Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ bardzo zależy mi na wymianie dekodera na moduł wczoraj zgodziłem się na przedłużenie umowy z C.Polsatem. Ponieważ nie do końca się koncentrowałem podczas targu z bardzo miłą Panią trochę mi umkneło odnośnie warunków nowej umowy. Chodzi mi o Iplę i ;wypożyczalnię; bo z tego co pamiętam wiąże się to ze zmianą wysokości opłat , a konkretnie że jeżeli wyłączę tą usługę po dwóch miesiącach cena będzie niższa. Przykładowo za Moduł kosztujący 1 zł., Dekoder HD 5000s który dostaję za 29zł. do M.Room który wymieniam za dekoder HD3000 Familijny Hd , Sport , Film , Cinemax , Ipla Vod i m.R mam płacić 69,90 zł, a po wyłączeniu opcji 64,90 zł.Czy macie taką umowę ? Druga sprawa to otrzymałem sms że sprzęt dotrze do mnie w Poniedziałek , a dzisiaj na moim koncie nie wiem skąd ; wyskoczyła; mi kwota do zapłaty 149, 80 zł a więc dwukrotnie więcej niż do tej pory płaciłem. Na infolinii dowiedziałem się że nie mam zaległości płatniczych i nie wiedzą dlaczego jest takie naliczenie , ale...żebym się tym nie martwił. Ostatnie czy przy umowie zawartej przez telefon obowiązuje możliwość rezygnacji z umowy nawet po jej podpisaniu do 10 dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj dotarła umowa do podpisania - mini HD za 4,90zł na 18 miesięcy. Dla zainteresowanych kod promocji to: KA51, nazwa promocji: Nowy Cyfrowy Polsat - SuperKomfortowa III CC. W regulaminie jest wyszczególnienie co wchodzi w skład pakietów i tak MINI HD to obecnie: TV4, TV6, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Info, Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Jim Jam, Polsat HD, TVP HD, TVN 7 HD, Polsat C&I, Polsat Food Network, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature, Polsat Romans, TVP Regionalna, TV Puls, Stopklatka TV, Disco Polo Music, Polsat News 2, Muzo TV.

 

Zastanawia mnie brak kanałów w SD np Polsat, TVP1,2, TVN - kiedyś były wyszczególnione.

Wydaje mi się, że dawniej w składzie MINI HD wchodził jeszcze Polsat News i Polsat Film w wersji sd.Teraz tych kanałów brak - jak to jest wie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie dzwonią do mnie z ofertą:'( Napisałem wiadomość poprzez icok czy otrzymali moje wypowiedzenie. To było w piątek i do dziś cisza. Liczę na familijny max hd +sport + film+ multi za 59,90zł w umowie 12/5 lub 15/5. Zastanawiam się czy wypada dzwonić bo robię się niecierpliwy, co mi radzicie ? Może za wcześnie wysłałem wypowiedzenie? Ok 7 miesięcy do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem już umowę 29m-cy , wysłałem rezygnację gdy wyłączyli HBO w SD ( bo były gwarantowane ) - umowa na przedłużenie 12/5 - teraz sam jestem ciekaw co zaproponują na koniec. zauważyłem że nie ma co się śpieszyć , trzeba ich wytrzymać. Ja przy przedłużaniu umowy, najpierw poczytałem tutaj czego mogę się spodziewać, i gdy zadzwonił konsultant powiedziałem krótko co mnie interesuje i na jakich warunkach ( bo wiedziałem , że krótkie umowy są ) konsultant stwierdził tylko: przygotował się Pan, niech tak będzie.... :-) i jest

 

Orientujecie się czy po umowie 12/5 można wyrwać drugą taką ? bo czytałem wcześniej, że po takiej umowie drugiej podobnej się nie da wywalczyć ( że dają tylko 15/5 max ) - ale może coś się zmieniło ? może jest tu ktoś kto przedłużał 12/5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

We wrześniu skończył mi się okres podstawowy i mogę złożyć wypowiedzenie (3 miesięczne).

 

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem, dostałem umowe 15/4 na familijny max hd +HBO HD + HBO GO + Cinemax HD za 59,90 zł w okresie promocyjnym i 84,90 zł po okresie promocyjnym (w to wliczony multiroom).

 

Jak myślicie, da się jeszcze coś ugrać czy przyjąć tą oferte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 4 miesiące obecnej 12/5darmowe (FMAXHD+HBO CINEMAX HD+multiroom) za 69,90zł/mc, złożyłem wypowiedzenie i DUK obecnie oferuje 15/4 - 4 miesiące full oferta za 69,90zł/mc i potem 11 miesięcy po 69,90zł/mc starej oferty. Do obecnych pakietów dojdzie mi jeszcze HBO GO. Bez wymiany dekodera.

Myślicie, że można coś negocjować? Np. kilka darmowych miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i zadzwoniłem. Powiedziałem że po zakończeniu umowy odchodzę to mi zaproponowali umowę na29 miesięcy w tym 6 promocji familijny max hd+sport+film+cinemax+Multi za 49,90 przez 6 miesięcy potem 64,90. Lub 15/4 to samo. Mam się zastanowić czy chcę cz poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

We wrześniu skończył mi się okres podstawowy i mogę złożyć wypowiedzenie (3 miesięczne).

 

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem, dostałem umowe 15/4 na familijny max hd +HBO HD + HBO GO + Cinemax HD za 59,90 zł w okresie promocyjnym i 84,90 zł po okresie promocyjnym (w to wliczony multiroom).

 

Jak myślicie, da się jeszcze coś ugrać czy przyjąć tą oferte?

 

 

Możesz ugrać chyba więcej. Mi zostało 10 miesięcy do końca , bez wypowiedzenia , bez negocjacji dostałem bardzo podobną ofertę tylko, że 15/2 :D Skoro proponują takie "Promocje" na wstępie to po negocjacji (ewentualnie wypowiedzeniu ) powinno być lepiej ;p :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do końca umowy zostało mi 4 miesiące, ale już do mnie dzwonią. Najbardziej Interesuje mnie oferta z Familijnym MAX HD i pakietem sport. Co mogę ugrać? Pakiet sport może być przez jakiś okres, niekoniecznie całą umowę. Mam podpisany też internet na 21 miesięcy, ale za to pewnie żadnej zniżki mi nie dadzą, bo jest on w ramach usługi drugi za połówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to, że mam zamiar skorzystać z Superoferty II w ramach smart domu, gdzie warunkiem jest posiadanie abonamentu na tv za min. 49,90 zł zadzwoniłem dzisiaj do CP z zapytaniem jakie mają dla mnie oferty właśnie w tej kwocie. Po krótkich negocjacjach dostałem to co chciałem czyli:

- umowa 24 miesiące

- przez pierwsze osiem miesięcy Pakiet FamilijnyMAX HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 0 zł,

- po tym okresie albo zostaje przy tym pakiecie i płacę 59,90 albo przechodzę na niższy pakiet czyli FamilijnyMAX HD z opłatą 49,90 (tak mam zamiar zrobić)

- dekodera bez zmian pozostaje HD6000.

Podsumowując 8*0 zł + 16*49,90 zł = 798,40 zł / 24 = 33,26 średnio za miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mając moduł CAM od Cyfrowego Polsatu, możesz również dobrać usługę Multiroom. Moduł CAM jest wówczas jako urządzenie główne, natomiast jako urządzenie dodatkowe Multiroom możesz wziąć już tylko któryś z dekoderów dedykowanych produkcji CPT (seria HD x000).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...