Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, domin107 napisał:

Dodam, że już trochę popatrzyłem na serię WHAT IF (CO GDYBY).

Moim zdaniem to było tak :

 

Zebrało sie kierownictwo i mieli lukę w terminach w sensie brakowało im pomysłu na serial i wymyślili taki dziwoląg. Teoretycznie każdy może sobie zrobić serię co gdyby i lud by kupił bo znani herosi są przecież. Krytycznie oceniam opowiadanie czegoś co było w inny sposób.

Albo sięgnęli na półkę po komiks, bo What if...? ukazało się prawie pół wieku temu na papierze. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Pawop said:

Jeśli chodzi o braki w tłumaczeniach, to jeszcze trochę do nadrobienia mają. A tak niektórzy śmiali się ze startu HBO Max. Jak widać każdy serwis startując ma coś za uszami.

Start Disney+ nie jest bez wad, ale i tak jest znacznie lepiej niż w przypadku całej reszty konkurencji - najbogatsza biblioteka, najmniej problemów.

Z tym, że o ile Netflix czy Prime startowały w trochę "innych czasach" to też można było więcej wybaczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie ma tu sensu porównywać do Prime'a, w którym cały czas są sytuacje typu, że wpada nowa dostawa archiwalnych filmów z Paramountu czy Universalu i nie mają one żadnych polskich tłumaczeń. Tak np. było ostatnio z "Shrekiem 2", z "Warcraftem" bodajże. I za każdym razem kilka tygodni, czasem miesięcy, trwa zanim uzupełnią tłumaczenia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney+ ma problemy, ale to nic przy starcie HBO MAX, jednak tam była potężna ilość błędów technicznych aplikacji HBO MAX (szczególnie w pierwszych dniach ciągle ludziom pokazywała się inna oferta), braki w zapowiadanych nowościach (choć oczywiście, HBO miało gwiazdki, że nie wszystko może być), a także usunięcie setek tytułów, które były na HBO GO.

Poza tym czym innym jest start zupełnie nowej platformy, a czym innym start de facto nowej wersji starej platformy.

Edytowane przez radef
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

Start D+ nie różni się bardzo od startu HMAX. W obu przypadkach nie uniknęli wpadek. Nie przeszkadza mi to za bardzo, ale takie są fakty.

Co by nie patrzeć, start D+ jest lepszy. Może nie przepaść ale lepiej to im wyszło. Przede wszystkim więcej Originalsów, wykopali również więcej własnych tytułów z magazynów.

A czego to wynika? Trudno powiedzieć. Brak umów na licencje, więc musieli dać więcej swoich? Większe doświadczenie z platformą, bo są na dużo większej ilości rynków niż HBO MAX? Są później z debiutem w Polsce, więc wyciągnęli wnioski z "wpadek" HBO Max? Łatwiej jest wejść z całkowicie nowym produktem (platformą) niż emigrować ze starej do nowej? (co też widać np w bankowości w Polsce, gdzie całkiem nowy system ma dużo mniej wpadek niż ewolucja do nowego systemu - patrz mBank, ING, BZWBK (dzisiaj Santander)

Mniejszy bałagan na górze w Disney+?

Można sobie wybrać własną odpowiedź :) Ale wyszło im to lepiej niż HBO MAX. Nie jest tez idealnie bo premiery FX/Hulu są na ten moment z dużym opóźnieniem czy tez niektóre seriale pomimo ze oryginalnie są w 4K, to u nas w HD.

Każdy ma coś za uszami ;) 

 

Co do napisów i tłumaczeń, to ciągle są problemy u wszystkich. HBO MAX nie nadążą (w dodatku spadek jakości napisów widoczny jest obecnie i są często słabe w nowych tytułach) z tłumaczeniem. Ale przynajmniej zazwyczaj masz i napisy i lektora (nawet gdy jest opóźnienie). Amazon - wiele tytułów nadal bez tłumaczenia lub w kratkę - raz lektor, raz napisy, raz oba. Netflix do dzisiaj ma wiele tytułów bez lektora a napisy często są mega słabe. No i Disney+ bez wpadek też  nie jest.

Trzeba poczekać na porządek a nie wszystko na raz. Ale debiut Disney+ generalnie udany.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, domin107 napisał:

 

 

Stary, przeglądnij porządnie zakładkę STAR. Widać, że tego nie zrobiłeś jednak. 

 

Dodam, że już trochę popatrzyłem na serię WHAT IF (CO GDYBY).

 

Gwiezdne Wojny i inne bzdury? Pisałem juz chyba ze sto razy nie interesuje mnie SF i tego typu bzdury.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, czerstwy napisał:

Czyli jak pisałem same bajki i starocie. Ewentualnie SF a tego wolałbym nie oglądać bo jeszcze dziś mam traume po wczorajszym Batmanie na HBO Max😂

Tam w wyszukiwarce masz na górze opcje wyboru np. gatunku, rok produkcji.  To wszystko jest, nie ma tam tylko bajek i sf. W sumie nie wiem czym jest dla ciebie staroć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Czyli jak pisałem same bajki i starocie. Ewentualnie SF a tego wolałbym nie oglądać bo jeszcze dziś mam traume po wczorajszym Batmanie na HBO Max😂

A co chcesz obejrzeć??pytam poważnie.. jakie kino?? europejskie, azjatyckie, niezależne amerykańskie???bo zauważyłem że ci którzy bardzo krzyczą że nie ma co oglądać tak naprawdę mają wysoce niesprecyzowany gust a w skrajnych przypadkach nie mają  żadnego narzekając przy tym na kino komercyjne co jest trochę śmieszne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...