Jump to content

Jacko1st

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jacko1st

 1. Ok to już mamy to wyjaśnione a myślisz że jest szansa na dekoder w tej cenie bez dodatkowej opłaty 3zl?/Msc?
 2. Mam na myśli ncplus go tv gdzie można oglądać co jakiś czas inne filmy :). Nie o stronę www czy aplikacje gdzie można oglądać ich kanały na laptopie czy telefonie. Może powinienem napisać VOD ale aplikacja na dekoderze nazywa się tak jak napisałem. Rozumiem, że ciężko będzie ugrać coś więcej, nawet dekoder?
 3. Mam Comfort+6 Canal Plus i otrzymałem propozycję gdzie utrzymuje to co mam dodatkowo dostaje kanały Polsat Sport Premium za 59,99zl. Dobra oferta? Jest szansa na coś jeszcze? Może NC GO TV? Dodatkowo proponują dekoder mediabox za 3zl/msc ( mam jakiś starszy 500gb) Prosze o odpowiedź, na jutro umówiłem się na telefon
 4. Więc warto negocjować dużo niższą cenę z Comfort + oraz dekoderem 4K i MP? Myślisz, że 55 PLN za całość jest możliwe? Umowa 2 lata .
 5. Mam pakiet Comfort+, płacę 65zł z dekoderem mediabox i wszystkimi zgodami. Umowa wygasa 31/07, wypowiedzenie już wysłane, dziś dostałem SMS, że proszą o pilny kontakt ale oczywiście czekam aż sami zadzwonią. Myślicie, że jest szansa na utrzymanie aktualnego pakietu w tej samej cenie + wymiana dekodera na 4K + pakiet z Ligą Mistrzów? Ewentualnie obniżenie ceny?
×
×
 • Create New...