Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa przedłużona dzisiaj do końca lutego 2021 roku i utrzymany pakiet główny w kwocie w której miałem. Jestem zadowolony bardzo z oferty.

 

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, HBO, Dopełnienie do Extra+, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Najem HD Multiroom, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 14,99 zł24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł 2 m i 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 19,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Edytowane przez lukx95
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Dzisiaj telefon z DUK, umowa do końca lutego, wypowiedzenie zarejestrowane.

 

Obecnie mam Extra+, 8xC+, HBO, Pace PVR za 79,99 PLN

 

Chciałbym wymienić PACE na dekoder 4K

 

Propozycja:

Extra, 8C+, HB0, Eleven, Mistrzowska Piłka, Kolekcja Fox Play, Kolekcja Nat Geo Play + najem dekodera 4K za 104 PLN z groszami

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2019 o 13:05, flisiu napisał:

Place za wynajem Wifipremiumbox 5 zl. Cos tam kiedys dzwonili ale tylko mnie denerwowali cenami. Multiroom mam za free a cyfre/nc+ 10 lat.

W tym ukladzie chyba nie masz dostępu do C+VOD.

 

No po długich negocjacjach przedłużone:

comfort plus 19,99

8 canal plus 25 zl

dekoder 4k 15 zl

canal plus 4k 0zl

Dopełnienie extra plus

 

Zmieścilem się w 60 zl. Dziękuję ircios gdyby nie Ty wziąłbym 75 zl. Jeszcze raz dzięki. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca 2019 r. posiadam pakiet Extra+Canal(8) za 79,99 zł, Eleveny za 7,95 zł, Multiroom z 2x Pace HD za 0 zł. Całość za 87,94 zł.

W rozmowie z konsultantka dowiedziałem się że jeżeli chcę Polsaty Sport Premium to mogę mieć za 20 zł z zobowiązaniem do końca umowy / czyli standard bez łaski/ lub za dodatkowe 10 zł przy przedłużeniu umowy na kolejne 2 lata. Obydwie możliwości odrzuciłem. 20 zł musiałbym płacić co miesiąc, nawet w martwych miesiącach. Teraz mecze  każdej kolejki będą o jednej porze, czyli w lutym mogę obejrzeć 4 mecze  na żywo / nie oglądam meczy  gdy znam wynik/. Z tych meczy 2 są w antenie otwartej, czyli 20 zł płaciłbym za 2 mecze / wtorkowe/.W innych miesiącach podobnie. Trochę to drogo i bez sensu. Z kolei wiązać się na 2 lata  za dodatkowe 10 zł miesięcznie, też bez sensu bo płaci się też za martwe miesiące, a ponadto nie wiem czy z nimi zostanę.

Zaproponowałem 10 zł za miesiące do końca bieżącej umowy lub przedłużenie na 2 lata za dodatkowe 5 zł, lecz usłyszałem wyświechtaną formułkę że nie ma dla mnie innej oferty.

Trudno, najwyżej obejdę się bez meczy wtorkowych lub pójdę do kolegi który ma CP.  Rok temu za kwotę 87,94 zł miałem wszystko.  Teraz aby mieć to samo mam płacić 20 zł więcej ?. Trochę za wysoka ta podwyżka. Myślę, że gdyby więcej osób nie zgadzało się na tak drastyczną podwyżkę, to NC+  musiałoby  obniżyć swoje wymagania cenowe.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2019 o 20:24, ircios napisał:

Skoro twierdzisz, bo niby widzisz, że klepią wszystko co chcą abonenci, to stwórz sobie pakiet jaki chcesz i za ile. Z pewnaścią Ci przyklepią w/g Twoich teorii. Mógłbyś być i 20, 30 lat abonentem. To się nie liczy.

Sugestie masz w temacie.

 

Zabłysnąłeś, gratulacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, roberttosat napisał:

@Pawel @matfit

 

Multiroom odpada chyba, że źle zrozumiałem Twoje pytanie. Jak chcesz mieć 2 dekodery w jednym mieszkaniu to multiroom, jak chcesz mieć te dekodery w dwóch różnych mieszkaniach to dwie umowy muszą być i wtedy multiroom odpada.

Masz rację.Umknęło mi gdzieś , że chodzi o nowe mieszkanie. W tych okolicznościach oczywiście multiroom odpada. Jest opcja "odpalenia" multiroomu na odległość ale nie jest to prosty temat ;) i wymaga odpowiedniego sprzętu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za poniższą ofertę + Polsaty + Multiroom 96 pln to aktualnie dobra cena? Umowa 24 miesiące.

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 86,4
Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji
Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies.
Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 72,50 zł 15 m i 79,50 zł dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 m i 11,90 zł/m dla Abonentów (07/17), Najem wifiBox+ 2 zł/m dla Abonentów
Edytowane przez jendrek100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlesniew

Najtaniej schodząc w dół obecnie z kwoty 79,99 zł, to pakiet Comfort+ osiągniesz za 22,50 zł. Możesz próbować walczyć o kwotę 19,99 zł za pakiet Comfort+ i potem możesz dobrać na zwykłej infolinii opcję dodatkową Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m do końca umowy w pierwszym lub po pierwszym pełnym miesiącu umowy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mlesniew napisał:

Na razie mi twardo oferują comfort+ za 35zł.

Chyba nie liczysz, że odrazu dostaniesz za 22,50?.  Nawet mało prawdopodobne, że dostaniesz w ostatnich dniach umowy. Większe szanse, że dadzą Ci w ciągu pierwszych 14 dni po wygaśnięciu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, robert771 napisał:

 

No po długich negocjacjach przedłużone:

comfort plus 19,99

8 canal plus 25 zl

dekoder 4k 15 zl

canal plus 4k 0zl

Dopełnienie extra plus

 

Zmieścilem się w 60 zl. Dziękuję ircios gdyby nie Ty wziąłbym 75 zl. Jeszcze raz dzięki. 

Szkoda, że nie wynegocjowałeś 5 zł za dekoder i 10 zł za C+ 4K. Opłaty za wynajem dekodera są bardzo uciążliwe przy kolejnych negocjacjach.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie mam:

Comfort + za 34,99zł/mies 

Multiroom Standard za 10zł/mies 

Suma opłat: 44,99zł/miesiąc 

Sprzęt: Turbobox+ i Wifi box+

koniec umowy 30.04.2019

Przejrzałem kilkanaście stron z tego tematu ale nie widziałem podobnego zestawienie cen. Jak sądzicie czy przy takich moich płatnościach jestem w stanie ugrać comfort+ w okolicach 30zł? Nie liczę żebym dostał za 22,50zł jak to inni dostają :P

Chciałbym też wymienić toruboboxa na wifipremium, myślicie, że jest to w moim zasięgu? Oczywiście bez opłat za najem tylko ewentualna jednorazowa złodziejska aktywacja.

Niektórzy mają opcję Canal+(2) 5zl , co to za wytwór? Jakie to kanały?

Dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Ati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ati napisał:

...

Chciałbym też wymienić toruboboxa na wifipremium, myślicie, że jest to w moim zasięgu? Oczywiście bez opłat za najem tylko ewentualna jednorazowa złodziejska aktywacja.

Niektórzy mają opcję Canal+(2) 5zl , co to za wytwór? Jakie to kanały?

Dziękuję za pomoc.

Canal+Discovery i Canal+Seriale.

 

Jaki jest sens wymiany turbo na wifipremium?Jak już to wymieniać na 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...