Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem walczyć o to co miałeś.

Comfort+ dostaniesz w takiej cenie jaką miałeś, dopełnienie także, Filmbox również jest dla każdego obecnego abonenta za 5zł a kino świat musisz negocjować (inni mają za 6zł)

Edytowane przez jagoda3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Pawel napisał:

Jeśli w tej pierwszej opcji nie ma pomyłki, bo mediabox nigdy nie był dodawany jako drugi dekoder do multiroom to jest to korzystniejsza opcja moim zdaniem. Z wifiboxem jest cała masa problemów.

 

Jest pomyłka, mediabox+ może być tylko jako główny dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą do DUK ze swoją propozycją, standardowa tutaj jaka panuje na forum Extra+ 6x Canal+ za 69,9zl/mies.,Eleveny 11,9zl/mies. (nie chciało mi się użerać o 7,95zł, bo teraz mam za 11,9zl i pewnie byłyby ciężary żeby to dali) HBO + HBO GO na 5mies. za free i mistrzowska piłka za 0zł na cały okres umowy. Wszystko od razu babka przyklepała, tylko utwierdzała mnie, ze nie mają 2 miesięcy za free, które też przedstawiłem. Powiedziałem, żeby zadzwonili jak się zmieni coś w tej kwestii :) Mam nadzieję, ze nie będę się musiał o to użerać do końca miesiąca i w tygodniu już jakoś zadzwonią z ofertą darmowych miesięcy, bo konsultantka pytała się od razu kiedy może zadzwonić w najbliższym czasie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, 

 

Moja dotychczasowa oferta to pakiet Extra+ z Canal+ (8), Pakiet Eleven Sports (11,90zł), Multiroom Standard, karty cameleon. Umowa wygasa 31.03.2019 roku. Aktualnie płacę za to 100zł.

Chciałbym przedłużyć umowę i mieć do tego wszystkie Polsaty Sport Premium (zwłaszcza, że zaraz mecze w Lidze Mistrzów). Dotychczas proponowano mi 106zł za to, co mam + Polsat Sport Premium.

Tutaj się pojawia pytanie. Czy da się wynegocjować coś lepszego (zależy mi na płaceniu niższej kwoty) i jak to zrobić? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  Was mam problem od 01.02 mam dwie karty cameleon. Dekodery Pace i chyba Philips HDD. Na pace wsio działa a na Philips nie. Żadna karta nie działa. Karty wsadzone do dekoderów Opticum też już nie działają. Coś pozmieniali ???? Sorki nie ten temat wbiłem na telefonie.

Edytowane przez tacim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dwa miesiące do końca umowy i ani jednego telefonu z ich strony... Dziwna sprawa, w poprzednich latach nie mogłem się opędzić od telefonów...

 

Może sam zadzwonię ?

Aktualnie mam: EXTRA+ / 8xCANAL+ / 3xHBO / ELEVEN SPORTS / C+ 4K UHD / NC+ GO TV / ULTRABOX+ / MR = 115zł

Chciałbym wymienić tylko HBO na mistrzowską piłkę - za ile mogę to dostać ? Czy jest szansa utrzymać obecną cenę ?

Edytowane przez haobao
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2019 o 12:21, Tamass1984 napisał:

Witam.

Jak teraz wygląda najkorzystniejsza oferta na usługę MR dla klienta który wcześniej nie posiadał w NC+ tej usługi.
Konsultant zaproponował:

MR za opłatą 10 zł + 3 zł (WiFi PremiumBox + MediaBox) - bez kosztów aktywacji

lub

MR za opłatą 10 zł + 5 zł (WiFi PremiumBox + WiFi Box) - z kosztem aktywacji 49 zł

Moje pytanie czy można uzyskać coś lepiej, czy przy drugiej przedstawionej opcji da się przynajmniej powalczyć o wyzerowanie kosztów aktywacji

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

W dniu 2.02.2019 o 13:17, Pawel napisał:

Jeśli w tej pierwszej opcji nie ma pomyłki, bo mediabox nigdy nie był dodawany jako drugi dekoder do multiroom to jest to korzystniejsza opcja moim zdaniem. Z wifiboxem jest cała masa problemów.

 

W dniu 2.02.2019 o 14:14, roberttosat napisał:

 

Jest pomyłka, mediabox+ może być tylko jako główny dekoder.

 

Wszystko się zgadza chodziło o Mediabox lub WiFiPremiumBox + WiFiBoxa. A czy ktoś dostał dekoder 4K za opłatę niższą niż 15 zł + 49 zł aktywacji ?

Edytowane przez Tamass1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...