Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Pawel napisał:

Zakładam, ze obecny turbobox ma za friko więc nie bardzo rozumiem o czym piszesz.

Kilka lat temu zapłaciłem opłatę aktywacyjną oraz jednorazową opłatę za ten dekoder i teraz nie mam żadnych opłat doliczonych do rachunku. Chciałbym wymienić bo prostu jest nowszy, płynniej pracuje, odtwarza więcej rodzajów plików wideo . Podejrzewam że dekoder 4K taniej niż 10zł/mies to pewnie nie dostanę, czy się mylę?

Edytowane przez Ati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, focus1224 napisał:

Szkoda, że nie wynegocjowałeś 5 zł za dekoder i 10 zł za C+ 4K. Opłaty za wynajem dekodera są bardzo uciążliwe przy kolejnych negocjacjach.

 

Wątpię żeby przy comforcie dało się mniej niż 15 zł.Dla mnie to żadna strata. Za 2 lata prawdopodobnie nawet nie będę tego ruszał i przejdę na czas nieokreślony a wyjdzie 4 zł więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, ze obecny turbobox ma za friko więc nie bardzo rozumiem o czym piszesz.
Tak, wiem że teraz ma za friko. Chodziło mi o niższa cenę najmu i opłaty aktywacyjnej WiFi Premiumbox+ vs 4k UltraBOX+, jakby kolega chciał jednak pozbyć się tego TurboBOX'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

@Ati, złóż wypowiedzenie. Czekaj do końca kwietnia i dostaniesz za 22,50 zł.

Dokladnie. Ja schodziłem z abonamentu 69 w styczniu i 2 tygodnie przed koncem umowy dostałem 22.50zl za comfort po kilku telefonach.

A pytanie przy okazji: za ile mozna dostac eleveny przy tej opcji? bo pewnie 7.90 nie przejdzie:)

 

Edytowane przez aryst
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NobelM napisał:

Sensem może być niższa cena najmu i aktywacji. Ale jak uda się wymienić na dekoder 4k w porównywalnej do WiFi Premiumboxa+ cenie, to pewnie że 4k.

 

3 godziny temu, Ati napisał:

Kilka lat temu zapłaciłem opłatę aktywacyjną oraz jednorazową opłatę za ten dekoder i teraz nie mam żadnych opłat doliczonych do rachunku. Chciałbym wymienić bo prostu jest nowszy, płynniej pracuje, odtwarza więcej rodzajów plików wideo . Podejrzewam że dekoder 4K taniej niż 10zł/mies to pewnie nie dostanę, czy się mylę?

4K 49 aktywacji +5 zl/mies. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.Może pomyślę o wymianie swojego staruszka ;)  chociaż to by była moja trzecia "aktywacja". Pierwsza 49 zł przy podpisaniu umowy,potem za soft Turbo płaciłem 150 zł a po kilku latach dali wszystkim za friko :D

Gdyby można było chociaż kilka dni mieć go na testy, bo zapłacić aktywację i się wkurzać potem, że na turbo lepiej działało. Nie mam telewizora 4K więc brak jakiegoś specjalnego ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonił konsultant NC+ do mnie i w ramach zachęcenia do wycofania wypowiedzenia umowy która kończy się z dniem ostatnim września 2019 włączył mi pakiet MultiMan Pack za 0 zł do końca marca 2019. Jeśli nie chcę płacić za ten pakiet bez zobowiązań potem w kwocie 30 zł muszę przed końcem marca 2019 zlecić wyłączenie tej opcji poprzez infolinię lub mailowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Pawel sam sie przesiadłem z Turbo na Ultrabox i pomijając 4K dostajesz 1TB dysk. 

No i jakby nie patrzeć jest on technologicznie z innej epoki. 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie - umowa do marca i zero niższych ofert.

Chciałbym zrabatować najem ultrabox 4k i canal+ 4k do 0 zł przy pakiecie superpremium 99 zł, dodatkowo jeszcze eleven i mistrzowska piłka — za mniej niż 141/156 zł nie chcą zaoferować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, roberttosat napisał:

Możesz zaczekać kiedyś może 4K też będzie za friko ?. Na pewno lepiej działa niż turbo, dużo szybszy. 

Nie wiem czy np. bez problemu będzie działał podłączony przez amplituner.Z tego co czytam czasami są problemy we współpracy i wtedy pozostaje podpinać bezpośrednio pod telewizor a mnie średnio urządza takie rozwiązanie.Drugi temat dotyczy niestandardowej instalacji antenowej. Obecnie posiadam podwójny konwerter na HB i pojedynczy na Astre. Turbo nie ma problemu z obsługą takiej instalacji a z tego co czytałem ultrabox 4K nie do końca sobie radzi.  Więc są tematy do sprawdzenia a jak już wymienisz to powrotu nie ma ;) Płacz i płać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aryst napisał:

Dokladnie. Ja schodziłem z abonamentu 69 w styczniu i 2 tygodnie przed koncem umowy dostałem 22.50zl za comfort po kilku telefonach.

A pytanie przy okazji: za ile mozna dostac eleveny przy tej opcji? bo pewnie 7.90 nie przejdzie:)

 

Mi proponowali eleveny za 7,9 na rok. Jeszcze wczoraj, ale mam polsat go a tam eleveny i LM. Jak trzeba to sobie chromecastem włączam. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adrp455 napisał:

Witam, jak myślicie czy uda mi się uzyskać extra+ z canal+(6), hbo na okres 5msc za free i multiroom standard za kwotę 69zl. Obecnie posiadam extra+ z mrs za cenę 55zł. Umowa do końca lutego. Wypowiedzenie złożone i póki co tylko dwa tel od 3msc.

 

Sam próbuj dzwonić na DUK Kraków. Ja też miałem do końca lutego i oferta pakietowa jak najbardziej do zrobienia.
Jednakże za usługę MR policzyli już 10 zł i 5 zł za jeden dekoder. Wcześniej miałem dzierżawę za 0 zł bez usługi MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Extra +, HBO (bez GO), dekoder WIfipremium (bez opłat) za 59.99 -zł.

Umowa kończy się 28.02.

Wypowiedzenie wysłane.

Aktualna propozycja z Krakowa to to samo, ale dodatkowo HBO GO. i tej samej cenie czyli 59.99 -zł. (jakiś myk, że od abo odliczą mi 5 -zł., zrabatują HBO Go do 5 -zł. i suma będzie jak dotychczas).

 

Comfort jedynie za 35.99 -zł.

Tak naprawdę to chciałbym jak najtaniej Comfort + dopełnienie do Extra. Mam Netflixa i na HBO mi nie zależy.

Czekam zatem dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zbliża się też termin moich jąkań przed komisją.

Mam Comfort z Pace i 2. własny Sagemcom (w szafie) na razie chodzą 2 cameleony MS po Cyfrze . 29,99 .

Oferują to samo i ewentualną wymianę sprzętu (jakby co) free w przyszłości.

Jednak każda złotówka w dół może budżetu nie uratuje ale poczucie satysfakcji tak.  Można mieć nadzieję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...