Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że istnieje taka szansa na te kanały, bo to przecież dodatkowe pieniądze. Pozostaje jeszcze kwestia dogadania się z nadawcą na atrakcyjne warunki, i kanały powinny się pojawić w ofercie. Czy u wszystkich? Pewnie tak, zastąpią kanał PPV na kanał Tenis1/2 premium dla niezmodernizowanych.


Na takie manewry Multimedia ma zawsze czas i miejsce w kablu nawet dla wybrakowanych. Takie rzeczy tylko w Multimedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejaki Michaelis pisał że Multimedia przeprowadza cyfryzację pełną parą i co dwa tygodnie jakieś nowe miejscowości otrzymują pełną ofertę. Czy ktoś w przeciągu dwóch tygodni otrzymał jakąś informację o planowanej cyfryzacji, lub czy ktoś już ją otrzymał? Bo jakaś cisza ostatnio na forum i nikt się nie wypowiada odnośnie modernizacji/cyfryzacji. :curious:

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo dostałem sms-a o redukcji analogu od 1 do 12 czerwca tv analogowa ma zostać zredukowana do zera. Miejscowość Stargard. 

 

Do bardziej doświadczonych użytkowników, czy  dzięki takiej redukcji możemy się spodziewać pełnej oferty w najbliższym czasie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast tj.w Malborku, 2 tydzień na paskach informacyjnych przewija się zapowiedź, że już wkrótce zostanie zredukowany analog do 11 kanałów a pozostałe kanały analogowe zostaną włączone do oferty tv cyfrowej. @mesutOzim ,tak dzięki redukcji analogu możesz się spodziewać pełnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo dostałem sms-a o redukcji analogu od 1 do 12 czerwca tv analogowa ma zostać zredukowana do zera. Miejscowość Stargard. 

 

Do bardziej doświadczonych użytkowników, czy  dzięki takiej redukcji możemy się spodziewać pełnej oferty w najbliższym czasie ?

Jeśli sieć była już zmodernizowana, to jeśli usuną kanały analogowe to powinna się pojawić pełna oferta. Choć jak już wiadomo nie potrzeba redukować analogu aby otrzymać pełną ofertę cyfrową. Ile jest kanałów analogowych obecnie u Ciebie, a ile cyfrowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sieć była już zmodernizowana, to jeśli usuną kanały analogowe to powinna się pojawić pełna oferta. Choć jak już wiadomo nie potrzeba redukować analogu aby otrzymać pełną ofertę cyfrową. Ile jest kanałów analogowych obecnie u Ciebie, a ile cyfrowych?

Analogowych to nie mam pojecia ile a cyfrowych około 300 u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w ten sposób operator robi ze swoich klientów ..... Faktycznie mesutOzim może myśleć że ma 300 kanałów bo ostatni kanał na liście jest pod numerem 300. Dlatego mysli że ma 300 kanałów cyfrowych a faktycznie 165. Ale to nie tylko operator Multimedia w ten sposób otumania klientów.

Jeśli kanałów analogowych jest 50 to wydaje mi się że redukcja tak może niewiele dać skoro na południu Polski udostępniają 51 kanałów analogowych przy pełnej ofercie cyfrowej.

Został już tylko miesiąc na cyfryzację o której prezes Rogowski mówił. Czy zredukują analog w całej swojej sieci? :lol2:  Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...