Jump to content

Ati

Users
  • Content Count

    9
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ati

  1. Witam wszystkich. Do tej pory miałem Comfort+ za 35zł i Multiroom Standard 10zł, umowa kończyła się 30 kwietnia. Wypowiedzenie wcześniej złożone w punkcie obsługi. Zaproponowali mi takie warunki (numer z krakowa): Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów. Dopełnienie do Extra+ 1m Całość za 32,50zł/m, umowa na 24 miesiące (cena bez C+ i HBO). C+ oraz HBO mogę wyłączyć w każdej chwili. Ofertę przyjąłem. Mogłem też dobrać c+ za 25zł/m , HBO za 20zł/m przez cały okres umowy oraz w moim przypadku najem ultraboxa za 15zł/m. Dziękuję użytkownikom forum za pomoc i wszelkie informacje oraz życzę powodzenia w negocjacjach Pozdrawiam.
  2. Witam. Aktualna oferta do końca kwietnia tego roku: Comfort + 35zł Multiroom 10zł (turbobox i wifibox) Razem do zapłaty 45zł/m Opcja dodatkowa HBO + HBOGo 0zł za 1m później 25zł/m - nie wiem czy to ma jakiś wpływ na składane oferty. Skorzystałem z promocji na walentynki. Dziś taką propozycję dostałem na 24m: extra+ z multiroom za 55zł/m lub comfort+ z multiroom i c+(x8) na 3m/0zł z automatycznym wyłączeniem po okresie promocyjnym, całość za 45zł/m Zapytałem o ultraboxa dla mojej oferty, aktywacja 49zł i 10zł/m najem. Wypowiedzenie złożone w APS.
  3. Kilka lat temu zapłaciłem opłatę aktywacyjną oraz jednorazową opłatę za ten dekoder i teraz nie mam żadnych opłat doliczonych do rachunku. Chciałbym wymienić bo prostu jest nowszy, płynniej pracuje, odtwarza więcej rodzajów plików wideo . Podejrzewam że dekoder 4K taniej niż 10zł/mies to pewnie nie dostanę, czy się mylę?
  4. Witam. Obecnie mam: Comfort + za 34,99zł/mies Multiroom Standard za 10zł/mies Suma opłat: 44,99zł/miesiąc Sprzęt: Turbobox+ i Wifi box+ koniec umowy 30.04.2019 Przejrzałem kilkanaście stron z tego tematu ale nie widziałem podobnego zestawienie cen. Jak sądzicie czy przy takich moich płatnościach jestem w stanie ugrać comfort+ w okolicach 30zł? Nie liczę żebym dostał za 22,50zł jak to inni dostają Chciałbym też wymienić toruboboxa na wifipremium, myślicie, że jest to w moim zasięgu? Oczywiście bez opłat za najem tylko ewentualna jednorazowa złodziejska aktywacja. Niektórzy mają opcję Canal+(2) 5zl , co to za wytwór? Jakie to kanały? Dziękuję za pomoc.
×
×
  • Create New...