Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 czerwca 2022 r. w Polsce wystartowała platforma streamingowa Disney+:

https://satkurier.pl/news/218457/disney-wystartowal-w-polsce.html

 

W tym temacie dyskutujemy wyłącznie na temat oferty programowej Disney+, natomiast o kwestiach technicznych rozmawiamy tutaj:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczony jestem obecnoscią serialu "Ojciec Chrzestny Harlemu"

Fajnie, że są chyba wszystkie serie "Zawód Amerykanin" i film "Stowarzyszenie umarłych poetów"

Jest też "Wirus", który jakiś czas temu zniknął z apki FOX PLAY. 

 

Powinien być obecny serial "under the banner of heaven" ale coś go nie widzę. Podobnie jak "American Crime Stories"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczony jestem obecnoscią serialu "Ojciec Chrzestny Harlemu"

Jest to produkcja ABC Signature, czyli Disneya.

Filmy z serii Gwiezdne Wojny dostały lokalną wersje i są tylko w HD, a nie jak wersje globalne w 4K (być może to się zmieni). Można odblokować wersje w 4K zmieniając język interfejsu. Mimo wszystko słabo wyszło...



  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałem o zapomnianym przez telewizję filmie "Kto wrobił królika Rogera?" a tu w D+ akurat jest ten film, miła niespodzianka ;) Do tego mnóstwo innych które chętnie sobie przypomnę no i wisienka na torcie- serial "Lost", długo czekałem by znowu go zobaczyć i się doczekałem a swoją drogą to trochę dziwne że AXN go nie powtórzył jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:



Filmy z serii Gwiezdne Wojny dostały lokalną wersje i są tylko w HD, a nie jak wersje globalne w 4K (być może to się zmieni). Można odblokować wersje w 4K zmieniając język interfejsu. Mimo wszystko słabo wyszło...


 

Po zmianie języka interfejsu można wybrać napisy PL do wersji 4K? Rzeczywiście słabe to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma klasycznego Muppet Show, choć na stronie logowania pokazują, że niby jest:

uQMbTiC.png

To na razie jedyna wpadka jaką znalazłem - z promowaniem się rzeczami, jakie nie mają w ofercie.

 

Zacząłem od klasyki - oryginalne Kacze Opowieści z 87, ale ten nowy dubbing jest mocno odrzucający...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zapowiedzi podawałem w temacie pierwotny, więc warto tam zajrzeć ;) Nie chce mi się tego kopiować.

 

  

2 godziny temu, domin107 napisał:

Ja takie kotlety wybrałem 

 

Dopesick

The Dropout

Pam & Tommy

 

a zaraz będzie "The Old Man" 

Dobre kotlety ;) Ale to na wyrost, bo ostatnie premiery nowe na platformie STAR ;), które w końcu wpadły do Polski.

Nie wiadomo czy będzie The Old Man. Nowy serial Pistol - brak.   Miniserial Under Banner of Heaven, który się już skończył - brak. Film Fresh - brak. To tak na szybko, czego nie widzę.

Wygląda na to, że Disney chyba idzie drogą HBO MAX, czyli nie wszystkie nowości na dzień dobry  i prawdopodobnie (okaże się w praniu) nie wszystkie nowości w USA od razu w Polsce (co widać też na innych rynkach).

Oczywiście, najwięksi krzykacze w temacie HBO MAX teraz siedzą cicho... Tak samo, jak niby Disney+ miał mieć na platformie więcej tytułów niż ma HBO MAX....

 

Pełna lista tytułów pojawiła się na stronie dsny.pl

Oraz Uplix również uzupełnił się o Disney+

https://upflix.pl/aktualnosci/disney-juz-dostepne-w-naszej-wyszukiwarce-co-warto-obejrzec-2022-06-14

 

Pojawił się trailer drugiego sezonu Only Murders in the Building. Premiera 28 czerwiec na Hulu.

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Bosz, czujecie jak tu coś podśmiarduje? 🤢

Wracając jednak do tematu Disney+, zabawne jest, że mimo, że realnych nowości jest mało to ten cały kontent jest tak naprawdę "nowy" - bo od wielu, wielu lat nigdzie nie dało się obejrzeć w legalny sposób starych bajek typu "Gumisie", "Kacze opowieści" itd.

To samo kolekcja wszystkich klasycznych filmów Disneya - "101 dalmatyńczyków", "Król lew", "Pocahontas", które albo były dostępne w TVOD za 15-20 zł, albo emitowane raz na 10 lat w TV z reklamami to tez jest mega plus.

Wiadomo, granie na nostalgii itd, ale dla mnie to bardzo duży plus.

Przy okazji, obejrzałem dziś "To niewypanda" - świetna animacja i dla mnie lepsza od oscarowego "Encanto".

W najbliższym czasie zabiorę się za "dorosły" content ;).

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, spotify napisał:

Nie wiadomo czy będzie The Old Man. Nowy serial Pistol - brak.   Miniserial Under Banner of Heaven, który się już skończył - brak. Film Fresh - brak. To tak na szybko, czego nie widzę.

 

O sporym opóźnieniu pisałem niedawno.

Miniserial Under the Banner to dobry przykład na to że Disney+ czasami olewa europejskie wersje i nie mam na myśli teraz polskiej biblioteki bo wiadomo że serwis ten dopiero co zawitał do nas ale takie rynki jak Niemcy, Francja, UK gdzie Disney+ jest już trochę dłuzej.

Tam serial ten będzie dostępny dopiero 27 lipca a w wersji kanadyjskiej można go już oglądać od 8 czerwca.

Mało tego, często zdarza się tak że niektóre produkcji FX pojawiaja się szybciej na amerykanskim DirecTV Stream niż na europejskich wersjach Disney+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...