Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, muza_tv napisał:

Dla tych co cieszyli się, że na Disney+ nie będzie wątków LGBT, specjalna kolekcja "Duma" 😆

 

Tutaj artykuł na temat 

https://www.prisonplanet.pl/kultura/disney_50_bohaterow_w,p1672355898

 

No cóż ja założyłem blokadę rodzicielską na D+ i nie mam zamiaru pokazywać dzieciom jakichkolwiek pato opowieści, zachowań itp. Sam zresztą też trzymam się od tego z daleka. Zaczęliśmy przygodę odGumisiów fajna odskocznia od Psich patroli i świnki Pepy. 

Ps  nawet taki fajny film jak ,,Wyprawa do dżungli" miał swojego pato bohatera, który był tak na siłę tam umieszczony,że aż szok.

 

@dvbx

Zlodziekja książek świetny film swego czasu na C+ leciał. 

Edytowane przez ronnie84
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem okazję przeglądać serwis i jak dla mnie to dramat. Same starocia ,animacje  SF i takie klimaty z tego co na szybko widziałem. Miałem wykupić i sprezentować komuś konto. A jak się okazuje już ten ktoś ma konto  choć nie potrafił sie określić na ile wykupione. Jak ma na miesiac to wukupię na rok w promocji ale ja dla siebie tu praktycznie nic nie widze. Myślałem że HBO Max jest słabe ale tu to dramat nie oferta. Chyba że ktoś lubi animacje i starocia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem - jeśli chodzi o filmy z XX wieku jest biednie, aczkolwiek lepiej niż w HBO. Mam nadzieję, że Skyshowtime wreszcie się za to weźmie porządnie.
 
Piszesz farmazony. Jest sporo produkcji z XX wieku. SkyShowtime będzie opierał się na dwóch wytwórniach, podobnie jak HMAX i D+, więc ilość będzie podobna

@czerstwy ja rozumiem, że komuś może jakiś serwis nie podejść, ale nie sugeruj, że na D+ są tylko animacje i starocia, bo nie jest to prawdą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, czerstwy napisał:

Na dłuższą metę nie ma co oglądać interesowała mnie tylko opcja zapłaty za rok.

Masz prawo do swojego zdania ale patrzenie na jakakolwiek platforme streamingowa poprzez pryzmat tego co jest tu i teraz gdy zamawia sie subskrypcje na rok jest troche idiotyczne. W przeciagu tego roku wpadnie tam nomadland, kurier francuski, nowe west side story, zaułek koszmarow  ostatni pojedynek i nowy avatar. A to tylko mala czesc tego co bedzie  i smiem zauwazyc ze bedzie to ilosc porownywalna z kazda inna platforma na rynku. To oczywiscie zalozenie ze nic tam nie ma teraz a dla mnie samo national geographic to powiew swiezosci bo konkurencja na to nie wpadla. Błedem bylo to ze nie zadbali o licencje na najnowsze filmy Fox od razu ale  ich biblioteka juz teraz jest naprawde wielka i technicznie jak dla mnie najlepsza na rynku. A patrzac w perspektywie na filmy jakie tam beda sie znajdowac bedzie to naprawde jedna z lepszych opcji na rynku.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie co może być bo morze jest szeroki i głębokie. Płacę dziś i chcę ofertę nie ma oferty to nie płace bo dlamnie nie ma co ogladać. Avatar to nawet jak mi ktoś zapłaci to nie będę tego oglądał.Nie wiem ile to już razy pisałem nienawidze SF itp. Ten Nomadland jest chyba w C+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Piszesz farmazony. Jest sporo produkcji z XX wieku. SkyShowtime będzie opierał się na dwóch wytwórniach, podobnie jak HMAX i D+, więc ilość będzie podobna

@czerstwy ja rozumiem, że komuś może jakiś serwis nie podejść, ale nie sugeruj, że na D+ są tylko animacje i starocia, bo nie jest to prawdą.
 

Ciężko się z takimi ja ty dyskutuje, staroci jest mało, tyle w temacie. Zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ronnie84 napisał:

A co z tym dubbingiem, w tych filmach że tak chcesz napisów? 

napisy to jedyna opcja dla osób z wadami słuchu, na szczęście większość produkcji ma napisy, dotyczy to nie tylko Disney+, ale także HBO Max, Netflix, czy też C+ online (zwłaszcza ważne przy polskich filmach i serialach z tradycyjnie zrąbaną ścieżką audio i bełkotliwymi dialogami).

