Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli miałeś 5 miesięcy za free zapłaciłeś za 1 miesiąc i już oferują 15/5?Jak na razie to czyste spekulacje i wróżenie z fusów a żadnych bardziej oficjalnych informacji brak.

I dziś przedłużyłem. 15/5, 5 mies. Familijny HD plus luty (w cenie Rodzinnego) czyli de facto 6, potem zmiana na Rodzinny HD. 5 mies. do końca aktualnej umowy anulowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@psujło

 

A w jaki sposób akceptowałeś ofertę?

 

Telefonicznie, pierwszy telefon po wypowiedzeniu. Od razu na wstępie powiedziałem, że jeszcze przed wypowiedzeniem miałem ofertę 15/5, więc jeśli nie mają dla mnie nic lepszego to dziękuję. Po chwili oczekiwania zaoferowali 12/5 na Familijny, zapytałem o taką samą ofertę na wyższy pakiet i nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile można mieć w tej chwili maksymalnie darmowych miesięcy przy próbie przedłużenia umowy na 24 msc (Pakiet familijny HD 39.90) 8 czy 9? Wypowiedzenie wysłane. Teściowa chce dłuższą umowę, żeby miec spokój. To co jest w Familijnym HD zupełnie jej wystarczy, chociaż martwi mnie, że Kino Polska i TVP Seriale są niegwarantowane (Ale w Familijnym MAx HD również)

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta bardzo dobra tylko nie pewność co do kanałów które najbardziej Cię interesują.

Jest niepewność ale nie sądzę, że wykastrują Rodzinny z Polsatów Sport. Albo dadzą je w HD albo przełączą wersje SD do MPEG 4. Myślę, że sporo ludzi ma ten pakiet właśnie dla tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone tydzień temu. Obecna umowa kończy się 12 kwietnia. W piątek miałem rozmowę z konsultantem. Chcę zejść z Premium na Familiny Max HD za 59,90 plus MR. Konsultant zaproponował jedynie w abonamencie iplę i umowę na 15 mies opłatay 59,90 plus 10 zł za MR, żadnych miesięcy gratis. Ma dzwonić jutro. O co warto jeszcze powalczyć w moim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slakos

 

Chcesz zejść na Familijny Max HD czy Fam max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD?

 

Ja schodziłem z Premium na tę drugą opcję i trochę trzeba było się potargować, ale koniec końców zeszło.

Mów konsulowi jasno i otwarcie, że nie ma szans żebyś podpisał umowę na takich warunkach jakie on Ci proponuje, bo skoro nowy klient płaci za Fam max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD średnio ok 45 zł/msc to ty na pewno nie będziesz płacił 60 zł.

 

W twoim przypadku powinieneś dostać spokojnie 5 miesięcy za 0 zł + 10 miesięcy x 64,9 [59.9 za pakiet i 5 zł za multiroom]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 4 miesiące kończy mi się umowa. Obecnie posiadam za 64,90zł:

Pakiet Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy (Pakiet Extra HD) + czynsz za dekoder

 

Docelowo chciałbym przejść na Pakiet Premium + jedno urządzenie Multiroom. Jakiej oferty mogę się obecnie spodziewać przy przedłużeniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak przy okazji, to data 17 stycznia, to jakaś "wyrocznia"?

 

Podobno kończy się promocja "świąteczno-noworoczna" SmartDom? Ale nadejdą nowe. Lepsze? Gorsze?

 

Aktualny smartDOM kończy się 19 stycznia 2015r. ;)

 

Słowa @swojadroga brzmią tak, jakby to do repakietyzacji wkrótce miało dojść :shock:

 

"Wyrocznia" to nowy system obsługi sprzedaży dostępny w APS-ach. Póki co testowany.

 

@diakon - 59,90zł za pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD, 5 zł za czynsz, 10zł za Multiroom. To są opłaty po okresie promocyjnym. W okresie promocyjnym oferta Premium + sVOD, IPLA MIX i HBO GO. W okresie promocyjnym opłaty abonamentowe gratis przez 5 lub 8 miesięcy gratis w zależności od długości umowy bez wymiany dekodera głównego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diakon

 

Nie wiem jaką umowę [chodzi o czas jej trwania] masz teraz. Jeśli była dłuższa niż 12 miesięcy to możesz spokojnie ugrać:

5 miesięcy za 0 zł 10 miesięcy za 89,9 zł za pakiet Premium = daje to średnią miesięczną 59,94 zł

a nawet:

5 miesięcy za 0 zł i 7 miesięcy za 89,9 zł za pakiet Premium = daje to średnią miesięczną ok 52,45 zł

 

Co do HBO GO i IPLA MIX to moim zdaniem jak najbardziej można dostać je w abonamentu. Nowy klient je dostaje.

Nie wiem jak jest dokładnie z multiroomem w przypadku tego pakietu, jeśli nie za 0 to max 5 zł/msc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diakon - Jeśli wybierzesz Premium na stałe, to tak jak napisał @poselsuski dostaniesz IPLA MIX i HBO GO na stałe i abonament po promocji będzie wynosił 89,90zł miesięcznie, 5zł czynszu Ci zostanie i 5zł za Multiroom.

 

@maciek77 - z wymianą dekodera HD na PVR dostaniesz 3 lub 6 miesięcy gratis maksymalnie w zależności od długości umowy. Zasada jest prosta, krótka umowa - krótki gratis, długa umowa - długi gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 kwietnia 2015 r. kończy mi się umowa na pakiet Familijny HD z możliwością zmiany na Rodzinny HD. Umowa jest zawarta na 12 miesięcy z czego 5 miesięcy miałem za 0 zł, oczywiście będę chciał umowę przedłużyć na korzystnych warunkach. Na dniach wyślę wypowiedzenie, myślicie że mam szansę na kolejną umowę 12/5 czy 15/5?

Dodam, że cały czas korzystałem z pakietu Familijny HD i przy tym chciałbym zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...