Jump to content

adam87

Users
  • Content Count

    57
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adam87

  1. Witam, posiadam umowę na czas nieokreślony na pakiety Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD, do tego jeden dekoder w multiroom, za wszystko płacę 69,99 zł. Dekodery to HD 3000 i Mini HD 2000. Chciałbym zmienić na pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven Sports + Polsat Sport Premium + serwis Cyfrowy Polsat Go z opcją On The Go. Chciałbym zrezygnować z MR, a podstawowy dekoder wymienić na Evobox HD. Na jaką najlepszą ofertę mogę liczyć? Natomiast mój dziadek również ma umowę na pakiety Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD, ale ma dwa dodatkowe dekodery w multiroom, za wszystko płaci 74,99 zł. Na jaką najlepszą ofertę może liczyć, zostając przy tych samych pakietach? Nie ma także potrzeby wymiany dekoderów. Przeczytałem, że nie trzeba już zanosić wypowiedzenia do APS-u i można je wysłać przez ICOK. Rozumiem, że można to zrobić przez zakładkę "Kontakt z Cyfrowym Polsatem", lecz nie znalazłem stosownego tematu na dostępnej liście. W jaki sposób Wy wysyłaliście wypowiedzenie przez ICOK? Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.
  2. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Czyli mając opcję On The Go mogę na telefonie oglądać Ligę Mistrzów na Polsat Sport Premium będąc poza domem?
  3. Dobrze rozumiem, że mając aktywny pakiet On The Go można oglądać live (komputer, tablet, smartfon) wszystkie kanały, do których mamy wykupiony dostęp przez satelitę?
×
×
  • Create New...