Jump to content

roratoga

Users
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About roratoga

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy program HistoryHD w ramach otwartego okna zostało zakodowane ?
 2. Czy program HistoryHD w ramach otwartego okna zostało zakodowane ?
 3. Potwierdzam u mnie to samo animal planet nie działa na opticum x7
 4. Ktoś się orientuje do kiedy ta promocja trwa i czy odnawia się co miesiąc czy ponownie trzeba dzwonić?
 5. U mnie obyło się bez podawania adresu email ale konsultant nie omieszkał podjąć próby wciśnięcia mi oferty.
 6. Takie pytanie ponieważ mam ten dekoder na którym korzystałem z TNK HD (conax) chyba. Teraz trafił mi się moduł od NC+ z pakietem start+ i tu jest chyba nagravision. Czy uruchomię ten moduł na tym dekoderze ? Soft jest z gishuba nie pamietam numeru.
 7. Takie pytanko Mój okres rozliczeniowy jest do 10go każdego miesiąca, w piątek złożyłem wypowiedzenie ze skutkiem na koniec kolejnego okresu rozliczeniowego. Abonament miałem opłacony już za grudzień. Czy to normalne że już dzisiaj wszytko zostało wyłączone jeśli tak to czy kasa za grudzień będzie zwrócona ?
 8. Czy po złożeniu wypowiedzenia udało się komuś wynegocjować obniżenie abonamentu w związku z tym że mimo wszystko oferta została zubożona czy w grę wchodzą tylko standardowe warunki jakie negocjuje się przy aneksach przedłużeniowych ?
 9. Jeśli dziś dokonałem wpłaty to raczej nie ma co liczyć że dziś kanały zaświecą ? najwcześniej raczej w poniedziałek ?
 10. Witam Posiadam moduł TNK HD od 2 lat leżący w szafie. Czy wystarczy go doładować żeby zaświeciły kanały czy muszę jeszcze coś aktywować na nowo ? Dalej zostawia się dekoder na TVP1 w celu pobrania uprawnień ?
 11. Witam https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte?content=menu&_ga=2.90321564.741304532.1574983838-260240804.1573912159 Czy jest gdzieś wątek dotyczący oferty z tego linku co podałem ?
×
×
 • Create New...