Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, domin107 napisał:

"Czarna wdowa" bez polskich napisów...

To jest błąd ewidentny. Zresztą z dubbingiem też nie da się filmu obejrzeć, bo są w nim kwestie rosyjskie, które powinny być tłumaczone w formie napisów wymuszonych, których też brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spotify napisał:

Kilka zapowiedzi podawałem w temacie pierwotny, więc warto tam zajrzeć ;) Nie chce mi się tego kopiować.

 

  Dobre kotlety ;) Ale to na wyrost, bo ostatnie premiery nowe na platformie STAR ;), które w końcu wpadły do Polski.

Nie wiadomo czy będzie The Old Man. Nowy serial Pistol - brak.   Miniserial Under Banner of Heaven, który się już skończył - brak. Film Fresh - brak. To tak na szybko, czego nie widzę.

Wygląda na to, że Disney chyba idzie drogą HBO MAX, czyli nie wszystkie nowości na dzień dobry  i prawdopodobnie (okaże się w praniu) nie wszystkie nowości w USA od razu w Polsce (co widać też na innych rynkach).

Oczywiście, najwięksi krzykacze w temacie HBO MAX teraz siedzą cicho... Tak samo, jak niby Disney+ miał mieć na platformie więcej tytułów niż ma HBO MAX....

 

 

Na jakiej podstawie poddajesz pod wątpliwość obecność "The Old man" ? Ktoś nabył licencję ?

Wygląda na to, że te tytuły będą szykowane na lipiec i sierpień.

Wydaje mi się, że faktycznie oni nie chcieli się wysypać od razu ze wszystkiego i będą miarkować. Może to być przemyślane. Byleby informowali o tym jakoś na bieżąco.

 

1 godzinę temu, Tomo21 napisał:

Serio? Ale wtopa.

Ja nie wiem co mam powiedzieć.

Pozycja, która została "zakiszona" przez disney po to, żeby ją świecić na premierę serwisu.

I faktycznie "Czarna wdowa" też brała udział w tej kampanii. Zakisić film i go dać z dubbingiem... słabe

Dubbing moim zdaniem jest dla dzieci i strasznie kaleczy film.

Myślałem, że na start tłumaczenia nie będą jakimś problemem.

 

Z nowości jest jeszcze kryminał "Bez wyjścia". Chyba taki sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 Nie ma ogólnie żadnej pewności jak będzie z serialami Hulu czy Fox/FX na ten moment bo biblioteka jest ogromna i doskonale wiemy, że prawa do nich miewa i HBO (chociażby "Normal People" czy do niedawna "Modern Family" - to już w Disney+ jest) jak i C+ (np. "American Crime Story)" czy Netflix (np. "Pose") itd itp i nie znamy umów, jakie są zawarte. Tak więc nikt tutaj się raczej nic, czego nie było zapowiadane nie spodziewał, a i tak niespodzianek jest sporo - chociażby klasyki jak "Lost", "X-Files" itd.

Porównywanie tego przez wiadomą osobę do sytuacji z HBO Max i dziesiątkami oryginalnych tytułów, do których firma ma prawa a ich nie dodała (chociażby te z serwisu DC Universe czy Cartoon Network itd) jest czystą manipulacją. To tak jakby tutaj Disney właśnie nie dał "Gumisiów" czy innego "High School Musical".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

4 godziny temu, Dadam napisał:

 

O sporym opóźnieniu pisałem niedawno.

Zwracałem uwagę na to już z miesiąc temu, gdy przeglądałem oferty w UK czy Holandii. Nie są premiery równocześnie z premierami w USA i dotyczy to u nas w Europie STAR. Nie wiadomo z jakich powodów. Taka polityka czy dlatego, że HULU w USA to nadal kooperacja Comcast i Disney? Nie wiemy. Możliwe, że jak teraz Disney wjechał praktycznie w całą Europę, to się zmieni - bądź nie.

 

2 godziny temu, domin107 napisał:

Na jakiej podstawie poddajesz pod wątpliwość obecność "The Old man" ? Ktoś nabył licencję ?

Wygląda na to, że te tytuły będą szykowane na lipiec i sierpień.

Wydaje mi się, że faktycznie oni nie chcieli się wysypać od razu ze wszystkiego i będą miarkować. Może to być przemyślane. Byleby informowali o tym jakoś na bieżąco.

Nie napisałem, że nie będzie. Napisałeś "ZARAZ", więc odniosłem się do ZARAZ. To produkcje należące do Disneya (FX) ale nie oznacza, że będą zaraz (a nie jak wiadomo kto wypisuje, że może Disney nie ma praw). Disney ma w zakładce STAR opóźnienia premier w stosunku do USA. I to jeszcze miesza. Np Pistol jest w USA, w jakimś kraju europejskim i np może być w UK a reszta musi czekać. I tak można przykłady wymieniać.

