Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja z dziś, czyli wszystko to samo co mam:

- Superpremium+ 

- HBO + HBO GO

- Cinemax

- Filmbox

- Eleven Sports

- 1 dekoder multiroom

 

+ wymiana dekodera z mediabox na ten nowy 4K.

 

Umowa na 24 miesiące, suma: 147 zł z groszami :> 

Da rade wyrwać taniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam VIP+Max w cenie 189,99 PLN do tego dekoder mediabox+ w cenie 5 PLN i do tego 3x multiroom w cenie 10 PLN za każdy dekoder co daje w sumie 224,99 PLN miesięcznie. Czy jestem w stanie zejść z ceną za ten pakiet powiedzmy do 179,99 PLN oraz wymianą dekodera na ten 4K w cenie powiedzmy 0 zł oraz zachowaniem 3x multiroom w cenie 10 PLN za każdy dekoder. Co dało by w sumie jakieś 209,99 PLN miesięcznie. Dodam że posiadam 3 karty typu cameleon i do nich dekodery WiFibox+. Umowa do końca grudnia 2018 roku. Oferta przedłużeniowa na moje nc+ to kwota 199,99 PLN za pakiet VIP+Max. Może @iricios coś podpowie albo osoba, która była w podobnej sytuacji jak ja z przedłużeniem umowy na podobny pakiet. Nie ukrywam że byłbym zainteresowany również kanałami Eleven w cenie powiedzmy 7,95 PLN w promocji powiedzmy na cały okres trwania umowy. Płacąc taki abonament uważam że i tak nie mam wygórowanych oczekiwań wobec nc+ ;)

Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dziś, czyli wszystko to samo co mam:

- Superpremium+ 

- HBO + HBO GO

- Cinemax

- Filmbox

- Eleven Sports

- 1 dekoder multiroom

 

+ wymiana dekodera z mediabox na ten nowy 4K.

 

Umowa na 24 miesiące, suma: 147 zł z groszami :> 

 

Da rade wyrwać taniej? 

Superpremium+ to 99 zł + HBO GO za 5 zł + Filmbox za 5 zł + Eleven 11,90 zł lub 7,95 zł (chociaż rzadko taka cena się pojawia). Za multiroom ile obecnie płacisz?

dzisiaj tak...za miesiąc kto wie  :wink:

Za 0 zł to pewnie długo jeszcze nikt nie dostanie. Jak cena spadnie do 5-10 zł to już będzie nieźle ;)

Czy warto dopłacać za wifipremiumbox 5zł/msc?

 

(obecnie mam pace 500pvr bez opłat)

Sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli twój obecny dekoder działa wolno lub zależy Ci na wsparciu i dostępie do VOD to wymieniaj. Jeśli jesteś zadowolony to zostaw jak jest ;)

Umowa do 30.06 i SMS:Taniej nie będzie. Extra i 8C+, HBO i HBO Go w cenie już od 89,99....

Nic tylko brać ;) Oczywiście żart. Nie ma co wdawać się w żadne łamańce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto dopłacać za wifipremiumbox 5zł/msc?

 

(obecnie mam pace 500pvr bez opłat)

Skoro za Pejsa nic nie płacisz, to z jakiej racji masz płacić za P.box? Nie daj się naciągnąć. Przyduś ich, a za Free dostaniesz. Nie jeden tak dostał. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium+ to 99 zł + HBO GO za 5 zł + Filmbox za 5 zł + Eleven 11,90 zł lub 7,95 zł (chociaż rzadko taka cena się pojawia). Za multiroom ile obecnie płacisz?

Miałem łamaniec 12 miesięcy za 0 zł, później 10. Za wynajem mediabox'a płace 5 zł. Obecny rachunek jaki płace to 136.89 zł.

 

Umowa kończy mi się w grudniu, zadzwoniłem do nich bo dekoder mi się psuję (i chciałem wymiany na nowy), i zaproponowali przedłużenie umowy, z wymianą na ten 4K. 

Wychodzi na to samo, tylko dekoder by mi wymienili.

Edytowane przez Tomkowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz za dużo za ten zestaw. Oni na takich liczą. Wymień dekoder skoro się psuje, a z aneksem czekaj do grudnia, a wtedy dostaniesz taniej. Ich to nie interesuje, że był jakiś łamaniec. Po co dawać się naciągać. Do grudnia nc powinno zaspokoić swój głód finansowy za dzierżawę pudełka 4k i cena powinna być bardziej normalna niż obecnie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Do grudnia nc powinno zaspokoić swój głód finansowy za dzierżawę pudełka 4k i cena powinna być bardziej normalna niż obecnie.

Pozwol , że się z tobą nie zgodzę. :P

Zresztą sam się przekonasz/przekonamy, że się mylisz. ;)

Ten dekoder zawsze będzie łakomym kąskiem i na nim NC+ będzie robiło kasę.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem w okresie wypowiedzenia - umowa do końca lipca (wcześniej umowa do maja, anulowałem rezygnację i przeszedłem na czas nieoznaczony po czym złożyłem kolejne wypowiedzenie). Z ciekawości zadzwoniłem wczoraj na 223104747 aby potwierdzić, że umowa kończy się jw. Zapytałem przy okazji, jak wygląda oferta dla mnie, gdybym decydował się przedłużyć umowę. Niestety konsultant stwierdził, że nie ma żadnej oferty, umowa skończy 31.07 i tyle... zdziwiłem się.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dnia 26 czerwca.

Obecnie pakiet Extra+ za 49,99 zł na umowie do końca czerwca, karta Conax dekoder własny BSLA, wypowiedzenie złożone.

Chciałem zejść na pakiet Comfort+. Do wczoraj 25 czerwca gdy do mnie dzwonili mieli dla mnie wyłącznie Comfort+ za 34.99 zł. Ja upierałem się przy ofercie za 22,50 zł i do wczoraj twierdzili mi, że taka oferta nie istnieje i nie istniała.

Gdy dzisiaj, 26 czerwca sam do nich zadzwoniłem na numer krakowski i powiedziałem, że chcę pakiet Comfort+ konsultant sam zaproponował mi cenę 22,50 przy umowie na 24 miesiące lub cenę 27,50 zł przy umowie na 15 miesięcy.

Mam 7 dni na akceptację oferty.

 

29f2239dcca15b86med.png

Edytowane przez ancymonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa (12 mies) na Superpremium+ kończy się w listopadzie, Eleveny miałem w promocji za 0 do maja i je wyłączyłem. Mamy turboboxa bez MR.

 

 

Propozycja z dzisiaj. 

 

Superpremium+

Eleven Sports

 

Umowa 24 miesiące, 113,89 zł.

 

Podziękowałem za propozycje, konsultant za rozmowę, życzył miłego dnia i się rozłączył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...