Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam głównie nowe filmy lub te które mają parę lat. Najbardziej mi odpowiadają filmy akcji i sensacyjne i thrillery. Nie pogardzę dobra komedią.Nie napiszę jakie to ma być kino bo teoretycznie   z każdego mi się może film podobać. I wcale nie musza być znani aktorzy z topu. Np jakiś czas temu film Ocaleni 2019 rok. A najlepszy serial jaki widziałem był  hiszpański. Kiedyś to były głównie produkcje USA od kiedy oglądam Netflixa trafiłem i na bardzo ciekawe produkcje z innych krajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 4 dzień i cały czas dzieciaki wybierają Disney+.

Widać, że serwis ma świetną ofertę programową dla dzieci i młodzieży.

Dodać do tego świetną jakość często UHD - Netflix i tym bardziej HBO Max mu w tym ustępują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo    , dzieci  oglądają bajki   jedna po drugiej .

Mnie cieszy fakt ze można w końcu obejrzeć klasyczne kreskówki Disney   ... Myszke Miki ,kacze opowieści  itp itd  .

 

Co do reszty to bardzo przejrzysta uporządkowana oferta  (nie to co netflix )   rozsądna cena  28.99  za 4K   ,  Możliwość założenia 8 kont ... dla każdego członka rodziny ,.

 

Jednym słowem Disney + pozamiatał  na tę chwilę .  Z  netflixa zrezygnowałem  ,HBO  wykupię jak wyjdzie serial The Last of US  i tylko dla tego :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Już 4 dzień i cały czas dzieciaki wybierają Disney+.

Widać, że serwis ma świetną ofertę programową dla dzieci i młodzieży.

Dodać do tego świetną jakość często UHD - Netflix i tym bardziej HBO Max mu w tym ustępują.

U mnie córka bardziej na etapie "Euforii" i "Family Guya", więc nie naciska na kupno Disneya. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem Disney + pozamiatał  na tę chwilę .  Z  netflixa zrezygnowałem  ,HBO  wykupię jak wyjdzie serial The Last of US  i tylko dla tego

Dla Ciebie D+ pozamiatał, dla innych dalej lepszym rozwiązaniem jest Netflix czy HBO Max.
U mnie córka bardziej na etapie "Family Guya", więc nie naciska na kupno Disneya.

To chyba jednak będziesz musiał wykupić D+


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie straszliwe braki musi Disney+ uzupełniać, że to ma być powód do wstrzymania się z wykupieniem oferty? Gdzie takie ciekawostki o tych brakach można wyczytać? W ogóle, co to znaczy w dzisiejszych czasach "wezmę na próbę" jak w ciągu minuty można sprawdzić wszystko co jest i w jakiej jakości bez zaglądania do serwisu? Litosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Charlie1978KK napisał:

Jakie straszliwe braki musi Disney+ uzupełniać, że to ma być powód do wstrzymania się z wykupieniem oferty? Gdzie takie ciekawostki o tych brakach można wyczytać? W ogóle, co to znaczy w dzisiejszych czasach "wezmę na próbę" jak w ciągu minuty można sprawdzić wszystko co jest i w jakiej jakości bez zaglądania do serwisu? Litosci.

Jest kilka brakujących pozycji. Np brakuje rzeczy z Jextix, który Disney wchłonął. Ale poza tym jest naprawdę rewelacyjnie. Są klasyczne rzeczy które nigdzie nie były dostępne. Zupełnie odmiennie jak w HBO Max który zawiódł jeśli chodzi o starsze tytuły WB czy CN. Ja muszę przyznać że od startu oglądam co wieczór i mogę polecić każdemu „WandaVision” czy właśnie The Mandalorian. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyliczać braki, to jeszcze zwracam uwagę na serial "The Wonder Years". Na przełomie lat 80. i 90. powstało 6 sezonów z Fredem Savage. Serial kultowy. Obecnie w D+ jest jego remake/reboot/kontynuacja?, ale w wersji black. Zamiast białych aktorów główne role grają afroamerykanie. Szkoda, że nie dali pierwowzoru dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Charlie1978KK napisał:

Jakie straszliwe braki musi Disney+ uzupełniać, że to ma być powód do wstrzymania się z wykupieniem oferty? Gdzie takie ciekawostki o tych brakach można wyczytać? W ogóle, co to znaczy w dzisiejszych czasach "wezmę na próbę" jak w ciągu minuty można sprawdzić wszystko co jest i w jakiej jakości bez zaglądania do serwisu? Litosci.

Poczytaj sobie wiele wpisów tutaj i na innych forach. Tak jak na początku HBO Max nie wszystko rzucił na start, tak samo Disney. A poza tym to ja decyduję na co przeznaczę własne pieniądze i czy zrobię to w czerwcu, czy we wrześniu i nikomu nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...