Player TV ma napisy gdzieś, co jest wyrazem lekceważenia dla osób niesłyszących i jest to wbrew zaleceniom UE. Jakoś to jednak nikomu nie przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się z takimi ja ty dyskutuje, staroci jest mało, tyle w temacie. Zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni.
W każdym dużym serwisie SVOD 3/4 zawartości to starsze pozycje. Jest to normalne.
Na szał nowościowy to tu nie ma co liczyć,  ale jako serwis z Disneyowską nostalgią, fantastycznie się sprawdza. 

Oczywiście, że można liczyć. Nowości Disneya, niebawem 20th Century Studios, do tego produkcje ABC Signature, FX i Hulu/Star. Ilościowo będzie podobnie jak w HBO Max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie :)Nie ma co patrzeć komuś w portfel. Jedni chcą wszystkie na raz, inni wybierają sobie na stałe jakieś. Inni będą co chwile zmieniać. sVOD daje nam wolność przecież.

Kiedyś się brało kablówkę i dodatkowe premium aby coś oglądać. I nadal żeby mieć te najciekawsze kanały, które oglądasz najczęściej i jesteś nimi zainteresowany to zazwyczaj musisz brać najwyższy pakiet.

Przyszła era streamingu i nie trzeba nawet kablówki posiadać, jeśli kogoś nie interesują kanały z powtórkami czy sport (co dzisiaj sport można mieć na Polsacie Premium, Eleven, C+ jako osobne usługi, bez kablówki)

Każdy ma inne podejście do tematu i to jego indywidualna sprawa. Obserwuje platformy co wpada/wypada i co zapowiadają. Wybrałem sobie 3 na stałe. Mam również NF ale tylko z powodu tego, że mój ziomek mieszka blok obok i dostałem jedno konto od niego - więc grosze. Wcześniej płaciłem pełną kwotę i gdybym miał to dzisiaj dalej czynić, już bym nie miał.  Gdybym nie miał takiej opcji, to  za to bym nie  płacił w ogóle i nadal się zastanawiam czy za jakiś czas po obejrzeniu tego na liście co mam (głównie licencje) nie zrezygnować z tego na amen (pomimo że płacę grosze). Naprawdę z solidnych nowości to rocznie się zbiera na góra miesiąc.

A ktoś inny weźmie wszystkie na raz i będzie płacił min 200zł bo jest niecierpliwy i chce mieć wszystko w każdej chwili na wyciągnięcie ręki. Jego/jej sprawa, jego/jej czas, jego/jej pieniądze. Nie moja sprawa.

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Nie interesuje mnie co może być bo morze jest szeroki i głębokie. Płacę dziś i chcę ofertę nie ma oferty to nie płace bo dlamnie nie ma co ogladać.

Moje osobiste zdanie jest takie - popieram takie podejście.

2 godziny temu, Kaz.699 napisał:

W przeciagu tego roku wpadnie tam nomadland, kurier francuski, nowe west side story, zaułek koszmarow  ostatni pojedynek i nowy avatar. A to tylko mala czesc tego co bedzie  i smiem zauwazyc ze bedzie to ilosc porownywalna z kazda inna platforma na rynku.

Nie będzie, bo NF HBO i jeszcze C+ mają prawa do innych podmiotów i do nich wpadają tytuły na licencji.

Ok, policzyłem 6 tytułow ile wymieniłeś. To wystarczy po jednym filmie co wieczór i masz w ciągu 6 dni obejrzane. Czy zatem potrzeba do tego płacić za cały rok ;)? Oczywiście może się więcej nazbierać.

To Twoja sprawa, więc nie krytykuje. A moje podejście jest takie - robię sobie listę, biorę subskrypcję i ogarniam te tytuły nazbierane przez rok.

A kasę płacę regularnie tam, gdzie wpada zawsze coś ciekawego i mam co oglądać tu i teraz. I już te platformy wymieniałem, które dzisiaj uważam wg mojego gustu i czasu (choć i tak tego co na nie wpada nie ogarniam na bieżąco) mi najlepiej odpowiadają ;)

Disney+ jako że się obijał z wejściem to jestem z tym co chciałem obejrzeć na bieżąco. Zostało mi z nowości Under the Banner of Heaven (który w lipcu ma być bodajże w UK a w Polsce nadal daty brak), Only Murders In The Building (teraz sezon 2)  oraz The Old Man (od kumpla z Irlandii mam info, że do sierpnia włącznie ((jeśli się chłop nie pomylił lub czegoś nie ogarnął) nie ma w zapowiedziach premiery tego serialu - w Polsce nie wiadomo)) Więc na ten moment aż jeden serial z nowych (dokładnie sezon). Nazbierają się - seriale, filmy - można wziąć. Na miesiąc, dwa a może nawet 3. Teraz dla mnie nie ma sensu :) Nazbiera się, biorę, obejrzę. Skończę oglądać, rezygnuje, robię listę i za jakiś czas znowu biorę. Lub wcale nie wezmę, bo trzy które mam mogą tyle dać mi kontentu, że na inne nie będę miał czasu. Czas nie z gumy a życie to nie tylko filmy i seriale. A wszystkiego nie obejrzysz.

