Jump to content

ziomq

Users
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About ziomq

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prosimy o informację na temat nowego kanału.
 2. Dwa Cameleony można wymienić na moduł (tak będę miał jeden moduł CI+ ECP) ale czy dekoder można otrzymać "za darmo" tylko WiFIbox czy także inny ? Umowa jest na czas określony (jeszcze 1,5 roku).
 3. Myślę, że z lokalnością sobie poradzą. Codzienna transmisja mszy, "internetowy przegląd lokalnych serwisów", jakieś gadające głowy typu politycy.
 4. Mam od dawna ZGEMMA H5.2S PLUS. Potrafię edytować, zapisywać listę za pomocą DreamboxEDIT (podłączam za pomocą kabla LAN). Problem gdybym chciał mieć kanały z MUX3 regionalne np. TVP3 Kielce oraz TVP3 Łódź na liście kanałów jednocześnie to pojawia się czarny ekran na obydwóch. Mogę mieć tylko jedną wersję TVP3 Regionalna. Oczywiście sygnał MUX3 jest bardzo dobry. Na telewizorach "bez dekodera" w domu z tej samej instalacji antenowej jest dobry odbiór TVP3 regionalna dwie wersje jednocześnie. Co mogę zrobić ?
 5. https://satkurier.pl/news/170298/odbiorniki-linux-multiroom-poprzez-siec-lan.html "Aby korzystać z kanałów kodowanych w głównym tunerze, potrzebna jest karta kodowa, np. Smart HD+ lub tzw. Cameleon (karta Nagra) z dawnej Cyfry+. Wykorzystanie modułu nie da pożądanego rezultatu, ponieważ moduł może zdekodować tylko jeden kanał, przez co blokowane będzie wysyłanie sygnału do innych urządzeń."
 6. Jeśli ktoś ma stare cameleony i ich nie wymieniał to czy wszystkie kanały od 1 lipca działają ? Jak dobrze rozumiem nie działają TVN Fabuła, telewizja WP, Biznes24 ?
 7. Na moje oko maszt w Kamieńsku podwyższono czyli teoretycznie powiększono zasięg, w Kamieńsku oraz Łodzi jest inna firma "od masztów". Należy skonfigurować aby nadajniki "dogadywały się" w emisji synchronicznej.
 8. Jeśli ktoś posiada starą ofertę w Canal+ (multiroom oparty na kartach Cayman) i wymieni na dekoder albo moduł z Cayman to czy będzie "kontrola odległości" w multiroomie, czyli konieczność podłączania dekoderów w sieć WiFi/kablem w domu?
 9. Czy istnieje możliwość aby multiroom działał na module ? Obojętnie czy główny czy dodatkowy "dekoder/moduł" https://www.facebook.com/ProtestAbonentowCANALplus/ Coś tutaj piszą ale "troszkę za szybko" jak dla mnie.
 10. Jeśli kupiłbym moduł https://hollex.pl/nc-telewizja-na-karte-modul-ci-4k-ecp-p-4576.html oraz chciałbym podpisać umowę na ofertę na abonament (najlepiej z krótkim okresem obowiązywania 12 miesięcy) to jaka byłaby ta oferta ? Chodzi mi o jakiś niski pakiet. Jakieś wyłącznie "szczątkowe informacje" w Google znajduję.
 11. https://hollex.pl/nc-telewizja-na-karte-modul-ci-4k-ecp-p-4576.html W innym wątku otrzymałem informację, że moduł może być tylko wypożyczony, jeśli chodzi o nowego abonenta. Ze sklepu Hollex widzę, że moduł może być własnościowy, ale można dobrać abonament na tym module. Jak to jest?
 12. Czy można w platformie Canal+ zakupić moduł CAM CI+ ECP, podpisać umowę i na nim mieć kanały w abonamencie? Chodzi mi o jakiś niski pakiet z krótką umową, najlepiej roczną. Generalnie na swojej stronie internetowej nie chwalą się za bardzo modułem CAM CI+ ECP.
 13. Przecież pisał: Myślę że to może być spowodowane iż na kanale 36 jest zarówno Kamieńsk (wyższy obecnie obiekt) i Łódź. Pewnie problem dotyczy konfiguracji emisji synchronicznej.
 14. To może podajcie Waszą lokalizację, ile było sygnału "przed" oraz "po" oraz czy na Kamieńsk macie antenę.
 15. Tak jest pewna poprawa sygnału ale myślałem że to raczej od lepszej propagacji zależy. Nie jest jednak ona duża. Edit: Ja jestem ze świętokrzyskiego. Odległość to 63 km. Dalej występują błędy w diagnostyce (niewielkie) ale odbiór jest stabilny. Dawniej tak przez 5% czasu przerywało. Mam rozumieć że prawdopodobnie Mango24 zostanie usunięte w tym dniu a "wskoczy" nowy kanał ?
×
×
 • Create New...