Jump to content

prz3m3k1

Users
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About prz3m3k1

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Location
  Kępno
 1. Szczerze to już nie chciałem więcej dzwonić, za te 52.5 to dobra oferta. Ostatnio miałem to samo tylko Canal+ za 25zl na 6 miesięcy potem 40zl, zapomniałem negocjować po pół roku cenę i zostałem z ceną 62.5, więc tamta cena jest świetna. Cały czas myślę nad drugą ofertą może uda się coś wywalczyć
 2. Oferta z dzisiaj po wypowiedzeniu. Comfort 22.50 Canal + 30zl stała cena Multiroom po nc+ 0 zl Cena razem - 52.50 na 24 miesiące + do końca listopada pakiet Extra gratis. Ofertę zaakceptowałem chociaż miałem też możliwość: Comfort + 6x Canal + mistrzowska piłka + Multiroom za 59.90zl. Po dłuższym zastanowieniu trochę żałuję bo mogłem brać to drugie, myślicie , że bez problemu uda mi się zmienić na to drugie?
 3. Mam pytanie czy na dzień dzisiejszy pójdzie ugrać coś takiego: Comfort 22.5 Canal+ 25zl Multiroom za 0 (stare dwie karty) Ktoś miał coś podobnego i udało mu się jeszcze dobrać do tego mistrzowską piłkę? Jest tak to za ile?
 4. Szczerze to mam tak od początku posiadania AstonCrypt ale w przypadku Ekstraklasy gdy mieszał się komentarz to nie było problemu z przełączeniem na odpowiednią ścieżkę audio. W Polsacie teraz zaczął się problem.
 5. Czy się udało, okaże się wieczorem gdy odpalę meczyk + oczywiście wyłączę funkcje, bo narazie nie mam dostępu do tv
 6. Posiadam pilot magic i naciskałem już wszystko:-) Znalazłem w necie, że w ustawieniach pomocy czy coś takiego jest opcja talkback
 7. Tak, LG. Jak można ją wyłączyć poza opcjami wyboru ścieżki dźwiękowej w menu? Bo szukałem i nie znalazłem nic. Dokładnie LG LF652V @Pawel Moduł w telewizorze.
 8. Posiadam moduł AstonCrypt + karta kameleon. Mam problem z dźwiękiem na kanale Polsat sport premium 1, do wyboru są dwie ścieżki dźwiękowe 1) mieszany dźwięk komentatorów + audiodeskrypcja ( nakłada się wszystko) 2) audiodeskrypcja Też tak macie u siebie? Jest szansa jakoś ustawić abym mógł korzystać z normalnego dźwięku komentatorów Polsatu? Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...