Jump to content

prz3m3k1

Users
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About prz3m3k1

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Location
  Kępno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam pytanie - chce kupic na allegro kartę prepaid tnk na kartę HD opłacona na 2 miesiące. Czy będzie to działać na dekoderze Opticum Sloth?
 2. U mnie ta sama sytuacja. Przypisano mi w aps nowa kartę cayman do dekodera pace zamiast do modułu cam. Jeśli ktoś ma problemu dzwońcie na infolinię, tam od razu to poprawia.
 3. Dzwoniłem na infolinię i jest problem, mogę tylko mieć wifibox. Czy dzwonić lepiej do punktu sprzedaży i pytać? Od czego to zależy ,że jedni mogą wymienić na moduł inni tylko na dekoder?
 4. Posiadam obecnie multiroom standard razem z dwoma kartami Cameleon. Jedną z kart działa razem z modułem Aston Crypt. Jako , że niektóre kanały już wygasają czy orientuje się ktoś, czy mogę tą jedną kartę wymienić na moduł Cam od Canal+?
 5. Dzieki. Dzieciak załapał bajki na Nick Jr a jutro kończy się dodatkowy miesiąc Extra+ za darmo. Będę próbował coś wywalczyć .
 6. Przedłużyłem w październiku umowę -posiadam m.in comfort za 22.5zl jednak chciałbym zrobić dopełnienie do Extra, ktoś się orientuje za ile można je ugrać?
 7. Szczerze to już nie chciałem więcej dzwonić, za te 52.5 to dobra oferta. Ostatnio miałem to samo tylko Canal+ za 25zl na 6 miesięcy potem 40zl, zapomniałem negocjować po pół roku cenę i zostałem z ceną 62.5, więc tamta cena jest świetna. Cały czas myślę nad drugą ofertą może uda się coś wywalczyć
 8. Oferta z dzisiaj po wypowiedzeniu. Comfort 22.50 Canal + 30zl stała cena Multiroom po nc+ 0 zl Cena razem - 52.50 na 24 miesiące + do końca listopada pakiet Extra gratis. Ofertę zaakceptowałem chociaż miałem też możliwość: Comfort + 6x Canal + mistrzowska piłka + Multiroom za 59.90zl. Po dłuższym zastanowieniu trochę żałuję bo mogłem brać to drugie, myślicie , że bez problemu uda mi się zmienić na to drugie?
 9. Mam pytanie czy na dzień dzisiejszy pójdzie ugrać coś takiego: Comfort 22.5 Canal+ 25zl Multiroom za 0 (stare dwie karty) Ktoś miał coś podobnego i udało mu się jeszcze dobrać do tego mistrzowską piłkę? Jest tak to za ile?
×
×
 • Create New...