Jump to content

giecik

Users
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About giecik

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Super ceny. Widzialem comfort dla nowych za 30zl jakby sie udalo wyrwac reszte to mialbym to co mnie interesuje za 85 zl
 2. A proszę powiedzcie mi czy dla aktualnych abonentow sa promocje typu dopelnienie do extra za 15 zl canal+ za 25 zl i hbo hbo go za 25 zl? Rok temu podpisywalem umowe z prepaid i po wzieciu comfortu dobralem wszystko w powyzszych cenach. Teraz chcialbym zrobic tak samo
 3. Ciężko mi powiedzieć. Z doświadczenia wiem, że da się i tak i tak, ale wziąć sam Comfort i dobrać łamańca było łatwiej i szybciej.
 4. Tak. Na koniec umowy rezygnujesz z dodatkow, bierzesz sam Comfort za 22 i znow dobierasz lamanca.
 5. Biznes24 na kanale 213. Takze jak komus dziala teraz to i w lipcu pewnie zaskoczenia nie bedzie.
 6. Dla mnie rowniez. Mam jednego Pace od nich i jeden swoj sprzet z listy. Jak mi wymienia karte a nie bedzie dzialac to skladam wypowiedzenie.
 7. Skoro tak sie czepiasz to znalazlem ten ostatni aneks. 6. Odbiór usług udostępnianych w wysokiej rozdzielczości (ang. High Deinition; pol. Wysoka Rozdzielczość) wymaga korzystania przez Abonenta z Odbiornika/Sprzętu/Sprzętu własnego Abonenta, umoż- liwiającego odbiór przedmiotowych usług. 7. Odbiór niektórych usług wymaga dodatkowych funkcjonalności Odbiornika/Sprzętu/Sprzętu własnegoAbonenta. Szczegółowa informacja co do wymagań technicznych poszczególnych usług dostępna jest w Biurze Obsługi Klienta lub na stronie internetowej Dostawcy usług. 8. Odbiór niektórych usług wymaga podłączenia przez Abonenta Odbiornika/Sprzętu/Sprzętu własnego Abonenta, do sieci Internet o z góry zdeiniowanej minimalnej przepustowości. Szczegóły co do przepustowości sieci określone są w Szczegółowych Warunkach, dostępnych w Biurze Obsługi Klienta, na stronie internetowej Dostawcy usług. Rozdział VIII. Udostępnienie Sprzętu 1. Korzystanie z usług może odbywać się przy użyciu Sprzętu (lub także Zestawu antenowego) udostępnianego Abonentom przez Dostawcę usług na czas korzystania z usług w jakiejkolwiek formie prawnej bądź przy użyciu Sprzętu własnego Abonenta spełniającego wymagania techniczne Dostawcy usług. Zasadą jest korzystanie z jednego Dekodera i jednego Odbiornika dla jednej Umowy, z zastrzeżeniem przypadków, gdy Abonent korzysta z Opcji dodatkowych umożliwiających korzystanie z więcej niż jednego Dekodera/Odbiornika, chyba że co innego wynika ze Szczegółowych Warunków, Warunków Promocji. Korzystanie z usług Dostawcy usług przy użyciu Sprzętu własnego Abonenta spełniającego wymagania techniczne Dostawcy usług może odbywać się wtedy, gdy Dostawca usług udostępnia ofertę przewidującą możliwość wykorzystywania Sprzętu własnego Abonenta. 2. Szczegółowe zasady korzystania ze Sprzętu/Sprzętu własnego Abonenta oraz zasady obsługi serwisowej Sprzętu/Sprzętu własnego Abonenta określone są w Szczegółowych Warunkach, Warunkach Promocji. 3. Dostawca usług zastrzega sobie prawo do wymiany Karty dekodującej na nową oraz do przeprowadzania aktualizacji oprogramowania Sprzętu/Sprzętu własnego Abonenta w każdym czasie, w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa systemu kodowania sygnałów lub innych przyczyn technicznych, organizacyjnych lub prawnych uniemożliwiających świadczenie usług. O wymianie Karty dekodującej Dostawca usług każdorazowo poinformuje Abonenta. Umowa z 2016 na 2 lata. Takze 2 lata jestem na nieokreslonym.
 8. Z tego, co wiem, jest zapis w umowie, ze mozna na wlasnym sprzecie, ale zgodnym z lista podana przez Canal+. Jest tez zapis, ze nie gwarantuja odbioru na innym sprzecie. Jasniej sie chyba nie da.
 9. Ale oni nic nie musza. Wprowadza 6a i albo masz sprzet zeby ogladac albo wezmiesz sprzet od nich. Umowa nic tu nie ma do rzeczy.
 10. A czy jest opcja zostawic pejsa i do golej karty dobrac modul bez ECP? Jaki koszt modulu? Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...