Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Dadam napisał:

P.s tak jak pisałem parę stron wcześniej w Stanach serial The Old Man ( 2 pierwsze odcinki) miały premierę 16 czerwca i można je oglądać nie tylko na platformie HULU ale również na platformach SlingTV oraz DirecTV co pokazuje że FX oraz Disney+ mają głęboko gdzieś Europę.

Jednym słowem, produkcje FX wpadają do europejskich wersji Disneya z ogrooooomnym opóźnieniem, przy czym w Stanach większość produkcji FX jest dostępnych w dniu premiery.

Z FX to np. Archer jeszcze jest na Netflixie - choć za dystrybucję od 2020 roku jest odpowiedzialny... Disney.

Innym przykładem takiego bałaganu (związanego z Hulu) są Animaniacy (wersja z 2020) - tu jest znacznie trudniej, bo prawa dystrybucyjne ma zarówno Hulu, jak i Warner Bros. U nas powstaje pytanie, czy ta animacja będzie na Disney+ czy na HBO MAX (na którym powinna się pojawić starsza wersja z 1993-1998, a jak dotąd się nie pojawiła). Bałagan z ofertą i tak znacznie mniejszy niż przy HBO MAX.

 

P.S. Jeżeli chodzi o oglądanie pozycji z Disney+, to zacząłem od Agenta Kupra (jestem na razie po 4 odcinkach, a sporo jest jeszcze do nadrobienia) - poniekąd (oryginalna emisja w USA: 1991-1992) też jest u nas serialem oryginalnym, bo w ramach Walt Disney przedstawia puszczono tylko 7 odcinków i emisja była jednokrotna. Pozytywne oceny krytyków/widzów z Zachodu nie wzięły się znikąd - naprawdę dobra parodia seriali superbohaterskich; polecam zwłaszcza ludziom wychowanym na animacjach z Walt Disney przedstawia, choć i fani gatunku superbohaterskiego mogą być zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, muza_tv napisał:

 

Sam nie możesz obejrzeć jeśli masz Disney+, tylko czekasz aż ktoś za Ciebie podejmie decyzję? 😄

Ale nie przejmuj się. Takie dziś trend. Że ludzie pytają się innych, czy coś jest fajne, a sami nie sprawdzą. Masakra!

Przecież wiele razy pisałem, że na razie nie mam Disneya. To po pierwsze, a po drugie jest tyle znakomitych produkcji, że tak czytam recenzje, żeby odsiać ziarno od plew. Sam opis zazwyczaj niewiele daje. Ale każdy robi po swojemu i bez sensu jest narzucać komuś swoje zdanie. Ja robię tak, a @Pawop inaczej i super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon każda recenzja jest subiektywna i przez to możesz odrzucić dobrą produkcje.
 

1 godzinę temu, lukis90el napisał:
Z FX to np. Archer jeszcze jest na Netflixie - choć za dystrybucję od 2020 roku jest odpowiedzialny... Disney.
Innym przykładem takiego bałaganu (związanego z Hulu) są Animaniacy (wersja z 2020) - tu jest znacznie trudniej, bo prawa dystrybucyjne ma zarówno Hulu, jak i Warner Bros. U nas powstaje pytanie, czy ta animacja będzie na Disney+ czy na HBO MAX (na którym powinna się pojawić starsza wersja z 1993-1998, a jak dotąd się nie pojawiła). Bałagan z ofertą i tak znacznie mniejszy niż przy HBO MAX.


Licencje obowiązują i dlatego niektórych pozycji nie ma w D+. To, że Ty tego nie rozumiesz nie oznacza, że to jest bałagan. Prawa do Animaniaków ma u nas WB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Pawop napisał:

Licencje obowiązują i dlatego niektórych pozycji nie ma w D+. To, że Ty tego nie rozumiesz nie oznacza, że to jest bałagan. Prawa do Animaniaków ma u nas WB.

