Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To lipa. Jeszcze te 5 zł to bym dał. Nic, trzeba czekać do końca umowy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2019 o 13:21, rotter napisał:

Informacyjnie:
Aktualnie skończył się miesiąc darmowego dopełnienia do Extra+. Na infolinii NC+ za pierwszym razem dostałem dopełnienie do Extra za 10 zł do końca umowy.

Możesz podać numer tel z jakiego uzyskałeś ofertę dopełnienia. Dzwoniłem na dwa numery co miałem i kit wciskają, że oferta dopełnienia została wyłączona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, 

Umowa wygasa z koncem stycznia.

Dzis pierwsza dluzsza rozmowa z miłą panią.

Proponuje standardowo comfort i  6 canal za 59.99

Lub 

Comfort 22.5

8 Canal 25

Hbo 20

Eleven 11.9

Moje pytanie: czy to prawda ze mistrzowska pilka za 0zl jest tylko w opcji zintegrowanej comfort i canal plus?

Czy dekoder 4k tylko za 15zl? 

Czy w rozbitej ofercie rabatuja teraz canal lub hbo na dluzej niz miesiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzis do zaakcpetowania - akceptowac jak myslicie ???

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 77,94 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawelo1968 napisał:

Powyżej kolega Tomek za Mistrzowską Piłkę ma 0 zł.

Tylko podobno jest ona za 0zł przy przedłużeniu biorąc ten pakiet za 99zł i jeszcze nie ma w tym Elevenów. Z góry to odrzuciłem. Mam umowę do końca czerwca i jeśli zachowam obecny pakiet, to za paczkę MP chcą 10zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 dni kończy mi się umowa. Cena za pakiet jaką mi oferują jest OK, ale chciałbym dobrać multiroom (dodatkowo 3 dekodery). Po kilkunastu rozmowach ich stanowisko się nie zmienia tj. 10zł/m-c i 49zł aktywacji za każdy dekoder. Można z tego coś urwać, czy raczej nie  ma na co liczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Koniec obecnego okresu minimalnego: 30-04-2019

 

27,50 Comfort +

25,00 Canal + 

Multiroom  i najem dekodera 0,00zł 

 

Canal + mam do końca miesiąca i przedłużenie  jak  mi powiedziano do 30-04-2019 nie jest możliwe ( zbyt krótki okres) 

Od ręki dają takie same warunki na 15 miesięcy za 52,50 zł bez pisania rozwiązania.

Czy można coś jeszcze ugrać przy takiej cenie? 

Z góry dziękuję za podpowiedź.

Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melaPrzy tym jakie masz warunki teraz i fakt,  że chcesz umowę tylko na 15 miesięcy sprawia,  że taniej nie dostaniesz niż to co Ci zaproponowali. 

 

Są osoby,  które dostały Comfort+ za 14,99zł i 19,99zł,  ale są to osoby,  które już wcześniej takie oferty miały.  A Comfort+ za 22,50zł jest dla umów na 2 lata 

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...