Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas przedłużania umowy z DUK wynegocjowalem kwotę 123 PLN. Pierwsza faktura przyszła na 146 PLN, poszła reklamacja oczywiście uznana.Następna na 664 PLN dzis przyszla odpowiedź ze reklamacja uznana po odjeciu kwoty która napisali ze mam do zapłacenia 146 PLN. Szykuje się trzecia reklamacja w ciągu 3 miesięcy. [beep]a tam pracują [beep]e??

 

No to faktycznie mają w MM "[beep]" jak w "archeo" w znanym filmie.... tak jak napisałeś musisz reklamować.

 

W ich cenniku masz podane standardowe parametry usług internet: https://www.multimedia.pl/getattachment/d5f1edf1-c655-4e01-b555-5ef2bddfd622/Cennik%20Internet%20plus%20MMP.aspx

prędkość minimalna: 40% z wartości max
prędkość zwykle dostępna:  przez 80% czasu, 70%  z wartości max
prędkość maksymalna: 100% można  oczekiwać przynajmniej raz na dobę 
i przypis że  podane w cenniku parametry mają zastosowanie, o ile Umowa Abonencka nie stanowi inaczej.
 

 

Od kiedy MM przejęła moją starą kablówkę ( a było to dawno) to zawsze internet osiągał maksymalne parametry. Nigdy nie było z tym problemów...może w kujawsko-pomorskim jakieś dobre łącza mają....

pomiar z tej chwili - 120.36 Mb/s / 15.82 Mb/s

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin dziś dostał 14 nowych kanałów. W większości to podmiany na HD. Jest też kilka kanałów tematycznych. Odczucie mam jednak takie, że większość dostali posiadacze paczek tematycznych i maxboxa... W moim przypadku to tylko zmiana Sd-> HD i trochę programów z DVB-T. W związku ze zmianami potrzebuje do jednego Tv dokupić moduł CAM. Pytanie do osób co mają CAM - ile kosztuje aktywacja i ile miesięcznie dodatkowo za moduł się płaci

Od 1 maja posiadam moduł Cam aktywacja 29 zł płatna wraz z fakturą -potem 0 zł.

Edytowane przez Leo73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym telefonie z DUK od razu otrzymałem satysfakcjonującą mnie ofertę.

Pakiet MAX Box, HD, internet 120 MB, Canal Plus Prestige, Eleven oraz HBO 6 miesięcy gratis za 79 zł miesięcznie. Umowa na rok

Dzisiaj przychodzi faktura na maila i wszystko się zgadza.

Edytowane przez L3L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał o planszach w analogu we Wrocławiu. Potwierdzam, że z 48 kanałów(w tym ten jeden z planszami reklamowymi Multimedii) od tamtego tygodnia na 14 z nich zamiast dotychczasowych programów pojawiły się plansze z informacją o dostępności programu jedynie w cyfrówce. Jakie macie doświadczenia, tzn. po jakim czasie od tego momentu zaczynało się dziać coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał o planszach w analogu we Wrocławiu. Potwierdzam, że z 48 kanałów(w tym ten jeden z planszami reklamowymi Multimedii) od tamtego tygodnia na 14 z nich zamiast dotychczasowych programów pojawiły się plansze z informacją o dostępności programu jedynie w cyfrówce. Jakie macie doświadczenia, tzn. po jakim czasie od tego momentu zaczynało się dziać coś więcej?

Plansza pojawiły się 1 czerwca i w nocy 4/5 czerwiec nowe kanały i redukcja analog.

Edytowane przez zieny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca miesiąca jeszcze sporo czasu. Ktoś tu pisał wcześniej o 3 dużych miastach.

Skoro nie ma plansz, sms-ów oraz pasków z informacją pod kanałami w analogu, nie ma na co liczyć.

Zostaniemy niedługo jednym z nielicznych analogowych skansenów w tej zacofanej kablówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą dwa kanały Eska TV oraz Eska TV Extra HD. W telewizji naziemnej pojawi się więc kanał Eska TV w miejsce TV8. W telewizji kablowej pojawi się Eska TV za 8TV dla wszystkich abonentów cyfrowych, a Eska TV Extra HD  jak zwykle dla wybranych, o ile w ogóle się pojawi w Multimedia.


Dziś kolejna przerwa techniczna w eBOK Multimedia. Ciekawe kogo tym razem uszczęśliwią dodając informację odnośnie zmian.

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu jest już pełna oferta Wrocław_Extra_Full :) Zadziało się to dość szybko. Tak jak w Stargardzie nie było 

chyba wcześniej żadnych pasków informacyjnych i dopiero na początku czerwca kilkanaście kanałów analogowych 

zastąpili planszami informacyjnymi. Dzisiaj cała akcja została już zakończona. 

Dlatego wcale nie jest powiedziane, że Łódź się nie załapie lada chwila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem tel z DUK moja umowa kończy się w 09.2017r. Propozycja "rewelacyjna stworzona wyłącznie dla mnie" to co mam w podpisie w cenie 98 zł, czyli 9 zł więcej niż obecnie.

Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.

Z racji tego, że nie mogłem zbytnio rozmawiać poprosiłem o telefon dzisiaj.

 

Ktoś doradzi jakie sensowne oferty MM proponuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...