Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się zalogowałem do D+ i już na szybko widzę trzy tytuły ,,25 godzina" świetny film z mega zakończeniem. ,,Komando" z serii jeden na wszystkich by ratować córkę.  I ,, Black Beauty " do tej pory tylko bajkę widziałem. A ogólnie to jest tu tego mnóstwo myślę że braknie mi tego  roku by sobie obejrze. Wow warto było. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ronnie84 napisał:

A co z tym dubbingiem, w tych filmach że tak chcesz napisów? 

Bo dubbing psuje film i tworzy sztuczność. Odbiera też aktorom ich kunszt.

No chyba, że jest animowany to nie ma aż takiego znaczenia.

Ja najbardziej lubię lektora, ale napisy przełknę i powinny być obligatoryjnie przy każdym tytule.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, kto i po co miałby się "cieszyć" z braku takich wątków? Może jeszcze kobietom mają zakazać występować jak w Afganistanie?

Po drugie, Disney zapowiedział już parę miesięcy temu temu, że 50% postaci będzie z dotychczas pomijanych mniejszości. Zawsze jestes taki dobrze poinformowany i nie wiesz? ;)

https://nypost.com/2022/03/30/disney-executive-wants-more-lgbtqia-minority-character/

Edytowane przez bgmnt
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem. Mój post odnosił się do tych "bardziej" poinformowanych, którzy w social mediach rozpowszechniają informację, że Disney nakazał usuwać z produkcji Pixar wątki LGBT, i chwalą się, że z tego powodu kupią na rok abonament Disney+, bo nie ma LGBT jak w Netflixie. Mogą się zawieść. :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będą wątki LGBT , ale już Netfix pokazał, że czasami  wręcz na siłę są wplatane w fabułę filmów- seriali.

Nic nie wnoszą.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bgmnt napisał:

Może jeszcze kobietom mają zakazać występować jak w Afganistanie?

 

Nie mieszkamy w Afganistanie, kraju którym panuje inna kultura, prawa religijno-obyczajowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są czy będą, dla mnie jest to obojętne. Dla przykładu, oglądałem "Równoległy wymiar" i "Weekend z rodzinką" - oba nowe seriale z 2022 i nie było tam wątków LGBT. A to, że jest taka kolekcja, to bardzo dobrze. Kto chce, to obejrzy.

 

16 minut temu, bgmnt napisał:

Po pierwsze, kto i po co miałby się "cieszyć" z braku takich wątków? Może jeszcze kobietom mają zakazać występować jak w Afganistanie?

 

Przypomina mi się scena z Borata, jak tytułowy bohater uczył się jeździć samochodem i był oburzony, że obok niego prowadzi kobieta 🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regedit32 bo oczywiste jest, że nie w każdej produkcji musi być wciskane "na siłę". Ale jeśli reżyserzy/producenci mają jakiś fajny pomysł na postać LGBT, to czemu nie. Reasumując. Zakaz na takie wątki jest zły, jaki i przesyt takimi wątkami jest złe. Wszystko musi być "smaczne", by zachwycało a nie zniechęcało. Tak uważam.

 

Ja wrzuciłem post o kolekcji "Duma", bo naczytałem się bredni, że Disney+ będzie pozbawionych takich wątków, a jest inaczej. I dobrze. Bo świat nie jest czarno-biały. A DIsney+ często trafia do młodych ludzi, i dla nich ma sporo produkcji, a to oni mają największy problem z odkrywaniem siebie w dzisiejszym świecie. I nie chodzi tutaj tylko o orientację, ale o brak wiary siebie czy nawet o zwykłe problemy życiowe wśród ludzi, w szkole itd.

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agents of S.H.I.E.L.D. dwa sezony, dotąd nieemitowane w PL. Jeden tylko z napisami, drugi ma polskie audio. Czyli pewnie ten bez polskiego audio też je ma, bo dziwne aby zrobili audio tylko do jednego z tych sezonów (w dodatku ostatniego).

 

Szkoda że Szklana pulapkę jak już dali to nie wszystkie części. Podobnie z Kevinem. Jest część pierwsza, nie ma NY, jest ta nowa disnejowska i chyba jakaś "podróba".

Ogólnie w zakładce Star sporo fajnych klasyków serialowych, więc ten rok w cenie 8 miesięcy sobie pooglądam a potem się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, diabeu napisał:

Agents of S.H.I.E.L.D. dwa sezony, dotąd nieemitowane w PL. Jeden tylko z napisami, drugi ma polskie audio. Czyli pewnie ten bez polskiego audio też je ma, bo dziwne aby zrobili audio tylko do jednego z tych sezonów (w dodatku ostatniego).

Dobrze, żeby takie rzeczy zgłaszać do nich bezpośrednio. Ja tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...