To było pewne, że ze wszystkiego się nie wysypią. I bardzo dobrze. Magazyny mają pełne i mogą sobie dawkować. Ale mi chodziło o czas premier, które nie tylko w HBO nie mają równo z USA ale również tak się dzieje w Disney+. Zresztą na poprzedniej stronie @Dadam dopisał. Na szczęście z reguły nie dotyczy to seriali Marvela i SW.  Co nie dziwi, bo to marki, które są koniem pociągowym platformy, dzięki której tak szybko zdobywa liczbę userów.

Podobnie jak na forach ludzie piszą, że niektóre seriale na platformie HULU są w 4K (są nawet relki pirackie w 4K) a u Nas - na platformie Disney są w HD.  Itd.  Chociażby serial  Reservation Dogs czy Only Murders in the Building. Oczywiście zaraz ktoś wyskoczy, że jest prawie 400 tytułow w 4K na Disney a HBO ma TYLKO ok 30 - ale HBO nagrywa seriale w HD. A Disney już dawno w 4K. Więc jesteśmy traktowani gorzej.

Było trąbione, że będą Losty, Atlanta, Archiwum X i wiele innych -  i są. To żadna niespodzianka. Bardzo dużo biblioteki, o których były plotki się pojawiły (większość kontentu sie zgadza z tym co jest w innych krajach). Zwłaszcza te starsze. Wu-Tang też się pojawił, gdzie np w Holandii nie ma i to jest niespodzianka (szkoda, że tylko 1 sezon), ponieważ nikt o tym nie wspominał.

Natomiast z nowościami od Hulu czy FX - widać nawet tam gdzie Disney już jest jakiś czas (Europa), że nowości są opóźnione.

Mi nie chodzi o wygrzebywanie śmieci, bo tego nie robię. Chodzi mi tylko o sam fakt, że jedne platformy są "głaskane" przy każdej okazji a inne - tylko negowane przy każdej okazji. Skoro się ludzie czepiają jednej, to dlaczego przy takich samych "problemach" milczą w przypadku innej? To jest śmieszne.

A jeszcze bardziej, że wiadoma osoba się wpycha w naszą rozmowę między wódkę a zagryzkę i próbuje się wybielić. W temacie Disneya przed premierą, gdzie teraz został mianowany na sprawy techniczne co drugi wpis wpycha HBO, po to by znowu dołożyć do pieca - przykładowe cytaty z tych [beep]n

"Zgodnie z zapowiedziami na start od razu ma być w Disney+ 2000 tytułów. A wydawałoby się, że biblioteka jest dość ograniczona.

HBO Max niby hula, ale trzy miesiące po starcie oscyluje w granicach 1600-1700 tytułów, coś dodadzą to inne zaraz znika i tak w kółko"

"Stream leci z zewnętrznych CDN, ale wygląda, że wachlarz znacznie szerszy niż w przypadku HBO Max."

ma później czelność napisać, że nikogo na ten moment HBO nie interesuje :D

 

Nie mniej Disney ma lepszy start w Polsce niż HBO. Nie idealny i pewnie jeszcze nie jedne problemy będą ludzie wypisywać. Marketing nadmuchany ogromnie i wszędzie teraz o Disneyu (przypomina to początki NF, który również tak się reklamował). Nie panuje w firmie Myszki Miki taki bałagan jak w Warner. Ale i tak pod względem "technicznym" czyli premiery równoczesne, możliwości apek, ich działanie - Netflix wygrywa. I jeśli HBO nie ogarnie bałaganu a Disney nie poprawi jeszcze kilku rzeczy (czyli "technicznie" nie zbliżą się do największej pod względem userów platformy w Polsce) to nawet z DUŻO lepszą biblioteką nie powalczą na dłuższą metę. Poukładany Disney ma dużą szanse na szybką reakcję i wyeliminować wszystkie potknięcia - mniejsze czy większe. Sukces platformy Disney+  to dopiero będzie można zobaczyć za jakieś minimum pól roku a nie jak niektórzy wypatrują wyniki co miesiąc. Moim zdaniem, pomimo że nie korzystam jeszcze z Disney+ i na razie nie zamierzam -  Disney+ będzie sukcesem i ma ogromną szansę być szybko nr 2 w Polsce. HBO musi się ogarnąć aby nr 2 powalczyć, bo inaczej nie będzie szans. A później poza podium daleko nic i cała reszta.

Edytowane przez spotify
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dalej jakieś smrodki, kogoś widać dalej boli porównanie z HBO i pół nocy edytuje posty i zaśmieca temat swoimi wynurzeniami na temat ukochanej platformy.

A na WM pierwsze opinie "branży", też się odwołują do tego konkurenta, jak i do Netflixa. Dziwni, nie znają sie, jak można między sobą porównywać platformy VOD..

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/disney-netflix-serwis-streamingowy-oferta-filmy-seriale-dokumenty-cena-jak-ogladac-4k

Ogólnie nie podoba się kampania reklamowa, bo niby "dla dzieci", ale oferta wg większości na plus.

