Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@roju

 

Ten zestaw jest wart najwyżej 127 zł z HBO GO na całą umowę. 

 

@cancel

Taniej nie dostaniesz. A to, że jesteś w abonentem 10 lat, a nawet gdybyś był 20, to na nc nie robi wrażenia  

 

@sztywniak

Dwoniłem w celu informacyjnym na standardowy nr Warszawski.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ktoś miał kiedyś taki przypadek ?

Umowa do końca lutego w moim przypadku. Oczywście już od października telefony. W końcu w listopadzie dogadane co i jak z przedłużeniem. Umowa przyszla na email. Zaakaceptowana potwierdzona komunikatem. Od 1 lutego mniejszy abonament i więcej kanałów. Do 6 lutego bez zmian. Dzwonię a tam problem techniczny. Umowa nie weszła w życie. Skutek więcej do płacenia kanały bez zmian. Zero podejścia i jakieś sensownej propozycji. Pani mówi pierwszy raz coś takiego widzę...

Wypowiedzenie wysłane bo to kpina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. czy oferta extra+,8 canal, liga mistrzów na 2 lata, 2 camele z jednym pacem, wszystko na dwa lata za 80 zł jest ok? bo nie chce mi się z nimi gadac za bardzo? i pytanie, bo gdzies wczesniej czytałem że mogą camele chciec zmieniać,czy to prawda? i gdyby ewentualnie chcieli tak zrobić w trakcie trwania umowy to była by to podstawa do rozwiązania? z góry dzieki za odpowiedx.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin123

Niech sobie konsultant gada ?

 

@rybak84

Tylko reklamacja załatwi sprawę. 

 

@aniol1979

Porównaj sobie z ofertami podanymi tutaj w temcie i będziesz wiedział, czy to dobra oferta. Wymiana kart i sprzętu przez operatora nie jest podstawą do rozwiazania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, co jest z tym NC+ w tym roku, że od trzech tygodniu dzwonię do nich na różne numery i nie mogę dobrać dopełnienia do Extra za 10-15 zł? Od razu urywają temat, że od tego roku nie ma już takiej opcji. Nowa umowa od 1 stycznia na Comfort za 22,5 zł + 5 zł za turbacza.

Edytowane przez krisLLU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, krisLLU napisał:

Panowie i Panie, co jest z tym NC+ w tym roku, że od trzech tygodniu dzwonię do nich na różne numery i nie mogę dobrać dopełnienia do Extra za 10-15 zł? Od razu urywają temat, że od tego roku nie ma już takiej opcji. Nowa umowa od 1 stycznia na Comfort za 22,5 zł + 5 zł za turbacza.

Ile Ci proponują za ten pakiet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 


 

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5 zł 
 

Dzisiaj przedłużyłem,jest ok.

Edytowane przez czarek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)

HBO GO 5 zł/m dla Abonentów

Fox Play 0 zł/m dla Abonentów,

Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19),

Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów,

Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 126,89 zł 

 

Dobra oferta czy można coś taniej jeszcze wynegocjować?

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed chwilą telefon z ofertą umowa do końca lipca. 8x Canal+, Canal+4K, HBO 6 miesięcy 0 zł później 20 zł z możliwością wyłączenia, dekodek 4k ultrabox, 105 zł miesięcznie. Wiedziałem że rewelacji nie będzie ze względu na czas do końca umowy natomiast chciałem zapytać was o numer z jakiego do mnie dzwonili 22 358 62 19, czy to DUK czy zwykła infolinia? 

Edytowane przez arczi1280
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Umowa do końca marca. 

Aktualnie extra+, 8 canal+, 3hbo i do tego 2xmultiroom za 104,99 zł i to było na 24 m_ce. 

W tym dekoder premiumbox z dyskiem + 2 x wifibox. 

Aktualna oferta jeszcze bez wypowiedzenia na tym samym poziomie. Na co mogę liczyć przy zachowaniu tego co mam. 

Edytowane przez mner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 13:38, shevchenko1987 napisał:

Dekoder 4K dostałem w ramach "wymiany" (chociaż fizycznie nie musiałem zdawać sprzętu), gdyż miałem dotychczas własnościowy moduł CAM CI+. 

 

Co do Canal+ 4K UHD to dniach skorzystałem z promocji na facebooku, gdzie wystarczyło się zgłosić i włączali / zbijali opłatę za ten kanał do 0,00 zł i na przedłużeniu otrzymałem za tyle samo ;)

 

Odnośnie Ligi Mistrzów to do mojego składaka dostępne są tylko opcje za 20 zł na cały okres umowy lub 30 zł bez zobowiązania. 

 

Cześć,

Mam pytanie: jak zrobiłeś że z własnego sprzętu nc+ cam przeszedłeś na dekoder 4K? 

Jak to możliwe? I jeszcze bez opłat ?

Jaka to opcja "wymiany"

Edytowane przez TNK_HD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Eleven Sports, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Najem HD Multiroom, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł24 m, a po tym okresie 86,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 87,94 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Co można lepszego w tej cenie dostać jest szansa na 8x canal+? HBO go tylko na miesiąc proponowali za 0zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...