Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pakiet full i 28 sierpnia wysłałem wypowiedzenie.

Wczoraj telefon z infolinii pakiet full z multiroom'em dalej 89,90 umowa 15 miesięcy z czego 5 miesięcy darmowe. Umowa liczy się od nowa czyli nie od końca starej to na plus dla CP.

Dodatkowo liczy się od ok. 25 września czyli zyskuję dodatkowe 3 tygodnie free.

Z dodatków to mam hbo go i przez pół roku VOD :)

 

Na początku było 29 miesięcy ale mnie to nie interesowało.

Obydwa dekodery mam hd6000 więc pewnie więcej nic bym nie wywalczył, ja jestem zadowolony.

 

PS.

Okres na wypowiedzenie to teraz 2, a nie 3 miesiące jak było wcześniej.

 

Zastanawiam sie teraz nad LTE tym full któe normalnie kosztuje 90, a po rabacie 45 zł... 3 miesiące są darmowe, a do końca grudnia mam umowe z tepsą/orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin superpromocji przewiduje ulgę w postaci 3 pelnych okresow rozliczniowych bezpłatnych dla abonentów przechodzących od innych operatorów.okresy bezpłatne nie koliduja z udzieleniem rabatu w wysokości 48,90 na trzecia usługę. Sam tak otrzymałem. Choc nie przecze ze czekam na pierwszy rachunek. Ale raczej jestem spokojny w tej kwestii regulamin jest czytelny,a w ica mam zapis o korzystaniu z super promocji połączonej z udzieleniem rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że dostaniesz rabat w super ofercie smartDOM i do tego jeszcze 3m-ce gratis? Wątpliwe...

 

A niby dlaczego mialby nie dostac?

 

Ja wzialem CP ze znizka 50% i 6 miesiacami gratis i internet za 1 zl z miesiacem gratis. W ICOK jakos po tygodniu pojawila sie informacja o powiazaniu z Superoferta, na SIM internetowy przyszedl SMS o wlaczeniu rabatu nastepnego dnia po aktywacji. Na pierwszej fakturze byla tylko oplata aktywacyjna, na kolejnej - abonament 1 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Pakiet Premium z OPCJA HBO GO (zrezygnowalem z IPLI , Wypozyczalni oraz z Filmbox LIVE) , dodatkowo posiadam INTERNET CP 1 GB za 14 zl + 5 GB GRATIS w ramach umowy telewizyjnej oraz telefon CP za 1zl (30 minut) - PLACE 118,90zl

 

Dostalem dzis propozycje na 5 miesiecy przed koncem umowy. Umowa na 15 miesiecy. 4 miesiace za 69 zl (gratis multiroom) 14 zl za internet 5GB po wykorzystaniu tego pakietu bez limitu danych. Od 5 miesiaca do konca umowy oplata 99zl za wszystko lub w przypadku rezygnacji z IPLI 89 zl + 15 zl za multiroom (dekoder HD 3000 ktory juz mam oraz dodatkowo dekoder HD 6000 ktory mialbym dopiero dostac - obecnie za multiroom place 5 zl wiec nie wiem czemu konsultant twierdzi ze 10zl sprawdzilem na fakturze) + 14 zl za wspomniany internet. Jesli moge zapytac co sadzicie o takiej ofercie. Poprzednio mialem 5 miesiecy Gratis i 10 miesiecy platnych 118,90zl. Dziekuje za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne propozycje dla wypowiedzianej umowy TKA52- Mini HD za 4,90:

-wycofanie wypowiedzenia i umowa przechodzi na dalsze 12 miesięcy za 4,90 (to muszę sprawdzić w papierach czy to przewiduje)

-DRH6 czyli Mini HD za 9,90 a później Darmowy HD za 0 PLN

-umowa na 24 miesiące: pierwsze 12 miesięcy Rodzinny HD za 4,90 a później albo Mini HD za 14,90 (czyli Mini HD wychodzi średnio 9,90) albo Rodzinny HD za 19,90 (czyli Rodzinny HD wychodzi średnio 12,40 PLN).

Wczoraj identyczne oferty a zwłaszcza nacisk na wycofanie wypowiedzenia i wtedy Mini HD pozostaje za 4,90. Poszperałem w papierach i faktycznie tak jest.

Część B umowy TKA-52 pkt.6 część I:" Umowa Abonencka zawarta na Okres Podstawowy ulega przedłużeniu na kolejne 12 miesięcy...". Czyli 4,90 pozostaje!

