Jump to content

haobao

Users
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About haobao

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bez udziału routera ? Jak to zrobić ?
 2. ehhh Czyli na ten problem nie ma skutecznego rozwiązania ?
 3. Mam problem z tym dekoderem. Co kilka dni muszę na nowo parować sieć wifi, w celu pobrania uprawnień z Ultraboxa. Jak już na nowo piszę hasło do wifi to zostawiam go na kanale TVP1, pobiera sobie uprawnienia i działa bez problemu następne klika dni... Da się to jakoś ogarnąć ? Czy po prostu dekoder jest zepsuty ?
 4. Umowa przedłużona! 👌 Generalnie jestem bardzo zadowolony, bo w tym roku poszło szybko i bez gry na czas ze strony nc+ Dzięki wszystkim za rady, na 2 lata mam spokój
 5. Ponawiam prośbę, zwłaszcza do obytych userów Czy te opcje: EXTRA+ / 8xCANAL+ / 3xHBO / MISTRZOWSKA PIŁKA / ELEVEN SPORTS na 12m / C+ 4K UHD / najem 4K ULTRABOX+ / Multiroom za 113zł to cena do przyjęcia ? Dziś będą dzwonić i muszę się zdecydować...
 6. To może inaczej (bez ugrywania) Czy te opcje: EXTRA+ / 8xCANAL+ / 3xHBO / MISTRZOWSKA PIŁKA / ELEVEN SPORTS na 12m / C+ 4K UHD / NC+ GO TV / ULTRABOX+ / MR za 113zł to dobra cena ?
 7. Zadzwoniłem sam i dostałem taką ofertę: EXTRA+ / 8xCANAL+ / 3xHBO / MISTRZOWSKA PIŁKA / ELEVEN SPORTS na 12m / C+ 4K UHD / NC+ GO TV / ULTRABOX+ / MR = 113zł Dobra oferta ? Da się jeszcze coś ugrać ? Tylko Eleven na 12m, reszta 24m.
 8. U mnie dwa miesiące do końca umowy i ani jednego telefonu z ich strony... Dziwna sprawa, w poprzednich latach nie mogłem się opędzić od telefonów... Może sam zadzwonię ? Aktualnie mam: EXTRA+ / 8xCANAL+ / 3xHBO / ELEVEN SPORTS / C+ 4K UHD / NC+ GO TV / ULTRABOX+ / MR = 115zł Chciałbym wymienić tylko HBO na mistrzowską piłkę - za ile mogę to dostać ? Czy jest szansa utrzymać obecną cenę ?
 9. Umowę mam do końca marca. Wypowiedzenie złożone. I na ten moment nikt do mnie nie zadzwonił w sprawie przedłużenia umowy... To normalne ? Czekać czy samemu zadzwonić ?
 10. Można wejść w nagrania od razu z pilota bez wchodzenia do menu?
 11. No to super... Jaka jest szansa, że w listopadzie ogarną akurat ten problem z HDCP ? Przez to wszystko myślę o ponownej wymianie na Mediaboxa, na którym nie miałem żadnych problemów przez 2 lata...
 12. Po ostatniej aktualizacji co raz częściej wyskakuje mi komunikat o błędzie HDCP... Dekoder mam od czerwca i nic do tej pory z nim się nie działo. Komunikat wyskakuje głównie przy włączaniu TV i dekodera jednym przyciskiem z pilota dekodera (zaprogramowałem go zaraz po przesiadce na dekoder 4K). Wiece może jak temu zaradzić ?
×
×
 • Create New...