Jest też podane trio Amazon, Disney i HBO jako alternatywa dla Netflixa - coś co od dawna pojawia się na forum.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem oko na ofertę filmową.  Jestem na prawdę pozytywnie zaskoczony.  Znajdzie się tu praktycznie wszystko z klasyki Disneya. Filmy których nie widziałem chyba z 20 dobrych lat ,kiedy to niektóre filmy pożyczało się od kolegów na kasecie VHS.

 

I też na dobre wyszło to, że Disney przejął FOXa. Mają teraz swoje miejsce, a nie porozrzucae po różnych serwisach.

 

Jak wyszukujecie ogólnie klasyczne krótkometrażówki Disneya z Kaczorem Donaldem i Mikim?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, wojtekmedia2 napisał:

Rzuciłem oko na ofertę filmową.  Jestem na prawdę pozytywnie zaskoczony.  Znajdzie się tu praktycznie wszystko z klasyki Disneya. Filmy których nie widziałem chyba z 20 dobrych lat ,kiedy to niektóre filmy pożyczało się od kolegów na kasecie VHS.

 

I też na dobre wyszło to, że Disney przejął FOXa. Mają teraz swoje miejsce, a nie porozrzucae po różnych serwisach.

 

Jak wyszukujecie ogólnie klasyczne krótkometrażówki Disneya z Kaczorem Donaldem i Mikim?

A ja bardziej rozczarowany. Wrzuciłem upflix w wyszukiwarke filmy 2018-22 i nie ma tego za dużo. Mało tego dużo widze jakieś bajki dla dzieci.Ale z drugiej strony prawie wszystko dość wysokie noty więc tu może bardziej jakość niż ilość się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W D+ mylące mogą być krótkometrażówki, bo tego są tysiące. One podbijają liczbę tytułów. Czy da się gdzieś przefiltrować, aby nie pokazywało filmów poniżej 15 minut?

Z lat 2018-22 treści dla dojrzalszych widzów widzę m.in. "Love, Victor" (premiera w PL), "Trust" (kiedyś w HBO GO), "Stumptown", "Reservation Dogs" (premiera w PL), "Tolkien", "Czerwona jaskółka", "Zabawa w pochowanego", "Devs", "Nauczycielka", "Nienawiść, którą dajesz", "Faworyta", "Przypływ wiary", "Źle się dzieje w El Royale", "W domu innego", "Ukryte życie", "Jojo Rabbit".

Wymieniłem tytuły, które stoją wysoko na artystycznym poziomie i sam dawałem im oceny powyżej średniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RobKos napisał:

Nawet jak ktoś nie skorzystał z linku promocyjnego, to cena ~24 PLN miesięcznie w ramach opłaty rocznej, jest ceną adekwatną do oferty programowej, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i pokolenia "starwars":)

To czy jest adekwatna to każdy ocenia indywidualnie. Jak pisałem nie interesują mnie starocia i bajki czy animacje. Tak sobie kombinowałem że wykupie HBO Max i Disney a zrezygnuje czasowo z Netflixa. Ale te dwa serwisy raczej nie zastapią mi Netflixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish Nie ma tego dużo. Ja większość tych filmów widziałem. Na razie najlepsza filmowa oferta nadal jest w HBO Max i Canal+. Oczywiście ten ostatni pewnie dużo straci jak pokończą się obecne umowy, ale mówię o sytuacji na dziś.

@czerstwy

Jak nie zastąpią, jeśli w HBO Max jest dużo lepsza oferta filmowa niż w Netflixie, to nie ulega wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney+ przegrywa z Netflix i HBO Max ofertą kina światowego. W Netflix i w HBO Max możemy "podróżować" po całym świecie. W D+ są tylko produkcje amerykańskie. Nawet Apple TV+ w swojej ofercie próbuje wprowadzać seriale izraelskie czy koreańskie. D+ na tym polu kompletnie leży. Netflix może pochwalić się paroma tytułami nie-amerykańskimi, które namieszały na rynku - "Squid games", "Alice in Borderland", "Lupin", "The Rain", "Dark", "Dom z papieru". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2024 ma być 60 produkcji międzynarodowych. Później będzie ich jeszcze więce. Jak na ciągle młody serwis to i tak bardzo dobrze. Tym bardziej kiedy z przywołanych tytułów Netflixa najstarszy wymieniony jest z 2017 r. Oni nie przegrywają na tym polu, oni dopiero włączają się do rywalizacji z konkurencją.

Edytowane przez Charlie1978KK
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RobKos napisał:

Nawet jak ktoś nie skorzystał z linku promocyjnego, to cena ~24 PLN miesięcznie w ramach opłaty rocznej, jest ceną adekwatną do oferty programowej, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i pokolenia "starwars":)

Na pierwszy rzut oka na ofertę faktycznie dużo kina familijnego.

Trochę już zdążyl się opatrzyć Netflix a na Disney+ sporo fajnej klasyki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...