2 godziny temu, Kaz.699 napisał:

 To oczywiscie zalozenie ze nic tam nie ma teraz a dla mnie samo national geographic to powiew swiezosci bo konkurencja na to nie wpadla. Błedem bylo to ze nie zadbali o licencje na najnowsze filmy Fox od razu ale  ich biblioteka juz teraz jest naprawde wielka i technicznie jak dla mnie najlepsza na rynku.

Wpadła. Na HBO MAX czeka podłączenie Discovery. A osobiście jeśli chodzi o filmy to uważam, że Warner Bros a tym bardziej tandem Paramount + Universal od Skyshowtime są lepsi. Ale to moje zdanie ;) Serialowo to raczej FX/HULU od Disney+ wygląda na solidniejsze niż SkyShowtime (więc zależy na czym komu zależy - filmy czy seriale)

 

Więc - niech każdy robi jak chce. Bo kazdy z nas to człowiek, który się kieruje różnymi założeniami i "sympatiami". Żyjemy w wolnym kraju i to że jeden robi tak a drugi inaczej - nie nasza sprawa.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, spotify napisał:

Wpadła. Na HBO MAX czeka podłączenie Discovery. A osobiście jeśli chodzi o filmy to uważam, że Warner Bros a tym bardziej tandem Paramount + Universal od Skyshowtime są lepsi. Ale to moje zdanie ;)

 

Więc - niech każdy robi jak chce. Bo kazdy z nas to człowiek, który się kieruje różnymi założeniami i "sympatiami". Żyjemy w wolnym kraju i to że jeden robi tak a drugi inaczej - nie nasza sprawa.

Jeśli faktycznie będzie to Discovery to tym bardziej HBO będzie najbardziej wartościowe na rynku. Powiem szczerze że zakładka National to mega atut Disneya. Co do sześciu filmów zgoda że mało ale każda z tych platform ma tych najbardziej wartościowych pozycji tak naprawdę do 10 góra. Niestety podzielili się prawami i mamy co mamy. Dlatego pomysł żeby wymieniać w ciągu roku subskrypcje ma jakiś sens. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

Piszesz farmazony. Jest sporo produkcji z XX wieku. SkyShowtime będzie opierał się na dwóch wytwórniach, podobnie jak HMAX i D+, więc ilość będzie podobna

@czerstwy ja rozumiem, że komuś może jakiś serwis nie podejść, ale nie sugeruj, że na D+ są tylko animacje i starocia, bo nie jest to prawdą.
 

Ta sporo produkcji z xx wieku😂Tylko co to głównie jest?Zabrać animacje i dokumenty i ile tych filmów zostanie?😂Ale żeby nie było chrześnica która jest już dorosła jest bardzo zadowolona z serwisu. Ja dla mnie Netflix nie jest rewelacyjny ale wiadomo dlaczego kosztuje dwa razy tyle.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kaz.699 napisał:

Jeśli faktycznie będzie to Discovery to tym bardziej HBO będzie najbardziej wartościowe na rynku.

Czy będzie to się okaże. Na razie sprzątają bałagan a mają co. Magazyny zakurzone z Cartoon N, Hanna Barbera, klasyki filmów WB i wiele innych. 25klatek jeszcze zamiast 24. Do tego mają zmienić silnik i może w końcu zaczną nagrywać seriale w 4K jak konkurencja (co dziwne, że w Polsce niektóre na Disney+ są w HD a nagrywane są w 4K).

16 godzin temu, Kaz.699 napisał:

Co do sześciu filmów zgoda że mało ale każda z tych platform ma tych najbardziej wartościowych pozycji tak naprawdę do 10 góra.

