Jump to content
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About [email protected]

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry. Dobra, rozumiem. Te typy tak mają. Ale i tak wydaje mi się to nienormalne. Ale co z odpowiedzią na moje pytanie. Chciałbym załatwić sprawę jak najszybciej. Pozdrawiam.
 2. Witam. Pakiet premium + MR, powiązany SD1, umowa na czas nieoznaczony. 07.10 wysłane przez icok wypowiedzenie. Przyjęte do realizacji. I jak do tej pory cisza. Czekać dalej, zadzwonić czy może "uśmiechnąć" się mailowo do specjalisty? Nie wiem jak długo czeka się na telefon z DUK, dawno nie składałem wypowiedzenia. A tak na marginesie - te wypowiedzenia to jest najgorsza rzecz w tym całym Polsacie. Strasznie tego nie lubię. Pozdrawiam.
 3. Czyli najlepiej wypowiedzieć umowę?. Chyba będą najlepsze warunki. Ale trochę szkoda bo obecnie MR mam za free.
 4. Dzień dobry. Jakieś zawirowania w ICOK?. Nagle pojawiła mi się niedopłata za usługę TVMobilana 9,99 zł. Płace po 1 zł - umowa związana z SD1. Pozdrawiam. SK.
 5. Dzień dobry. Mam umowę na TV już na czas nieoznaczony. Umowa jest w SM 1. Mam jeden MR. Potrzebuje drugiego. Czy można dodać dekoder bez podpisywania nowej umowy, np. na czas określony lub podpisać umowę tylko na sam, drugi SM. Pozdrawiam. SK.
 6. Dzień dobry. Proszę o informację na temat utrzymania SD1. Może jakiś specjalista CP wypowie się w temacie możliwości przedłużenia umowy oraz utrzymania SD1. Obecny pakiet to premium (bez PSP), dodatkowo dokupiony Eleven za 15 zł oraz MR za free. Umowa na czas nieokreślony, jako pierwsza w SD 1 (czyli druga zniżka 50% - internet, trzecia 1 zł - telefon). I tego nie chcę stracić. Dodam, że pozostałe umowy też są już na czas nieokreślony. Chciałbym pakiet premium (tj. 170 kanałów + PKO Ekstraklasa + 1xMR). Myślę także o wymianie dekoderów - główny Evobox prv, dodatkowy 2x evobox hd jako MR. Czy zachowam SD1 przedłużając tylko umowę na TV?. Wypowiedzieć umowę czy np.przez ICOK zgłosić chęć przedłużenia umowy? Dziękuję. Pozdrawiam. SK.
 7. Witam. Może jakiś specjalista CP wypowie się w temacie możliwości przedłużenia umowy. Obecny pakiet to premium (bez PSP), dodatkowo dokupiony Eleven za 15 zł oraz MR za free. Umowa na czas nieokreślony, jako pierwsza w SD 1 (czyli druga zniżka 50% - internet, trzecia 1 zł - telefon). I tego nie chcę stracić. Dodam, że pozostałe umowy też są już na czas nieokreślony. Chciałbym pakiet premium (tj. 170 kanałów + PKO Ekstraklasa + 1xMR). Myślę także o wymianie dekoderów - główny Evobox prv, dodatkowy evobox hd jako MR. Dziękuję. Pozdrawiam. SK.
×
×
 • Create New...