Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po złożeniu wypowiedzenia znikają oferty.

Telefonów się spodziewaj a nie ofert w ICA. ;)

 

Ja po złożeniu wypowiedzenia mam ofertę na ok. 149 zł (nie pamiętam dokładnie ale cena kosmos). Natomiast nie dzwonią. Mam umowę do 31.08 i jedyny telefon był w kwietniu, gdy w maju złożyłem wypowiedzenie to się obrazili i nie dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

U mnie zniknęły i się nie pojawiły, może dlatego, że po 3 miesiącach sam zadzwoniłem i przedłużyłem.

Składałem wypowiedzenie na 6 miesięcy przed końcem umowy.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, sporo telefonów ale jakoś nie bardzo mi pasowały oferty bo oscylowały w okolicy 100 PLN.

Od kilku telefonów  jedna i ta sama propozycja którą w końcu zaakceptowałem.

Mam extra, canal plusy, eleveny, cinemax multiroom po Cyfrze, jeden dekoder Sagemcom drugi Pace za wszystko niewiele ponad 100 zł.

Teraz to samo bez Cinemaxów ale Z Elevenami w tej samej cenie przez cały okres 15 miesięcznej umowy za 84,40. Do tego miesiąc gratis Filmboxy i do końca września HBO.

W tej cenie nie da sie wyrwać HBO za darmo. Może z wypowiedzeniem ale nie wysyłałem udało by się wyrwać z 5 zł taniej.

 

PS. Oferty pzredłuzeniowe dla osób z camelonami jeszcze długo będą dostępne, niemniej wymiana kart na nowe postępuje choć będzie to następowało powoli.

Ostatnia sprawa: oferty na kanały Polsatu z LM będą dostępne dla ncplus ale będzie ch.drogo. Raczej niewiele taniej niz ma to teraz Ipla. Info zaraz po mundialu 16-19 lipca br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia sprawa: oferty na kanały Polsatu z LM będą dostępne dla ncplus ale będzie ch.drogo. Raczej niewiele taniej niz ma to teraz Ipla. Info zaraz po mundialu 16-19 lipca br.

Ja też dostałem taką informację.

Będą, tylko nie wiadomo na jakich warunkach, ale trzeba się spodziewać, że tanio nie będzie.

Możliwe, że będzie możliwość wykupu pojedynczych spotkań w PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potwierdzam wczoraj rozmowa z Panem Marcinem w końcu kumaty pracownik NC+. Rozmowa trwała 40 minut!!!. Chciałem Extra 8C+ 3X HBO plus Dekoder za 79,99zł. Nie ma, nie da się itp można ale za 84,99zł na dwa lata. Potwierdził mi jak zszedłem na temat Ligi Mistrzów rozmowy są prowadzone i finalizacja już jest bliska ale będzie odpłatnie i będzie to kwota dość spora bo Polsat wybulił olbrzymią kwotę więc za pół ceny nie oddadzą nikomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Extra+ z C+(6) za 69,99zł. Umowa do końca lipca. Wypowiedzenie złożone. Dwa telefony z DUK Kraków (generalnie ta sama śpiewka) - o opcji z dekoderem 4K bez miesięcznej opłaty nie ma mowy w żadnej konfiguracji (co ciekawe na zwykłej linii sprzedażowej proponowali mi Superpremium za 129,99 zł z dekoderem 4K za zero miesięcznej opłaty i aktywacją 49zł jako przedłużenie umowy). Druga opcja która by mnie interesowała, to pakiet Extra+ z C+ ( :cool: i HBO za 24m w łącznej cenie 79,99zł, ale jak pani powiedziała tej opcji już nie ma od 2-4 lat i już nie będzie :) Mogę to dostać za 99,99 zł Teraz widzę ich kartą przetargową jest 4K, a że LM I LE stracili, to co z tego :) Jak mówię, że sobie pójdę do Polsatu bo maja LM i LE i dekoder za free, to ona mi, że nie mają 4K i bardzo usilnie namawiała mnie abyśmy się jednak już w tym momencie dogadali i bym wziął Extra+ z C+(6) z HBO za 89,99 zł, albo został z tym co mam i doda mi HBO na 5m za free. No cóż, nie udało się jej mnie namówić. Poczekam, może jednak na samym końcu znajdzie się pakiet Extra+ z C+( 8 ) za 79,99zł na 24m.

Edytowane przez Mikman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pakiet to: Extra+ 8C+, multiroom, PACE teraz 88,99 zł (nieoznaczony ale poszło wypowiedzenie - jest do końca lipca) - było: 79,99 zł

 

Dziś telefon: Pakiet bez zmian (79,90 zł) + multiroom z nowymi kartami (+10 zł) + wymiana dekoderów na: wifi Premiumbox+ (+5 zł), +  wifiBOX+

 

Cena 94,99... chyba nie jest to "najlepsza" oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem umowę wczoraj zgodziłem się jednak po namyśle stwierdzam, że Filmobboxy i C+ Discovery oraz Seriale są mi nie potrzebne.
Chciał bym odstąpić od umowy i dostać taką ofertę jak na początek bez tego czy myślicie,że będą robić problem potem przy nowym przedłużeniu umowy czy jednak zaproponują takie same warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas upierają się, że nie ma opcji wymiany dekodera z MonsterBoxa po n-ce na MediaBoxa za 0 zł, tylko z czynszem 3 zł. Chcę wymienić dekoder, bo Monsterek już przymula i to ostatnimi czasy coraz bardziej. Umowa do końca bieżącego miesiąca. Jakieś rady?. Komuś udało się uzyskać dekoder bez czynszu?. Nie mam tutaj na myśli dekodera 4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@davids80

No nie jest to najlepsza oferta, a koniecznie chcesz zmieniać Multiroom na nowy płatny i dekodery na nowe?

 

Chciałem zostawić to co mam włącznie z dekoderami, ale wszyscy jak jeden, którzy do mnie dzwonią twierdzą że mam OBOWIĄZKOWĄ wymianę kart i muszę zmienić sprzęt. Ja z kolei stwierdziłem, że chciałbym zachować to co mam (pakiet, dekodery, karty) a to ONI chcą wymiany. Dlaczego miałbym za to płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu przedłużyłem umowę na 24 miesiące i otrzymałem następującą ofertę :

- Pakiet Superpremium+  99,99 zł

- Eleven Sports  11,90 zł dla Abonentów (01/18)

- Filmbox Pack  5 zł

- Multi Man Pack  20 zł

- HBO GO  0 zł 2m i następnie  5zł

- SunDance HD  0 zł 6m

- Multiroom czyli dwie karty Cameleon

Pierwszy rachunek wynosi 136,89 zł

 

Drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Drogo

A czemu drogo? Możesz mi to wytłumaczyć? Jestem ciekaw.

Superpremium kosztuje 99 zł. Jakaś "bajeczka" krąży , ze można 10 zł taniej , ale ktoś to kiedyś tutaj udowodnił?  :>

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...