Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Arkon napisał:

Poczytaj sobie wiele wpisów tutaj i na innych forach. Tak jak na początku HBO Max nie wszystko rzucił na start, tak samo Disney. A poza tym to ja decyduję na co przeznaczę własne pieniądze i czy zrobię to w czerwcu, czy we wrześniu i nikomu nic do tego.

Ja nie mówię Ci na co masz wydawać pieniądze, ja mowię, że argument o konieczności wykupu subskrypcji w celu sprawdzenia oferty jest dla mnie śmieszy. Ofertę można sprawdzić w kilka minut bez konieczności wykupu subskrypcji. Co do samej ofert i czego brakuje, to już sprawa subiektywna, w mojej opinii brakuje pojedynczych rzeczy, których brak nie może być czynnikiem decydującym o wykupie subskrypcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Charlie1978KK napisał:

Ja nie mówię Ci na co masz wydawać pieniądze, ja mowię, że argument o konieczności wykupu subskrypcji w celu sprawdzenia oferty jest dla mnie śmieszy. Ofertę można sprawdzić w kilka minut bez konieczności wykupu subskrypcji.

To ja poproszę instrukcję jak to zrobić.

Interesują mnie seriale i kilka filmów na początek ale chcę wiedzieć czy są z lektorem czy z dabbingiem i nie wiem jak to sprawdzić bez zakładania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę posiedziałem żeby dodać sobie rzeczy do oglądania i powiem szczerze że jestem trochę rozczarowany ofertą i pełnej ceny na pewno bym nie zapłacił ale jak ktoś ma dzieci to platforma idealna....;) podoba mi się wypełnienie całego ekranu bez żadnych pasków i logotypów, powiedzcie mi czy mogę obejrzeć Mandalorianina nie oglądając nigdy gwiezdnych wojen czy coś stracę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zacząłem oglądać Star Wars w kolejności wydarzeń. Ogólnie to  nie mam pojęcia kto jest kto itp. więc  bardzo się zdziwiłem, że młody A. Skywalker później stanie się... (kto nie wie temu nie psuję zabawyz oglądaniem). I dopiero jak skończę całą serię to wezmę się za seriale że świata SW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Charlie1978KK napisał:

Ja nie mówię Ci na co masz wydawać pieniądze, ja mowię, że argument o konieczności wykupu subskrypcji w celu sprawdzenia oferty jest dla mnie śmieszy. Ofertę można sprawdzić w kilka minut bez konieczności wykupu subskrypcji. Co do samej ofert i czego brakuje, to już sprawa subiektywna, w mojej opinii brakuje pojedynczych rzeczy, których brak nie może być czynnikiem decydującym o wykupie subskrypcji. 

Ok, ja na razie widzę dla siebie raptem 2-3 ciekawe seriale, więc nie mam parcia na ten serwis. Tak przy okazji nadal mi nie odpowiedziałeś czy cena za Netflixa jest adekwatna patrząc na ofertę choćby Disneya- już nikt nie może napisać, że tylko Netflix ma najwięcej produkcji w 4K, już nie mówiąc o IMAX. Nie dziwi Cię, że można mieć Disneya, HBO Max i Amazona  w cenie Netflixa? Nadal uważasz, że to jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vigoo napisał:

Jakieś info odnośnie serialu "The Old Man"? Jest, będzie?

Serial ten będzie dostępny dopiero 16 lipca na kanadyjskim, australijskim i nowozelandzkim Disney+.

Termin, w którym The Old Man pojawi się w Europie nie został jeszcze potwierdzony ale jeśli kolega @domin107 widział że serial będzie dostępny w sierpniu to oznacza że będziemy mieć 2 miesięczne opóznienie.

P.s tak jak pisałem parę stron wcześniej w Stanach serial The Old Man ( 2 pierwsze odcinki) miały premierę 16 czerwca i można je oglądać nie tylko na platformie HULU ale również na platformach SlingTV oraz DirecTV co pokazuje że FX oraz Disney+ mają głęboko gdzieś Europę.

Jednym słowem, produkcje FX wpadają do europejskich wersji Disneya z ogrooooomnym opóźnieniem, przy czym w Stanach większość produkcji FX jest dostępnych w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

Ja czekam na opinię o nowych serialach jak Pam & Tommy czy The Dropout, których w Polsce nie było nigdzie.

 

Sam nie możesz obejrzeć jeśli masz Disney+, tylko czekasz aż ktoś za Ciebie podejmie decyzję? 😄

Ale nie przejmuj się. Takie dziś trend. Że ludzie pytają się innych, czy coś jest fajne, a sami nie sprawdzą. Masakra!

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...