Ale już w części B umowy KA-52 takiego zapisu już nie ma czyli umowa przechodzi na czas nieokreślony i wtedy opłata 16,90. KA-52 musowo wypowiadać przynajmniej 2 miesiące przed jej końcem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD za 89,90 do grudnia.Złożyłem wypowiedzenie, wczoraj kontakt, chciałem 15/5, to co mam przez 5 miesięcy, potem 59,90 bez HBO.Konsultant stwierdził,że to niemożliwe i może mi dać to co chcę, ale za 69,90 po promocji.Wydawało mi się, że to co chcę to żadne cuda, ale może się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos ostatnio to i duk nie szaleje z ofertami, najlepsze ze w moim przypadku lepsze oferty dostaje jezeli bym zmniejszyl pakiet, niz w przypadku podwyxszenia (?)

poniewaz chce dostac esi88 plus multiroom to w zsadzie jedyna korzyscia przy przedluzeniu bedzie anulowanie kilku miesiecy umowy, reszta jak dla nowych.

potwierdzam rowniez ze skladaja propozycje z hbo za 69,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD za 89,90 do grudnia.Złożyłem wypowiedzenie, wczoraj kontakt, chciałem 15/5, to co mam przez 5 miesięcy, potem 59,90 bez HBO.Konsultant stwierdził,że to niemożliwe i może mi dać to co chcę, ale za 69,90 po promocji.Wydawało mi się, że to co chcę to żadne cuda, ale może się mylę?

Sam zaddzwon i popros zeby sie skontaktował(a) ze swoim przełozonym bo Ty wiesz od 2 znajomych ze w tym tygodniu 15/5 za 59.90 bez hbo (i jeszcze Ci powiem ze 1 mc hbo free mozesz wytargowac) oczywiscie bez wymiany dekoderu.no i .... do 8go masz czas bo wtedy przychodza zamowieni technicy z UPC jak sie nie do gadasz ;).Pochwal sie wynikami rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD za 89,90 do grudnia.Złożyłem wypowiedzenie, wczoraj kontakt, chciałem 15/5, to co mam przez 5 miesięcy, potem 59,90 bez HBO.Konsultant stwierdził,że to niemożliwe i może mi dać to co chcę, ale za 69,90 po promocji.Wydawało mi się, że to co chcę to żadne cuda, ale może się mylę?

 

 

czyli mozna miec Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD za69,90 , umowa 15 /5 ??? tak proponuja? czy bez tych darmowych miesiecy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że dostaniesz rabat w super ofercie smartDOM i do tego jeszcze 3m-ce gratis? Wątpliwe...

 

A niby dlaczego mialby nie dostac?

 

Ja wzialem CP ze znizka 50% i 6 miesiacami gratis i internet za 1 zl z miesiacem gratis. W ICOK jakos po tygodniu pojawila sie informacja o powiazaniu z Superoferta, na SIM internetowy przyszedl SMS o wlaczeniu rabatu nastepnego dnia po aktywacji. Na pierwszej fakturze byla tylko oplata aktywacyjna, na kolejnej - abonament 1 zl.

 

Piszesz o LTE z Plusa czy z CP? Bo Plus chyba nie ma oferty z darmowymi miesiącami dla przechodzących z innych sieci.

 

Regulamin superpromocji przewiduje ulgę w postaci 3 pelnych okresow rozliczniowych bezpłatnych dla abonentów przechodzących od innych operatorów

Możesz pokazać który to regulamin? Patrzę na http://www.plus.pl/documents/16/43300325-ae39-4347-9197-8e0897e0a9d7?title=Regulamin_programu_smartDOM_super_oferta.pdf i nic takiego nie widzę.

Darmowe miesiące w Plusie czy w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD za 89,90 do grudnia.Złożyłem wypowiedzenie, wczoraj kontakt, chciałem 15/5, to co mam przez 5 miesięcy, potem 59,90 bez HBO.Konsultant stwierdził,że to niemożliwe i może mi dać to co chcę, ale za 69,90 po promocji.Wydawało mi się, że to co chcę to żadne cuda, ale może się mylę?

 

 

czyli mozna miec Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD za69,90 , umowa 15 /5 ??? tak proponuja? czy bez tych darmowych miesiecy?

 

Te 69,90 to po okresie promocyjnym za Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD bez HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD za 89,90 do grudnia.Złożyłem wypowiedzenie, wczoraj kontakt, chciałem 15/5, to co mam przez 5 miesięcy, potem 59,90 bez HBO.Konsultant stwierdził,że to niemożliwe i może mi dać to co chcę, ale za 69,90 po promocji.Wydawało mi się, że to co chcę to żadne cuda, ale może się mylę?

 

 

czyli mozna miec Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD za69,90 , umowa 15 /5 ??? tak proponuja? czy bez tych darmowych miesiecy?

 

Te 69,90 to po okresie promocyjnym za Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD bez HBO.

 

To nawet nowi abonenci mają lepszą ofertę bo te pakiety są za 59,90 (tylko nie ma już gratisowego HBO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno sie zakrecil, ale oferowal fammax sport film cinemax za 59,90 lub drozszy pakiet dodatkowo z hbo za 69,90. asekurowal sie przy tym, ze najwazniejsze jest to co bedzie w umowie, bo przeciez nieswiadomie mozna kogos wprowadzic w blad, wiec byc moze to bylo tylko sciemnianie, chociaz po duku bym sie nie spodziewal.

umowe caly czas forsowal 6/24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...