Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam głównie nowe filmy lub te które mają parę lat. Najbardziej mi odpowiadają filmy akcji i sensacyjne i thrillery. Nie pogardzę dobra komedią.Nie napiszę jakie to ma być kino bo teoretycznie   z każdego mi się może film podobać. I wcale nie musza być znani aktorzy z topu. Np jakiś czas temu film Ocaleni 2019 rok. A najlepszy serial jaki widziałem był  hiszpański. Kiedyś to były głównie produkcje USA od kiedy oglądam Netflixa trafiłem i na bardzo ciekawe produkcje z innych krajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 4 dzień i cały czas dzieciaki wybierają Disney+.

Widać, że serwis ma świetną ofertę programową dla dzieci i młodzieży.

Dodać do tego świetną jakość często UHD - Netflix i tym bardziej HBO Max mu w tym ustępują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo    , dzieci  oglądają bajki   jedna po drugiej .

Mnie cieszy fakt ze można w końcu obejrzeć klasyczne kreskówki Disney   ... Myszke Miki ,kacze opowieści  itp itd  .

 

Co do reszty to bardzo przejrzysta uporządkowana oferta  (nie to co netflix )   rozsądna cena  28.99  za 4K   ,  Możliwość założenia 8 kont ... dla każdego członka rodziny ,.

 

Jednym słowem Disney + pozamiatał  na tę chwilę .  Z  netflixa zrezygnowałem  ,HBO  wykupię jak wyjdzie serial The Last of US  i tylko dla tego :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Już 4 dzień i cały czas dzieciaki wybierają Disney+.

Widać, że serwis ma świetną ofertę programową dla dzieci i młodzieży.

Dodać do tego świetną jakość często UHD - Netflix i tym bardziej HBO Max mu w tym ustępują.

U mnie córka bardziej na etapie "Euforii" i "Family Guya", więc nie naciska na kupno Disneya. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem Disney + pozamiatał  na tę chwilę .  Z  netflixa zrezygnowałem  ,HBO  wykupię jak wyjdzie serial The Last of US  i tylko dla tego

Dla Ciebie D+ pozamiatał, dla innych dalej lepszym rozwiązaniem jest Netflix czy HBO Max.
U mnie córka bardziej na etapie "Family Guya", więc nie naciska na kupno Disneya.

To chyba jednak będziesz musiał wykupić D+


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie straszliwe braki musi Disney+ uzupełniać, że to ma być powód do wstrzymania się z wykupieniem oferty? Gdzie takie ciekawostki o tych brakach można wyczytać? W ogóle, co to znaczy w dzisiejszych czasach "wezmę na próbę" jak w ciągu minuty można sprawdzić wszystko co jest i w jakiej jakości bez zaglądania do serwisu? Litosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Charlie1978KK napisał:

Jakie straszliwe braki musi Disney+ uzupełniać, że to ma być powód do wstrzymania się z wykupieniem oferty? Gdzie takie ciekawostki o tych brakach można wyczytać? W ogóle, co to znaczy w dzisiejszych czasach "wezmę na próbę" jak w ciągu minuty można sprawdzić wszystko co jest i w jakiej jakości bez zaglądania do serwisu? Litosci.

Jest kilka brakujących pozycji. Np brakuje rzeczy z Jextix, który Disney wchłonął. Ale poza tym jest naprawdę rewelacyjnie. Są klasyczne rzeczy które nigdzie nie były dostępne. Zupełnie odmiennie jak w HBO Max który zawiódł jeśli chodzi o starsze tytuły WB czy CN. Ja muszę przyznać że od startu oglądam co wieczór i mogę polecić każdemu „WandaVision” czy właśnie The Mandalorian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyliczać braki, to jeszcze zwracam uwagę na serial "The Wonder Years". Na przełomie lat 80. i 90. powstało 6 sezonów z Fredem Savage. Serial kultowy. Obecnie w D+ jest jego remake/reboot/kontynuacja?, ale w wersji black. Zamiast białych aktorów główne role grają afroamerykanie. Szkoda, że nie dali pierwowzoru dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Charlie1978KK napisał:

Jakie straszliwe braki musi Disney+ uzupełniać, że to ma być powód do wstrzymania się z wykupieniem oferty? Gdzie takie ciekawostki o tych brakach można wyczytać? W ogóle, co to znaczy w dzisiejszych czasach "wezmę na próbę" jak w ciągu minuty można sprawdzić wszystko co jest i w jakiej jakości bez zaglądania do serwisu? Litosci.

Poczytaj sobie wiele wpisów tutaj i na innych forach. Tak jak na początku HBO Max nie wszystko rzucił na start, tak samo Disney. A poza tym to ja decyduję na co przeznaczę własne pieniądze i czy zrobię to w czerwcu, czy we wrześniu i nikomu nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...