sama karta sim za 1 zł (abonament za 49,90 zł) i tu pojawił się problem .... Telewizję mogę zamówić przez telefon z telemarketerką ale już internet i telefon tylko w punkcie (chciałem konkretny modem, a przez telefon wysyłają co mają na stanie - brak możliwości wyboru). Kobietka z cyfrowego polsatu dzwoniła w piątek, a promocja smartdom jest do dzisiaj (29.09.) tak więc dostawa umowy i dodatkowych dekoderów kurierem nie gwarantowało możliwości podpisania w APS dodatkowych umów na internet i telefon do 29.09. (w APS możliwość przystąpienia do programu smartdom istnieje po zarejestrowaniu w systemie umowy z pakietem od 49,90 zł). Po konsultacji z przełożonym Konsultantka poinformowała mnie w piątek, że promocja smartdom zostanie przedłużona ale będą zmiany na 3 usługę - sama jednak nie mogła określić jak to będzie wyglądało. Umówiłem się więc na telefon 30.09 po ogłoszeniu nowej odsłony smartdom. I faktycznie promocja smartdom została zmieniona, tj. 3 usługa w tym przypadku telefon (sam sim) obecnie jest nie za 1 zł (rabat 49,90), chyba za 20 zł (rabat 29,90). Tak wiec cały misterny plan zmiany operatorów na jednego padł i pozostaje mi chyba opcja wycofania wypowiedzenia i pozostanie przy pakiecie Rodzinnym HD za 14,90 zł..... :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dariusz.walowski34

dostalem oferte familijny hd do tego przez 9 miesiecy za darmo pakiet familijny max hd i potem moge zmienic na familijny hd lub pozostac przy max umowa na 29 miesiecy oplaca sie to wziac maja dzwonic ponownie w piatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do każdej z propozycji dodatkowo 5 zł za dzierżawę dekodera płatne przez całą umowę - bez darmowych miesięcy. Obecnie posiadam dekoder HD 2000 z dodatkowym dyskiem - nie chcę nowego dekodera. Ten punkt zniechęcił mnie do zawarcia nowej umowy - narazie podziękowałem.

 

Opłata 5 zł wynika z faktu, że w tej chwili ją płacisz. Zostanie zniesiona dopiero, gdy wymienisz dekoder. Jeśli tak jak napisałeś, nie chcesz nowego dekodera, to nie ma siły żeby zaproponowali Ci ofertę bez czynszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...