Jak odejmiesz od Disney Marvela, SW i bajki (animacje) to może będzie 10. A jak odrzucisz słabe od dobrych to może wyjdzie góra 6 ;) Tylko, że Disney to tylko Originalse. Netflix ściąga filmy na platformę z całego świata - Indie, Indonezja, Korea itd. Na HBO Max masz seriale z kina europejskiego. Podobnie jak filmy, co widać - kino mniejszościowe głównie z Europy. C+ podobnie (może nie w takiej skali jak HBO) np seriale francuskie czy angielskie (BBC Player doszedł) czy też inne z Europy oraz ma Gutka. Ogólnie konkurencja, która jest już w Polsce dłuższy czas,  to ma poukładane różne inne źródła poza Originals, czego dzisiaj Disney+ nie ma (może się to zmieni albo nie ma szans, bo reszta będzie pilnować swoje licencje)

Wiadomo, że WB to też góra 6 filmów (dobrych po odrzuceniu słabych i DC) + Sony (kolejne kilka w roku) - jako HBO MAX. SkyShowtime łącznie może 10-12 rocznie filmów (Universal Paramount). I może (tylko gdybanie) z czasem SS będzie rozszerzał się o sport, skoro mają SKY (to dodatkowy atut)  SkyShowtime też raczej może liczyć tylko na Originalse, przynajmniej w Polsce.

16 godzin temu, Kaz.699 napisał:

 Dlatego pomysł żeby wymieniać w ciągu roku subskrypcje ma jakiś sens.

Można wymieniać co chwile. Albo można usiąść na spokojnie i przekalkulować, na których masz najwięcej do oglądania i spędzasz czas (na tytułach wartościowych) i je opłacać na stałe a resztę - jeśli czas pozwoli brać co jakiś czas lub nie (to moje podejście). Lub można wziąć wszystkie na raz, płacić po 200zł miesięcznie minimum i oglądać góra po dwa czy trzy tytuły na każdej platformie miesięcznie ;), bo na więcej czas nie pozwoli (a będzie co najmniej 8 dużych i solidnych platform po wejściu SkyShowtime) lub może się zdarzyć, że nawet z któreś opłacanej nie będziesz korzystał, bo inne Ci zajmą czas.

A może przyjdzie taki czas, że obecnie 2-3 które masz na stałe zaczną się "psuć" i jakiś jeden z nich wymienisz na stałe na inny. Mamy taki wybór i wolność, że możemy robić wszystko.

Indywidualna sprawa każdego.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiler napisał:

Jakie seriale oprócz "WandaVision" i "Ms. Marvel" polecacie od Marvela?

 

Z tych "kanonicznych" moim zdaniem najlepszy jest "Loki". "WandaVision" też bardzo dobry. "Falcon i zimowy żołnierz" jest w miarę ok, chyba najmniej podobał mi się "Hawkeye". Ale nie widziałem jeszcze "Moon Knighta".

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, spotify napisał:

The Old Man (od kumpla z Irlandii mam info, że do sierpnia włącznie ((jeśli się chłop nie pomylił lub czegoś nie ogarnął) nie ma w zapowiedziach premiery tego serialu - w Polsce nie wiadomo)

 

To kolejny przykład na to że zarówno Disney+ jak i FX mają "wywalone" na inne rynki.

W Stanach serial The Old Man oprócz HULU można także oglądać równo z premierą na platformach DirecTV Stream i SlingTV a w Europie nawet nie podano daty kiedy i czy serial zostanie dodany do zakładki STAR.

Trochę to żałosne no ale cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiler napisał:

Jakie seriale oprócz "WandaVision" i "Ms. Marvel" polecacie od Marvela?

 

 

Ja polecę nietypowo i polecę "The Gifted". Jest to spinoff uniwersum X-men nie związany z MCU, ale fajnie się patrzy.

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Dziś miałem okazję przeglądać serwis i jak dla mnie to dramat. Same starocia ,animacje  SF i takie klimaty z tego co na szybko widziałem. Miałem wykupić i sprezentować komuś konto. A jak się okazuje już ten ktoś ma konto  choć nie potrafił sie określić na ile wykupione. Jak ma na miesiac to wukupię na rok w promocji ale ja dla siebie tu praktycznie nic nie widze. Myślałem że HBO Max jest słabe ale tu to dramat nie oferta. Chyba że ktoś lubi animacje i starocia.

 

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Nie przegladałem główna ewentualnie wchodziłem w  akcja sensacja,komedia itp.

Stary, przeglądnij porządnie zakładkę STAR. Widać, że tego nie zrobiłeś jednak. 

 

Dodam, że już trochę popatrzyłem na serię WHAT IF (CO GDYBY).

Moim zdaniem to było tak :

 

Zebrało sie kierownictwo i mieli lukę w terminach w sensie brakowało im pomysłu na serial i wymyślili taki dziwoląg. Teoretycznie każdy może sobie zrobić serię co gdyby i lud by kupił bo znani herosi są przecież. Krytycznie oceniam opowiadanie czegoś co było w inny sposób.

SĄ NAPISY PRZY FILMIE CZARNA WDOWA :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...