Jump to content

Kr7

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Kr7

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Wymień kartę cameleon na caymana i problem zniknie. Nic nie tracisz, bo spliterów i tak już cameleon nie obsługuje. Ciekawe co teraz ncplus wymyśli, aby dokuczyć użytkownikom pace ?
 2. Do Thiago83 Fachowiec był. Sprawdził ustawienie anteny i było dobre. Problem nadal istnieje i zanika mi na kilka sekund głos gdy oglądam coś na TVN 24 a nagrywam z Polsatu. Czyli celowa robota NCplus
 3. Też tak miałem w swoim pejsie. Gdy oglądałem TVN24, a nagrywałem na Polsacie, to zarówno obraz jak i dźwięk zacinały się. Zadzwoniłem na infolinię i tam pani mi poradziła abym sprawdził ustawienie anteny, bo w czasie ostatnich wiatrów prawdopodobnie przestawiła się. Na wtorek / 02.04./ mam zamówionego fachowca który sprawdzi ustawienie anteny i konwentera. Czy to coś da, nie wiem. Zakłócenia te faktycznie zaczęły występować w połowie marca, ale z tego co czytam problem nie dotyczy tylko mnie. Zapewne NC+ maczało w tym palce. Szkoda mi oddawać pejsa do jakiejkolwiek naprawy, bo trochę mam tam nagrane.
 4. Do końca 2019 r. posiadam pakiet Extra+Canal(8) za 79,99 zł, Eleveny za 7,95 zł, Multiroom z 2x Pace HD za 0 zł. Całość za 87,94 zł. W rozmowie z konsultantka dowiedziałem się że jeżeli chcę Polsaty Sport Premium to mogę mieć za 20 zł z zobowiązaniem do końca umowy / czyli standard bez łaski/ lub za dodatkowe 10 zł przy przedłużeniu umowy na kolejne 2 lata. Obydwie możliwości odrzuciłem. 20 zł musiałbym płacić co miesiąc, nawet w martwych miesiącach. Teraz mecze każdej kolejki będą o jednej porze, czyli w lutym mogę obejrzeć 4 mecze na żywo / nie oglądam meczy gdy znam wynik/. Z tych meczy 2 są w antenie otwartej, czyli 20 zł płaciłbym za 2 mecze / wtorkowe/.W innych miesiącach podobnie. Trochę to drogo i bez sensu. Z kolei wiązać się na 2 lata za dodatkowe 10 zł miesięcznie, też bez sensu bo płaci się też za martwe miesiące, a ponadto nie wiem czy z nimi zostanę. Zaproponowałem 10 zł za miesiące do końca bieżącej umowy lub przedłużenie na 2 lata za dodatkowe 5 zł, lecz usłyszałem wyświechtaną formułkę że nie ma dla mnie innej oferty. Trudno, najwyżej obejdę się bez meczy wtorkowych lub pójdę do kolegi który ma CP. Rok temu za kwotę 87,94 zł miałem wszystko. Teraz aby mieć to samo mam płacić 20 zł więcej ?. Trochę za wysoka ta podwyżka. Myślę, że gdyby więcej osób nie zgadzało się na tak drastyczną podwyżkę, to NC+ musiałoby obniżyć swoje wymagania cenowe.
×
×
 • Create New...