Jump to content

Milamber

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Milamber

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Do tej pory miałem Extra+ HBO (bez Go) za 59.90 -zł. Po wysłaniu wypowiedzenia i kilku mniej lub bardziej głupich propozycjach z ich strony stanęło w zeszłym tygodniu na: Extra+, (C seriale i discovery), National G, Fox za 44.99 -zł Jestem zadowolony. Z uwagi na dzieci musiał być Extra, a z uwagi na Netflixa chciałem jak najtaniej bo oferty sportowej i filmowej i tak praktycznie u nich nie oglądam.
 2. Aktualnie Extra +, HBO (bez GO), dekoder WIfipremium (bez opłat) za 59.99 -zł. Umowa kończy się 28.02. Wypowiedzenie wysłane. Aktualna propozycja z Krakowa to to samo, ale dodatkowo HBO GO. i tej samej cenie czyli 59.99 -zł. (jakiś myk, że od abo odliczą mi 5 -zł., zrabatują HBO Go do 5 -zł. i suma będzie jak dotychczas). Comfort jedynie za 35.99 -zł. Tak naprawdę to chciałbym jak najtaniej Comfort + dopełnienie do Extra. Mam Netflixa i na HBO mi nie zależy. Czekam zatem dalej.
 3. Bardzo dziękuję ale przeczytałem. Tylko sytuacje użytkowników są inne. Może nie do końca dobrze zapytałem. Chodzi mi o zatem bardziej o zasadę, szczególnie patrząc na Twoją stopkę. Masz Comfort za 22.50 -zł. i za 10 złoty Extra. Czyli masz w istocie Extra za 32.50 zł. Co muszę zrobić by coś takiego dostać? Skoro konsultant twierdzi, że nie ma takiej opcji w dodatkach na moim koncie?
 4. Mam umowę do końca lutego w wersji: extra +, HBO na cały okres - 59.99 -zł. Dekoder WIFI Premium bez dzierżawy. Telefon z propozycją: Extra +HBO, + HBO GO, + 2 Canal (discovery i seriale), Canal VOD, FOX VOD, National Geografic VOD, za łącznie za 59.99 -zł. Wypowiedzenie wysłane wczoraj, więc pewnie nie dotarło. Da się taniej? Zależy mi na Extra (Cartoon Network być musi) i VOD. Zwykłych filmowych i tak nie oglądam.
 5. Cześć. Umowa kończy się w lutym. Mam Extra+ do tego HBO za 59.99 -zł. HBO było za darmo przez cały okres umowy. Był jeszcze HBO GO za 5 -zł. (dodatkowo) ale wyłączony parę miesięcy temu. Dekoder WIFI Premium bez dzierżawy. Tak naprawdę z uwagi na NETFLIXA, to HBO czy Canal nie są mi potrzebne. Ale potrzebne mi się kanały z bajkami, które są w EXTRA+. O jaką ofertę walczyć by było jak najtaniej i zachowane były Cartoon Networki i inne bajki z Extra+? Jeśli ma mi na czymś zależeć jeszcze to tylko VOD. Czy jest w ogóle opcja wzięcia HBO GO bez HBO czy Canal VOD bez Canalów? pozdrawiam C
×
×
 • Create New...