Jump to content

Jacko1st

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Jacko1st

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

40 profile views
 1. Ok to już mamy to wyjaśnione a myślisz że jest szansa na dekoder w tej cenie bez dodatkowej opłaty 3zl?/Msc?
 2. Mam na myśli ncplus go tv gdzie można oglądać co jakiś czas inne filmy :). Nie o stronę www czy aplikacje gdzie można oglądać ich kanały na laptopie czy telefonie. Może powinienem napisać VOD ale aplikacja na dekoderze nazywa się tak jak napisałem. Rozumiem, że ciężko będzie ugrać coś więcej, nawet dekoder?
 3. Mam Comfort+6 Canal Plus i otrzymałem propozycję gdzie utrzymuje to co mam dodatkowo dostaje kanały Polsat Sport Premium za 59,99zl. Dobra oferta? Jest szansa na coś jeszcze? Może NC GO TV? Dodatkowo proponują dekoder mediabox za 3zl/msc ( mam jakiś starszy 500gb) Prosze o odpowiedź, na jutro umówiłem się na telefon
 4. Więc warto negocjować dużo niższą cenę z Comfort + oraz dekoderem 4K i MP? Myślisz, że 55 PLN za całość jest możliwe? Umowa 2 lata .
 5. Mam pakiet Comfort+, płacę 65zł z dekoderem mediabox i wszystkimi zgodami. Umowa wygasa 31/07, wypowiedzenie już wysłane, dziś dostałem SMS, że proszą o pilny kontakt ale oczywiście czekam aż sami zadzwonią. Myślicie, że jest szansa na utrzymanie aktualnego pakietu w tej samej cenie + wymiana dekodera na 4K + pakiet z Ligą Mistrzów? Ewentualnie obniżenie ceny?
 6. Siemanko :). Umowa mi się kończy pod koniec Lipca i juz zaczeli kątowa telefonami. Wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem. Aktualnie posiadam Pakiet ComfortCANAL+(6)Live Liczba kanałów: 119 plus dekoder mediabox i płace 65zl. Zależy mi dodatkowo na lidze mistrzów i Europy, jak myślicie co mogę ugrać? Niedługo chciałbym zadzwonić do DUK i wyjść z propozycją bo widzę, że Wam klepią to co chcecie. W canal+/nc jestem ponad 10 lat. Będę wdzięczny za sugestie :)
×
×
 • Create New...