Jump to content

haobao

Users
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by haobao

 1. Mogłeś jeszcze walczyć, ja mam Extra+8C+ za 79.99 ;)
 2. haobao

  WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)

  Bez udziału routera ? Jak to zrobić ?
 3. haobao

  WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)

  ehhh Czyli na ten problem nie ma skutecznego rozwiązania ?
 4. haobao

  WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)

  Mam problem z tym dekoderem. Co kilka dni muszę na nowo parować sieć wifi, w celu pobrania uprawnień z Ultraboxa. Jak już na nowo piszę hasło do wifi to zostawiam go na kanale TVP1, pobiera sobie uprawnienia i działa bez problemu następne klika dni... Da się to jakoś ogarnąć ? Czy po prostu dekoder jest zepsuty ?
 5. Według mnie straszna drożyzna... Zobacz na moją ofertę w podpisie...
 6. Umowa przedłużona! 👌 Generalnie jestem bardzo zadowolony, bo w tym roku poszło szybko i bez gry na czas ze strony nc+ Dzięki wszystkim za rady, na 2 lata mam spokój
 7. Ponawiam prośbę, zwłaszcza do obytych userów Czy te opcje: EXTRA+ / 8xCANAL+ / 3xHBO / MISTRZOWSKA PIŁKA / ELEVEN SPORTS na 12m / C+ 4K UHD / najem 4K ULTRABOX+ / Multiroom za 113zł to cena do przyjęcia ? Dziś będą dzwonić i muszę się zdecydować...
 8. To może inaczej (bez ugrywania) Czy te opcje: EXTRA+ / 8xCANAL+ / 3xHBO / MISTRZOWSKA PIŁKA / ELEVEN SPORTS na 12m / C+ 4K UHD / NC+ GO TV / ULTRABOX+ / MR za 113zł to dobra cena ?
 9. Zadzwoniłem sam i dostałem taką ofertę: EXTRA+ / 8xCANAL+ / 3xHBO / MISTRZOWSKA PIŁKA / ELEVEN SPORTS na 12m / C+ 4K UHD / NC+ GO TV / ULTRABOX+ / MR = 113zł Dobra oferta ? Da się jeszcze coś ugrać ? Tylko Eleven na 12m, reszta 24m.
 10. U mnie dwa miesiące do końca umowy i ani jednego telefonu z ich strony... Dziwna sprawa, w poprzednich latach nie mogłem się opędzić od telefonów... Może sam zadzwonię ? Aktualnie mam: EXTRA+ / 8xCANAL+ / 3xHBO / ELEVEN SPORTS / C+ 4K UHD / NC+ GO TV / ULTRABOX+ / MR = 115zł Chciałbym wymienić tylko HBO na mistrzowską piłkę - za ile mogę to dostać ? Czy jest szansa utrzymać obecną cenę ?
 11. Umowę mam do końca marca. Wypowiedzenie złożone. I na ten moment nikt do mnie nie zadzwonił w sprawie przedłużenia umowy... To normalne ? Czekać czy samemu zadzwonić ?
 12. haobao

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Można wejść w nagrania od razu z pilota bez wchodzenia do menu?
 13. haobao

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  No to super... Jaka jest szansa, że w listopadzie ogarną akurat ten problem z HDCP ? Przez to wszystko myślę o ponownej wymianie na Mediaboxa, na którym nie miałem żadnych problemów przez 2 lata...
 14. haobao

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Po ostatniej aktualizacji co raz częściej wyskakuje mi komunikat o błędzie HDCP... Dekoder mam od czerwca i nic do tej pory z nim się nie działo. Komunikat wyskakuje głównie przy włączaniu TV i dekodera jednym przyciskiem z pilota dekodera (zaprogramowałem go zaraz po przesiadce na dekoder 4K). Wiece może jak temu zaradzić ?
 15. haobao

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Co nowego wnosi ta aktualizacja ?
 16. Za kasę wszystko działa bez problemu! 😂
 17. haobao

  TVP 4K

  Obraz żyleta na meczu BEL-PAN TVP tak trzymać!!!
 18. haobao

  TVP 4K

  Mgła/mleko była niezależna od ustawień TV. TV ustawiasz raz, dwa mecze były idealne, dwa skaszanione i zamglone. Jaki z tego morał ? No chyba wiadomo. Ci co od początku mieli problemy w każdym meczu to ewidentnie wina ustawień, a inni tak jak ja niestety trafiali na kiepski ruski sygnał w co drugim meczu...
 19. haobao

  TVP 4K

  I tak dokładnie jest Nie ma co siać teorii spiskowych, idealna puenta ostatnich dni
 20. haobao

  TVP 4K

  Zauważ, że Ci co mają kichę w niektórych meczach (mleko, mgła, wyprane kolory) np. JA to momencie dobrej jakości meczu wszyscy jednym tchem to potwierdzają. I każdy z nas ma inny TV. Ewidentnie wina jakości transmisji w danych meczach. Inni być może albo nie widzą problemu albo niwelują go jakoś ustawieniami TV.
 21. haobao

  TVP 4K

  Teraz obraz wygląda idealnie. Tak powinno być w każdym meczu!
 22. haobao

  TVP 4K

  Mam dokładnie to samo, nie da się oglądać tego pseudo 4K... na TVP Sport HD obraz o niebo lepszy.
 23. haobao

  TVP 4K

  Mylisz się kolego. Mam 55MU8002 i mleko było na 2 dwóch wczorajszych meczach. Także to nie jakość TV, a kiepski sygnał. Jeszcze przed mundialem oglądałem powtórki meczów LM - istny miód dla oczu. A ten mundial ? To istna loteria, zarówno z obrazem, dźwiękiem, jak i kamerą.
 24. haobao

  TVP 4K

  Potwierdzam - obraz zamglony, do tego kamera chyba z dachu stadionu. Jeszcze kilka meczów i kamerka będzie z helikoptera. Fajne to "4K".
×