Jump to content

giecik

Users
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About giecik

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @pablo21 tego nie zrozumiem nigdy. Własna infrastruktura, wszelkie pozwolenia, serwerownie, szafy, kanalizacja, możliwości i kapitał do inwestowania a do wszystkich domów nadal miedź.
 2. Witam. Czy dostaliście coś takiego? ZMIANA PROGRAMOWA Ze względu na upływ okresu obowiązywania umowy upoważniającej nc+ do udostępniania kanałów Trace Urban, Zest TV, Da Vinci Learning oraz dystrybucji kolekcji nc+ GO TV Dzieci, ITI Neovision S.A. zakończy udostępnianie tych kanałów oraz kolekcji z dniem 31 grudnia 2019 r. W związku z powyższym, na podstawie Rozdziału V ust. 15 i 16 Regulaminu świadczenia usług, do dnia 31 grudnia 2019 r. przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia. Umowę mogą Państwo wypowiedzieć pisemnie m.in., przesyłając rezygnację na adres: ITI Neovision S.A., 02-100 Warszawa, skr. pocztowa 8.
 3. To jest jakiś argument. Tak więc niech narazie leży w piwnicy
 4. Umowa na czas nieokreślony. Dlaczego miałbym niemoc go oddać?
 5. Czy jeśli mam 2 karty cameleon i umowę na czas nieokreślony z jednym Pace to lepiej oddać go teraz czy trzymać jak najdluzej?
 6. Nie zależy mi. Chodzi o to że jak najdłużej korzystać z tej karty
 7. A ja mam inne pytanie. Jeśli karte cameleon mam w oscam w audisabled i sam wysyłam logi to czy jest szansa złapać fedc? Jeśli tak to jakie logi posyłać żeby go za prędko nie złapać?
 8. Mało tego. Dla mnie te 22,50 które mówisz że jest nieosiągalne to drogo, bo aktualnie mam na czas nieokreślony Comfort za 18,99 z Multiroom. Trzeba czekać i można dopiąć swego. Przy poprzedniej umowie dostałem comfort za 15 zł i 10 zł filmbox. Wyszło 25 łącznie ale po skończeniu umowy okazało się że goły Comfort to 19 zł i Multiroom gratis
×
×
 • Create New...