Jump to content

slomaaa

Users
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Kiepska

About slomaaa

 • Rank
  Amator
 1. Jakie opcje dodatkowe można wyrwać za free przy przedłużeniu umowy z Extra, 8C+, HBO, HBO GO, Eleven, Mistrzowska Piłka?
 2. Witajcie, nie mam jeszcze telewizora 4K tylko póki co FULL HD, będę teraz przedłużał umowę i proponują mi dekoder 4K. Chciałbym wymienić tv w ciągu 2-3 miesięcy i teraz moje pytanie: Czy nowy dekoder 4K będzie mi działał z telewizorem bez tej funkcji? Czy gniazdo HDMI jest inne? Rozumiem, że muszę tylko wymienić kabel na ten obsługujący 4K o prędkości 2.0 i wszystko będzie działało mimo braku odpowiedniego telewizora?
 3. Witajcie, Dzisiaj telefon z DUK, umowa do końca lutego, wypowiedzenie zarejestrowane. Obecnie mam Extra+, 8xC+, HBO, Pace PVR za 79,99 PLN Chciałbym wymienić PACE na dekoder 4K Propozycja: Extra, 8C+, HB0, Eleven, Mistrzowska Piłka, Kolekcja Fox Play, Kolekcja Nat Geo Play + najem dekodera 4K za 104 PLN z groszami Co myślicie?
 4. Witajcie, z końcem lutego kończy mi się umowa, wypowiedzenie zarejestrowane. Obecnie posiadam Extra (8C+), HBO, Dekoder Pace...w stałej cenie 79,99 PLN. Dodatkowo dobieram opcję Eleven z wyłączeniem co drugi miesiąc co daje średnio 7,95 miesięcznie. Chciałbym przy przedłużeniu otrzymać mistrzowską piłkę za O pln, Eleven - dają za darmo czy min 7.95? Dodatkowo wymienić dekoder na ten nowy 4K i teraz moje pytanie - nie mam jeszcze tv 4K, zamierzam kupić w ciągu kilku miesięcy, czy po wymianie będzie on działał z moim obecnym telewizorem?
×
×
 • Create New...