Jump to content

paco24

Users
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About paco24

 • Rank
  Amator
 1. Jeżeli spodobał się Tobie "After Life" to obejrzyj na Netflixie serial "Derek". Początek może być trudny ze względu na formę serialu, ale warto to obejrzeć do końca. A co do "After Life" jeszcze, to jest kręcony 2 sezon
 2. Myślałem o tym, ale opcja Comfort z Canal+ w miesięcznej opłacie 50 PLN jest nie do przebicia.
 3. Ale w jakiej kolejności to zrobić najlepiej? Zdać sprzęt i pobrać nowy teraz i następnie przedłużyć? Czy negocjować wymianę przy przedłużeniu?
 4. Cały czas dostaję info, że muszę wymienić karty Kameleon i zdać stary multiroom. Stąd pytanie, jak wymianę dekodera najlepiej i najtaniej przeprowadzić?
 5. Bardzo proszę o pomoc jak przeprowadzić proces przedłużenia umowy wraz z wymianą dekoder głównego na 4k. Obecnie posiadam Comfort za 25 pln, Canal+ za 25 pln, multiroom standard za 0pln, dekoder główny Wifi Premiumbox za 10pln i dekoder dodatkowy Wifibox+ za 0 pln. Umowa do marca. Pakiet chciałbym utrzymać Comfort, Multiroom potrzebuję (mogę zmienić na łączony) natomiast dekoder główny chciałbym zmienić na 4k. Jak to zrobić? Na infolinii jakiś czas temu powiedziano mi, że muszę zdać stary multiroom i dekodery i dobrać na nowych zasadach wraz oczywiście z opłatami. Czy coś się zmieniło? Czy da się to załatwić przy przedłużeniu? Czy zmienić multiroom tak jak sugerują na infolinii i dopiero przedłużać umowę? Czy zdać stary multiroom, przedłużyć umowę i dobrać multiroom? Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...