Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś pewien, że dostaniesz rabat w super ofercie smartDOM i do tego jeszcze 3m-ce gratis? Wątpliwe...

 

A niby dlaczego mialby nie dostac?

 

Ja wzialem CP ze znizka 50% i 6 miesiacami gratis i internet za 1 zl z miesiacem gratis. W ICOK jakos po tygodniu pojawila sie informacja o powiazaniu z Superoferta, na SIM internetowy przyszedl SMS o wlaczeniu rabatu nastepnego dnia po aktywacji. Na pierwszej fakturze byla tylko oplata aktywacyjna, na kolejnej - abonament 1 zl.

 

Piszesz o LTE z Plusa czy z CP? Bo Plus chyba nie ma oferty z darmowymi miesiącami dla przechodzących z innych sieci.

 

Regulamin superpromocji przewiduje ulgę w postaci 3 pelnych okresow rozliczniowych bezpłatnych dla abonentów przechodzących od innych operatorów

Możesz pokazać który to regulamin? Patrzę na http://www.plus.pl/documents/16/43300325-ae39-4347-9197-8e0897e0a9d7?title=Regulamin_programu_smartDOM_super_oferta.pdf i nic takiego nie widzę.

Darmowe miesiące w Plusie czy w CP?

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/regulamin-promocji-internet-power-lte-trafny-wybor.pdf

Tylko CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wzialem CP ze znizka 50% i 6 miesiacami gratis i internet za 1 zl z miesiacem gratis. W ICOK jakos po tygodniu pojawila sie informacja o powiazaniu z Superoferta, na SIM internetowy przyszedl SMS o wlaczeniu rabatu nastepnego dnia po aktywacji. Na pierwszej fakturze byla tylko oplata aktywacyjna, na kolejnej - abonament 1 zl.

Piszesz o LTE z Plusa czy z CP? Bo Plus chyba nie ma oferty z darmowymi miesiącami dla przechodzących z innych sieci.

 

Nie wiem, co ma dla przechodzacych, ja bralem po prostu nowa aktywacje. W Plusie, jakos na poczatku lipca. Miesiac bez oplat, aktywacja 9 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet full i 28 sierpnia wysłałem wypowiedzenie.

Wczoraj telefon z infolinii pakiet full z multiroom'em dalej 89,90 umowa 15 miesięcy z czego 5 miesięcy darmowe. Umowa liczy się od nowa czyli nie od końca starej to na plus dla CP.

Dodatkowo liczy się od ok. 25 września czyli zyskuję dodatkowe 3 tygodnie free.

Z dodatków to mam hbo go i przez pół roku VOD :)

 

Na początku było 29 miesięcy ale mnie to nie interesowało.

Obydwa dekodery mam hd6000 więc pewnie więcej nic bym nie wywalczył, ja jestem zadowolony.

 

PS.

Okres na wypowiedzenie to teraz 2, a nie 3 miesiące jak było wcześniej.

 

Zastanawiam sie teraz nad LTE tym full któe normalnie kosztuje 90, a po rabacie 45 zł... 3 miesiące są darmowe, a do końca grudnia mam umowe z tepsą/orange.

 

Wczoraj zgłosiłem reklamację i prośbę o odsłuchanie rozmów. Konsultant nic mi nie powiedział że VOD jest tylko na wybrane filmy z tzw. katalogu. Dodatkowo informował mnie że VOD ma być na dekoderze multiroom i że gdyby nie działał to trzeba przełożyć kartę z dekodera głównego do dekodera multiroom.

Wczoraj zadzwoniłem i byli zdziwieni na infolinii. Mało tego umawiałem się z konsultantem na telefon w czwartek w sprawie internetu.

Dziś przejeżdżałem w okolicach siedziby ul. Łubinowa, wszedłem do punktu obsługi klienta.

Pytam router jest - tak, czy dostane 3 miesiące gratis - tak, ok to poproszę taki zestaw.

