Jump to content

duri

Users
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About duri

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

84 profile views
 1. Jaka jest różnica między Extra+ z Canal+, HBO, Cinemax, Eleven, Liga mistrzów a Superpremium 4k ?
 2. Przedłużyłem ofertę dzięki koledze z forum. Mam pytanie. Ponieważ pojawiło mi się, że mogę uruchomić MultiMan Pack za 0 do końca czerwca. Rozumiem, że nie ma tam żadnych ukrytych kosztów i normalnie pod koniec czerwca dzwonię, że nie chcę z tego dalej korzystać i tyle?
 3. Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl Dostałem taką o
 4. wysyłałeś wypowiedzenie? Z czego ta oferta z DUK? sami dzwonili? Bo ja dostaje to samo ale bez sundance, sportklubu i history za 133. I do kiedy masz umowe?
 5. @ircios No to jest oferta od mikiego tu z forum. Na centrali proponują 144,99 z 1 MR i cinemaxem. Do tej pory płace 150 zł. Umowa do lipca. Wypowiedzenie wysłane. Czyli co o te 10 zł walczyć jeszcze tak?
 6. Ok. Kolejna propozycja: superpremium 4K, mistrzowska piłka, cinemax na cały okres umowy. Dekoder 4K z dyskiem + 2 dekodery MR Standard za 142,99 zł. Bez cinemaxów 139,99 Warto czy można coś ugrać?
 7. ja dzisiaj tez dostalem oferte z dekoderem za free, ale cena za Superpremium 4k z cinemaxem i mr 144,99 to podziekowalem ładnie.
 8. Witam, czy jest możliwość dzisiaj wziać dwa dekodery 4K? Coś w stylu multiroom premium? Bo mam drugi dekoder WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 i on nie ma dwóch wejść antenowych. Można niby dysk podłączyć, ale trzeba oglądać to co się nagrywa. Jest jakiś inny dostępny sprzęt żeby podłączyć na drugim dekoderze 2 kable antenowe?
 9. No według mnie biorąc nową ofertę wychodzi taniej. Bo i z nowym dekoderem 4k. Umowe mam do 31.07 także jeszcze trochę czasu mam
 10. Wysłałem parę dni temu wypowiedzenie. Przed chwilą dostałem SMS'a, że mam zadzwonić w związku z wypowiedzeniem. Zadzwoniłem z ciekawości. Do tej pory płace 150 za Superpremium z MR Standard z Ligą Mistrzów, Elevenami, HBO GO. Propozycja: 24 miesiące za 144,99 Superpremium Filmbox Paramount Fox National Cinemax HBO GO. Czyli taniej o 6 zł a dołożone Filmboxy i te 3 wypożyczalnie. Jak myślicie dobra oferta? Ja odrzuciłem. Powiedziałem, że mam lepsza ofertę u operatora telewizji światłowodowej, zapytałem kiedy oddać dekoder i D
 11. Ja mam w strefie klienta taką propozycję. Chyba raczej nie warto nie? Nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia bo umowa do końca lipca. Superpremium+ 168 kanałów (w tym 108 HD) 54 kolekcji nc+go TV Abonament 99,99 zł do końca okresu oznaczonego umowy Długość umowy: 24 miesiące 7 kanałów tematycznych produkcji nc+ 6 kanałów CANAL+ Kanały HBO Kanały CINEMAX Jeśli jesteś zainteresowany Ligą Mistrzów UEFA, po przedłużeniu umowy zadzwoń 22 310 47 47
 12. Powiedz mi bo trochę tego Twojego zapisu nie rozumiem. Ile będziesz za to płacić miesięcznie? Te niecałe 112?
×
×
 • Create New...