O moje nierozumienie się nie martw (to w większości brak dostępu do poufnych/tajnych informacji [nawet jakbym takie informacje miał, to raczej ich bym nie ujawniał], sięgam po informacje ogólnodostępne) - w przypadku Animaniaków i innych, znacznie prostszych przypadków (jak np. serie z Cartoon Network z lat 90./2000., seriale ze Scooby Doo czy Królikiem Bugsem nawet sprzed 10 lat [o starszych nie wspominając]) to chyba władze HBO tego nie rozumieją i stąd ten bałagan w dodawaniu filmów WB (tak, nawet Innych ludzi [polski film wyprodukowany przez Warner Bros. i przy okazji przez niego dystrybuowany] nie ma na HBO MAX pomimo upływu 45 dni od premiery kinowej) do oferty HBO MAX.

A co do Archera - to jakimś dziwnym trafem seriale Marvel/Netflix Originals zostało z tego Netflixa... wyrzucone i na razie u nas jest w próżni (choć na innych rynkach jest już w Disney+), a Archer (serial FX) nie ma na razie zaplanowanej daty usunięcia z Netflixa (choć tam już jest raczej przesądzone, że kiedyś zniknie z Netflixa i pojawi się na Disney+)

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wojtmen napisał:

Dostał ktoś oferte od Plusa z promocja Disney+ za darmo przez rok? Jak wyglada oferta z abonamentem? 

Plus nic nikomu za darmo nie da (no może poza tidalem premium w urodziny). Jak chcesz za darmo D+ to umowa od nowa na 24m-ce. Po roku cena 28.99zl przez 12 m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład na to, że FX oraz Disney+ nie traktują europejskich wersji poważnie.

23 czerwca premierę w Stanach będzię miał nowy serial komediowy THE BEAR który tego samego dnia zadebiutuje również w kanadyjskiej, australijskiej i nowozelandzkiej wersji Disneya.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy serial ten pojawi się w Europie co nie powinno dziwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewną wskazówką jest to, że np. "under the banner of heaven" pojawi się na europejskim rynku 27.07

"The Old man" - początek sierpnia.

 

Szczerze ? Ja jestem pod wrażeniem, że niektórzy nie maja co ogladać i się pieklą, że chwilę później zobaczą

Ja bym chciał, żeby był jakiś okres bez ciekawszych premier bo na tę chwilę mam na liście około 30 seriali do zobaczenia...

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dadam napisał:
Kolejny przykład na to, że FX oraz Disney+ nie traktują europejskich wersji poważnie.

 


Oczywiście, że traktują poważnie. Europa ma swój harmonogram i tyle. HBO Max też nie daje wszystkiego razem z rodzimym rynkiem. Ważne, że będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcje FX wpadające do europejskich wersji z prawie 2 miesięcznym opóźnieniem to u Ciebie poważne traktowanie ?

Nawet w Ameryce Łacińskiej większość produkcji FX wpada w tym samym czasie co w Kanadzie, Australii itd.

Zresztą podobnie jest z serialem The Bear, który także 23 czerwca zadebiutuje w Ameryce łacińskiej.

Na chwilę obecną jedynie Netflix traktuje swoich subskrybentów "normalnie" nie

każąć im czekać 2 miesięce tylko wstawia wszystko w tym samym czasie niezależnie od regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swordfish napisał:

Oprócz tego należy znać "Agentkę Carter", "X-Menów" i "Fantastyczną Czwórkę".

Od Agentki Carter w znacznie większym stopniu powinno się objerzeć A gdyby...?, na Fantastyczną Czwórkę od MCU trzeba będzie jeszcze poczekać (obecnie w fazie przedprodukcji). Nawet znajomość filmów X-Men jest raczej dodatkowa niż obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2022 o 15:26, domin107 napisał:

Dobrze, żeby takie rzeczy zgłaszać do nich bezpośrednio. Ja tak zrobiłem.

Chętnie bym zgłosił, ale nie wiem jak. Wchodzę na ich stronę www w dziale pomocy info że nie wszystkie tytuły mogą posiadać daną ścieżkę dźwiękową i tyle. Niby jakiś link do formularza zgłoszeniowego w końcu udaje mi się znaleźć ale po jego kliknieciu otwiera się tylko ponownie dział z gotowymi pytaniami i odpowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...