Pan poprosił o 2 dokumenty mówię mam dowód i prawo jazdy, pan mówi dowód i np. karta płatnica więc ok. karta ma być na moim widoku.

Szykuje ofertę pyta jaki pakiet mówię full najdroższy bez limitu 30 GB - ok., po jakimś czasie pytanie o pakiet nocny a ja w szoku. Jaki pakiet nocny? internet ma być bez limitu! No i się zaczęło jeśli nie masz pakietu nocnego to po wykorzystaniu limitu i ściąganiu w nocy płacisz 1 zł za 1GB danych. Pakiet nocny już nie pytałem ile kosztuje i na koniec pan mówi że jak się wykorzysta dodatkowo płatny pakiet nocny to później też naliczają opłaty. Więc podziękowałem.

Szkoda z oszustami działać, na każdym kroku kłamstwa i jakieś niedomówienia byle sprzedać i mieć gdzieś klienta.

niby 100GB to bardzo dużo, ale w domu mam 6 osób dorosłych, każdy komputer. Od czasu do czasu jakiś film, a z takim szybkim internetem to nie problem. Dodatkowo HBO Go + ipla, a dane pobrane i wysłane się sumuja. Nie dajcie się nabrać na nielimitowany internet!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś wysłałem wypowiedzenie. Umowa kończy mi się w grudniu. Mam pakiet za 49 zł. Chciałbym wymienić dekoder na sagemcom zostać przy tym pakiecie czyli nie płacić więcej niż 49 i nie płacić za czynsz za dekoder i dostać umowę 15 miesięcy i w tym 3 gratis jest to realne? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem wczoraj umowe na Multiroom z modułem CAM i dekoderem HD 6000 bez wymiany sprzętu w wariancie 15/5, Pakiet bazowy na zawsze to Familijny max HD, opcje gratisowe przez 5 mies to: Film, Sport, Ipla mix. Potem trzeba to wyłączyć. Efektywny koszt abonamentu to ok 33zł/mies. Multiroom za damkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi, iż w najbliższym czasie planuję skorzystać z oferty smardom, dokupując internet Power LTE do posiadanego już pakietu tv za 49,90 zł, mam do Was kilka pytań:

1) Czy ktoś z Was miał już okazję negocjować po złożonym wypowiedzeniu nowe warunki umowy na tv, mając jednocześnie inne usługi i będąc uczestnikiem programu smartDOM? 15 grudnia kończy mi się umowa na tv dlatego planowałem wypowiedzieć umowę, żeby uzyskać lepsze warunki, ale nie wiem co w takiej sytuacji mógłbym ugrać?

2) Czy w przypadku wynegocjowania kilku bezpłatnych miesięcy na tv, nadal będę miał naliczany w tym okresie rabat 50% za internet?

 

Czy ktoś zna odpowiedź na powyższe pytania? Będę wdzięczny za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Familijny max wypowiedzenie wysłane dzisiaj pierwszy telefon z ofertą. Umowa na 15mc w tym wyjątkowa promocja dla Pana 4mc Film HD + Sport HD + Cinemax płatne po 49zł po tym okresie 59zł. Przy wymianie sprzętu 2mc w promocji. To już nie dają darmowych miesięcy???? Czy baba była jakaś nierozgarnięta? Trochę mnie rozbawiła i podziękowałem narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na pakiet Ekstra w DVB-T, płacę 9,90 zł. Umowa do listopada, wypowiedziana dawno temu. Zadzwoniłem dziś z ciekawości i.... propozycja aneksu na 12 miesięcy z ceną 14,90 zł!!!! 50% podwyżki...

Jakiś dziwny ten CP.. Klient na wypowiedzeniu dostaje ofertę droższą niż ma dotychczas( np. ja mam Mini HD za 4,90 a oferują za 9,90).

A przecież przy doładowaniu kwoty 89,40 dla dekodera bez umowy wychodzi 7,45 PLN miesięcznie.

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... oru-ntc.cp

Toż to lepiej przejść na doładowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...