Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomkowic

 

To bardzo dobra oferta. 11 dali Ci za pół darmo. Raczej nic nie wskórasz co do C+ 4k już, bo to jest tak jak u tych co nie mieli HBO, a chcą teraz za free  i nie dostają. Dostają tylko Ci co mieli.  Nie pasuje oferta to czekaj do jej wygaśniecia. Spróbuj przez 2 pierwsz tygodnie po wygaśnieciu kontraktu.

 

@wally79

Człowiek się śpieszy, diabeł się cieszy. Nie wiem co Ty sobie myślałeś. Dobre oferty na koniec przeważnie są. Jesteś w gorącej wodzie kompany. Jeszcze 2 i pół miesiąca, a Ty się poddałeś ?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Kończy się moja umowa w nc+ - bodajże pod koniec stycznia 2019. Z telewizji korzysta mój teść, który z racji zapracowania ogląda głównie wieczorami i to rzadko - wystarcza mu goły pakiet Start+. Nie mogę znaleźć nic na ten temat na ostatnich kilkunastu stronach prócz tego, że teraz jest ciężej dostać ten pakiet za 9,99, ale może mógłby się wypowiedzieć ktoś, komu się udało? Albo czy jest możliwość uzyskania Comfort+ bez żadnych dodatków za 14,99 czy ostateczną ceną jest 22,50? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwszy telefon z Krakowa. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

Cenowo wszystko bez zmian. Aczkolwiek uparłem się o zrabatowanie HBO GO z 8 zł na 0 zł. Konsultant zaproponował 5 zł i przez 2 msc za 0 zł. C+ 4K Ultra HD za free przez całą umowę oraz dorzucenie dwóch nowych kolekcji "FOX Play i National Geographic Play" za 0 zł przez cały okres umowy.

Oferta odrzucona. Wypowiedzenie w trakcie drukowania.

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna umowa przedłużona, cały miesiąc dzwonili, ale nie miałem czasu odebrać. W końcu dzisiaj się za to wziąłem i oferta, która mnie satysfakcjonuje. Wypowiedzenie wysłane we wrześniu, poprzednia umowa do 30.10.2018, jak dotąd miałem Extra + i 3 dekodery w multiroom, całość za 79,99 PLN.

Miałem do wyboru w tej samej cenie, dodatkowe Canal + Serial i Canal+ Discovery na cały okres umowy oraz HBO do końca marca.

 

Opcja druga, na którą się zdecydowałem:
Extra+ (oczywiście 3 dekodery), Canal+ x6, LM do końca umowy, HBO do końca marca. Standardowo jeszcze HBO GO na ten sam okres i Filmbox na jeden miesiąc. Całość za 83,12 PLN (takiego łamańca sobie zrobię, bo oficjalnie za 94,99, ale trzy miesiące za darmo). Umowa na 24M.

Pewnie można było jeszcze się z nimi bawić, ale to umowa dla kogoś innego, więc nie chciało mi się tyle negocjować.

Ciekawostka, Pani powiedziała, że LM na pewno do końca umowy, niezależnie od kosztów praw itp. Więc albo już mają dogadane z Polsatem na przyszły rok, albo mogą się zdziwić, jak Polsat się dowie i zacznie podnosić cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzwonili  ale  nieinteresowało mnie to co zaproponowali

 

Superpremium niby dają za 99zł a gość w słuchawce  125zł .   No i Polsat Premium   cena 30zł  minimum 6 mscy.   A 10zł tylko z przedłużeniem.   Nic nie wiedzą na temat tego co jest w ulotce czyli Eleven i Polsat Premium za free na 24msc.   Twierdząc że tego nie ma w standardzie.    To jak to jest z tym Polsatem Premium  czy jakich pakietach i jakie ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na 24 miesiące:

Superpremium - 99,99 zł

Stare dwa dekodery oddane, nowe trzy pobrane na multiroom w tym wifipremiumbox+ z kartą cameleon (moją starą) 25 zł

Polsat Sport Premium - 0 zł

MenPack - 5 zł

HBO GO - 0 zł

C+ VOD - 0 zł

Nc+ Go 0 zł

NatGeoPlay i FoxPlay - 0 zł

Eleveny nie brałem, oferowali za 11,90 zł na cały okres umowy. w sumie wyszło 129.99 zł za miesiąc. Bym zapomniał do końca roku gratis.

Edytowane przez adamo71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Alric napisał:

Witam,

czy może ktoś poinformować z tych co mają comfort+ i dopełnienie do 8canal+ czy w nc+go jest wtedy 3h czy 100h na transmisję przez internet?

 

Jest 100h.

7 minut temu, wavergreen napisał:

Witajcie,mam Comfort+ z 8C+ za 62,50 ,umowa jeszcze 1,5roku.Chciałbym wziąć samo Hbo Go ,jest taka opcja? Jeśli tak to w jakiej cenie?

Nie ma możliwości wzięcia samego HBO Go.Jak złapiesz dobrą promocję to wyjdzie wraz z paczką 3xHBO około 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, adamo71 napisał:

Umowa przedłużona na 24 miesiące:

Superpremium - 99,99 zł

Stare dwa dekodery oddane, nowe trzy pobrane na multiroom w tym wifipremiumbox+ z kartą cameleon (moją starą) 25 zł

Polsat Sport Premium - 0 zł

MenPack - 5 zł

HBO GO - 0 zł

C+ VOD - 0 zł

Nc+ Go 0 zł

NatGeoPlay i FoxPlay - 0 zł

Eleveny nie brałem, oferowali za 11,90 zł na cały okres umowy. w sumie wyszło 129.99 zł za miesiąc. Bym zapomniał do końca roku gratis.

Ten Menpack   to jest Multimen   czy jakiś inny ograniczony? Bo jest różnica  5zł a 20zł  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan
 ManPack to Man Pack ;) A tak poważnie to jest pierwsza wersja Multiman Packa, z erotycznych jest w nim Hustler HD i Zest do tego paczka History i chyba Motowizja. Obecnie nie można go już chyba dokupić tylko przy przedłużeniu umowy niektórzy dostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na 24 miesiące:
Superpremium - 99,99 zł
Stare dwa dekodery oddane, nowe trzy pobrane na multiroom w tym wifipremiumbox+ z kartą cameleon (moją starą) 25 zł
Polsat Sport Premium - 0 zł
MenPack - 5 zł
HBO GO - 0 zł
C+ VOD - 0 zł
Nc+ Go 0 zł
NatGeoPlay i FoxPlay - 0 zł
Eleveny nie brałem, oferowali za 11,90 zł na cały okres umowy. w sumie wyszło 129.99 zł za miesiąc. Bym zapomniał do końca roku gratis.
A za najem głównego dekodera płacisz, czy tylko za MR?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...