Jump to content

ziomq

Users
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About ziomq

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Odbieram MUX L3 z Kamieńska w gminie 26-230 Radoszyce (świętokrzyskie). Około 60 km od nadajnika. W dniu dzisiejszym na Eska TV Ekstra mam pikselozę. Czy u Was także jest ten problem? Dodam iż inne kanały z MUX L3 działają bez żadnych problemów. Edit: Kiedyś "PowerTV" wspominał że była awaria światłowodu i przełączono na przekaz zapasowy satelitarny. Podejrzewam że teraz przekaz satelitarny szwankuje, należy przełączyć znowu na światłowód. Edit 2 jest już OK.
 2. Tylko Kamieńska proszę nie ruszajcie.
 3. Prosimy o EPG na ostatnio dodanych kanałach oraz na kanałach grupy 4FUN.
 4. Eski TV ekstra już nie będzie?
 5. @PowerTV ja zasugerowałbym aby w MUXie NTL Radomsko umieścić także kanał TVS w wersji SD. Zauważ że w wiadomościach NTL Radomsko często opisywany jest region nie tylko Radomska ale Częstochowy. Chciałbym zauważyć iż w samej Częstochowie jest doświetlenie MUXem NTL Radomsko. Możliwe że z anteny NTL Radomsko znikną Śląskie Szlagiery a one bardziej pasują do kanału TVS.
 6. @PowerTV wspominałeś że po rekonfiguracji MUX L3 (chyba jutrzejszej gdyż jutro przez dzień będzie milczał nadajnik Kamieńsk) zwiększy się zasięg. Wspominałeś także, że masz mapki zasięgu. Czy mógłbyś je udostępnić? Od siebie dodam że działam na dwie anteny. Lokalizacja okolice miejscowości Radoszyce, woj. świętokrzyskie, powiat konecki. Jedna antena skierowana pomiędzy Dobromierz (aby mieć regionalne TVP Kielce oraz MUX8) oraz Kamieńsk (aby mieć MUX L3 oraz TVP Łódź) ustawiona tak pomiędzy. "Po staremu" jestem teoretycznie poza zasięgiem a w rzeczywistości odbieram poprawnie. Odległość według emimaps czyli narzędzia Emitela to 63 km.
×
×
 • Create New...